reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Raz w roku uważany jest za wystarczający albo moim zdaniem to jest na prawdę minimum, trzeba kontrolować się samej, obserwować swoje ciało, bo na prawdę w ciągu roku może zdarzyć się wszystko. Oczywiście mówię tu o zdrowej kontroli, a nie panice i usilnym szukaniu sobie czegoś.

@mamaincogito moja pani gin nie wykonuje USG piersi, ale bez problemu mnie na nie kieruje i zna sytuacje od początku, za to pani od USG robi właśnie to samo o czym piszesz... węzły, tarczyca... ale tak jak napisałaś... taki lekarz to skarb.
 
reklama
Cytologię pewnie że robi usg trans też ale usg piersi to ja w życiu nie miałam ani po karmieniu ani w ciąży..

Dziwię się bardzo, szczególnie po karmieniu to jest bardzo ważne, żeby sprawdzić czy nie ma mikrozatorow w kanalikach, z których może potem powstac jakiś syf... Zamieniłabym lekarza na Twoim miejscu :/ jakiś olewator totalny
 
Przyjmuje 2dni w przychodni z czego najczęściej jak jest wizyta to wypada mu urlop. Będę kontynuować ciążę bo badania itd , ale i prywatnie kontrolować bo większe zaufanie ma człowiek. Lepszy sprzęt i stosunek do pacjenta, niestety w mojej miejscowości nie znam świetnego giną na nfz..
 
@szarotka27 zobaczymy co powie mi jutro lekara. Ogólnie od niedawna jestem pod jej opieką, ale nie umiem sobie wyobrazić ze poprzednia lekarka do której chodziłam jakieś 7 lat nigdy o tym nie wspomniała, opierała się głównie na samobadaniu palpacyjnym i tyle.
 
reklama
Ja tez odczuwam takie klucie raz na czas. Nie jest to chyba nic niepokojacego w kazdym razie :)

Pisalyscie o wozkach ostatnio i az sama dzisiaj ogladalam fury w necie:-D :-D. Wszystko takie ladne i drogie...

Zastanawiam sie tez nad zakupem detektora tętna... Ale jestem dziwna osoba wiec moze zapytam mojego gina najpierw czy warto..
 
Do góry