reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Hello kobietki. Dziś byłam u gin. Pęcherzyk jest. Dopiero 3 tydz. A w kalkulatorach inter. Ze juz 4. A lekarze ponoć odlicza ja jeden tydz. Jak by nie liczyli miesiączki. Moja 20 kwietnia była. Narazie zarodka nie ma. Mam odpocząć bo mam bóle kręgosłupa. A Chyba rwa kulszowa :/ w którym tyg widziałyscie zarodek?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Raczej nie odliczaja, po prostu ciążę możesz mieć młodsza, przesunięta owulacja itp. Internet liczy od om, ale na USG pokazuje się wymiar pęcherzyka i na tej podstawie można określić dokładniejszy wiek ciąży.

U mnie zarodek był widoczny pod koniec 7 tygodnia licząc od om (u mnie wiek ciąży z om pokrywa się z wiekiem ciąży z USG)
 
reklama
Hello kobietki. Dziś byłam u gin. Pęcherzyk jest. Dopiero 3 tydz. A w kalkulatorach inter. Ze juz 4. A lekarze ponoć odlicza ja jeden tydz. Jak by nie liczyli miesiączki. Moja 20 kwietnia była. Narazie zarodka nie ma. Mam odpocząć bo mam bóle kręgosłupa. A Chyba rwa kulszowa :/ w którym tyg widziałyscie zarodek?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Ja bylam u lekarza 18.05 od ostatniej @ byl 6t2d a na usg pokazywalo 5 t2d i nie bylo zarodkow ale powiedzial wlasnoe ze moglo do zaplodbienia dojsc pozniej i zeby sie nie martwic a teraz mam wizyte na 31.05 :) mam nadzieje ze beda moje kropeczki :*
 
Moni identycznie mialam ostatni @. Wg internetowych wyliczen u mnie 4t5d. Do lekarza ide 31 maja.
 
U mnie dziś na obiad łosoś w cieście francuskim, zjeść zjadłam ale dokładki nie chciałam ;) Inaczej było wczoraj - 3 miski zupy ogórkowej [emoji16]Z chęcią teraz bym wciela miskę takiej ogórkowej :)
Po pracy padłam, 15 minut temu sie obudziłam i jestem dętka... gdyby nie to, że jeszcze jasno, to wpakowalabym się pod kołdrę i poszła już spać. W pracy mega się umęczyłam a z racji tego, że szefowa jeszcze nie wie o ciąży, robie za nią wszystko :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moni identycznie mialam ostatni @. Wg internetowych wyliczen u mnie 4t5d. Do lekarza ide 31 maja.
Tita82 to trzymam kciuki.i daj znać
Bo mi powiedział ze za 3 tyg to już na pewno serduszko będzie biło. Jak idziesz za tydz. To nie przejmuj się jak tylko pecherzyk zobaczysz :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mała fuksja trzymamy kciuki, będzie dobrze ! Skoro dzidzia się pojawiła w takim czasie to znaczy że jest silna i będzie dobrze ;)
Kurcze wszystkie mamy znają termin mają wizyty za sobą a ja czekam na 5 czerwca i się martwię bo miałam bóle jak skurcze w podbrzuszu ale brak krwawień.
Dzieku Ja tez mam wizytę dopiero 9 czerwca...
 
Witam Wszystkie Nowe Styczniowe Mamusie i gratuluje :*,

Dziewczyny, czy Wy tez tak panikujecie? Ja lapie sie na tym, ze zamiast sie cieszyc to ciagle sie zamartwiam ;).

Z niecierpliwoscia czekam na kolejne USG ;)
 
Witam Wszystkie Nowe Styczniowe Mamusie i gratuluje :*,

Dziewczyny, czy Wy tez tak panikujecie? Ja lapie sie na tym, ze zamiast sie cieszyc to ciagle sie zamartwiam ;).

Z niecierpliwoscia czekam na kolejne USG ;)
W pierwszej ciąży tez się bałam , bo tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać.
Ważne by dużo odpoczywać i cieszyć się tym pięknym stanem :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od "teściów" dowiedziałam się, że nie powinnam teraz kupować kalafiora i brokuła w sklepie, ponieważ miał marne szanse na naturalny wzrost ze względu na kiepska pogodę i jest nawożony mnóstwem pestycydów. To samo mówili o tych wczesnych ogórkach gruntowych, ktore kupiłam z ciekawości w markecie, a potem dwa dni mi sie odbijaly. To jeszcze nie sezon na tego typu warzywa, dlatego posluchałam ich, zajmuja sie tym ponad 40 lat.
To prawda, mi na działkę dopiero znajomy przywiózł sadzonki a gdzie jeszcze do tego żeby urosły
 
reklama
Agul(Ek) wybacz ale jestem na przeprowadzce a więc musiałam nadrobić zaległości. Ja w ciążę zaszłam w 4/ 5mc po cesarce. Mam synka z października a daty porodu jeszcze nie znam. Po porodzie nie schudłam, wpieprzam za czterech i kurcze mam wzdęcia brzucha jak w 5mc i już sąsiadki gadaja. Ale co tam. Gorzej jak młody chcę się na mnie położyć a że uderza głową się martwię ale fasolina musi być silna.
 
Do góry