reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja uzywalam kosz mojzesza. Corka spala w nocy z nami w sypialni w koszu, a w dzien u siebie w pokoju w lozeczku. Jak miala 3 mc poszla do swojego pokoju na stale, bo wyrosla z kosza.

Ja tez uwielbiam bob ale w pierwszej ciazy w ogole mi nie smakowal :-( ciekawe jak bedzie teraz. Mloda kapuste robilam w sobote i jadlam 2 dni :-) wczoraj naszlo mnie na nalesniki z truskawkamk, a teraz mam smaka na kalafiora z bulka i wyslalam meza do sklepu.
 
reklama
@MałaFuksja witaj!
Ja jestem mama dwoch dziewczynek 10 i 6 lat. Nooo w czerwcu 12 i w lipcu 7 :-) teraz jestem w 6 tyg. I 3 dc ❤


Dziewczyny smaki robicie ....
Mi wczoraj przyjechala prosto z Polski mloda kapustka a ze czesciowo dzisiaj wolne mialam o z mlodsza do dentysty szlysmy to od razu sciachalam 3 glowki mniammm. Jutro w pracy Niemcom dam na sprobowanie :-) a reszte zamroze.

Co do mdlosci to od rana niestety mialam straszne, a zaczelo sie od porannych wymiotow ... wywinelo mnie na lewa strone. Teraz troche lepiej ale pepek zaklejony, litr heraty imbirowej wypite i co rusz imbirowego cukierka .... mogloby to siie skonczyc .

Jutro o 9 mam pierwsza wizyte
 
Ja dzisiaj miałam pomidorówkę - jedyne na myśl o czym mnie nie mdli. Na kawę i herbatę w ogóle nie mam ochoty, mimo ze przed ciąża nie wyobrażałam sobie życia bez kawy i wypijałam 3 dziennie
 
dziewczyny ja dzis patrzylam wynikow badan krwi o pokazuje mi ze w morfologii krwii MCHC wynosi 35,8 czyli jest podwyzszony co to jest moze ktoras z mam wie ?:)
 
Dziewczyny od kiedy zaczelyscie miec mdlosci? Zazdroszczę zachciewajek mnie w sumie wszystko obojętne. Jedynie jak zjem większą kolecje to uciska mnie brzuch.
 
Torunianka93 ja tez jeszcze nie mialam wizyty dopiero po 5tym czerwca... i też mnie boli w podbrzuszu... ale mam nadzieję że wszystko ok..

mój mąż też pojechał z pomocą po imbir co spróbuję zjeść to ląduje w wc...

agiAgulka jutro czekam na wieści po wizycie ;)

tita ja od 2 dni mam mdlosci i wymioty.. jestem w 6 tyg.
 
A ja dzisiaj od rana z synkiem w łóżku, złapał infekcje i chce żebym z nim leżała. I o dziwo nie mam dzisiaj mdlosci i nie boli mnie brzuch, Moze powinnam się więcej oszczędzać...
 
reklama
Ano ale to już starszak a sens ubezpieczać 7 miesięcznego malucha? Niewiem nie rozumiem. Wydaje mi się że i tak przez te 52 tyg jest ubezpieczony

Uważam ze jest sens.
Większość ubezpieczeń zastrzega sobie na przykład ze nie pokrywa kosztów leczenia raka w przeciągu pierwszego roku.
Nikomu oczywiście nie życzę ale żyjemy w takich czasach ze rodzą się zdrowe jak ryba dzieci a potem nagle się okazuje na przykład ze taki maluch ma siatkówczaka. Dreszcze mnie przechodzą na myśl o tym... ale czasem nic nie zrobisz.
Wiec gdyby się głębiej zastanowić ma to sens.


 
Do góry