reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Witam wszystkie Mamy.
U mnie pierwsza ciaza. 5 tydzien i 5 dzien wedlug moich obliczen. Usg dopiero 8.06. A ja tak ciagle nie dowierzam w tym szczesciu..czy aby napewno... Generalnie czuje sie dobrze tylko duzo spie i budze sie tak glodna ze az mnie sciska w zoladku. Dzis mialam nieprzyjemne mdlosci z rana ale potem sie zalagodzilo. Pozdrawiam serdecznie i zycze zdrowka :)

Witaj :)
Ja rownież mam usg 8.06, ale to juz moje drugie :) Gratuluje! [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też nie mogę się doczekać takiego usg ale jakoś tak z lekkimi obawami. Nie mogę się też doczekac pierwszego usg 31 maja, serduszka może wtedy jeszcze nie być widać bo nie wiem czy nie za wcześnie.

Nawet jak nie bedzie jeszcze serduszka to najważniejsze sprawdzić czy dobrze ciąża jest umiejscowiona, jaki jest duży pęcherzyk :) U mnie był sam pęcherzyk, bez widocznego zarodka a jak cieszyło :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Zancia8906 to niemożliwe jest :) nie ma fizycznie opcji zobaczyc przez powłoki brzuszne bicia serca dziecka... Nawet w bardzo wysokiej ciąży nie ma takiej możliwości. Często na ktg nawet naklada się tętno dziecka z tętnem matki, to twój krwiobieg tak pulsuje.
Dziecko ma teraz kilka milimetrów, znajduje się pod skórą, warstwą tłuszczu mniejsza lub większa, mięśniami brzucha, w mięśniu macicy, w worku owodniowym, w wodach... Fizycznie to niewykonalne ;)
Czasem przez ulozenie dziecka czy położenie łożyska nawet nie widać ruchów dziecka przez brzuch w bardzo zaawansowanej ciąży.
To twoje żyły i tętnice mogą powodować pulsowanie brzucha.
 
@Zancia8906 to niemożliwe jest :) nie ma fizycznie opcji zobaczyc przez powłoki brzuszne bicia serca dziecka... Nawet w bardzo wysokiej ciąży nie ma takiej możliwości. Często na ktg nawet naklada się tętno dziecka z tętnem matki, to twój krwiobieg tak pulsuje.
Dziecko ma teraz kilka milimetrów, znajduje się pod skórą, warstwą tłuszczu mniejsza lub większa, mięśniami brzucha, w mięśniu macicy, w worku owodniowym, w wodach... Fizycznie to niewykonalne ;)
Czasem przez ulozenie dziecka czy położenie łożyska nawet nie widać ruchów dziecka przez brzuch w bardzo zaawansowanej ciąży.
To twoje żyły i tętnice mogą powodować pulsowanie brzucha.
haha to ja niezle jestem ukrwiona :D hihi
 
reklama
Do góry