reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
U nas tez grzmiali, chwilkę popadało i teraz juz jest dobrze, tylko sie ochłodziło ale moze to lepiej bo przynajmniej duchoty noe ma ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A co zrobiłaś z ryżem? ja w ciąży nie mam smaku na tależe:-) :)

Ja dzisiaj pierwszy raz miałam aż taka chęć na jedzenie ☺
Ryż wymieszalam z warzywami ☺ warzywa duszone papryka 3 kolory, kukurydza, pomidor i cebula, czasami jeszcze kiełbasa może być ☺ takie wszystko i nic
 
U mnie niby jest, ale cena powala z nóg 0,5kg 25zł...W czwartek mam wizytę u lekarza i jeśli ciśnienie na bób nie spadnie to chyba kupię, a jak nie to poczekam jeszcze 2 tygodnie. Ja dziś również miałam ryż z warzywami i do tego troszkę wołowiny wrzuciłam bo jestem strasznym mięsożercą. Jutro zamiast bobu zaspokoje się kalafiorem z masełkiem i bułką tartą i do tego ziemniaczki i jajko sadzone z kefirem. Kurde lubie gadać o jedzeniu, ale teraz to już przesada [emoji2] U mnie zaducj straszny, chyba burza będzie, ale szczerze mówiąc mam ochotę na lekkie ochłodzenie.

Tez zadowalam się kalafiorem i brokułami ☺ do tego młode ziemniaczki i sadzone, poprostu pycha !!
Jeśli taki drogi ten bób to lepiej ze tego nie widzę hehe ☺
 
Tez zadowalam się kalafiorem i brokułami ☺ do tego młode ziemniaczki i sadzone, poprostu pycha !!
Jeśli taki drogi ten bób to lepiej ze tego nie widzę hehe ☺
Od "teściów" dowiedziałam się, że nie powinnam teraz kupować kalafiora i brokuła w sklepie, ponieważ miał marne szanse na naturalny wzrost ze względu na kiepska pogodę i jest nawożony mnóstwem pestycydów. To samo mówili o tych wczesnych ogórkach gruntowych, ktore kupiłam z ciekawości w markecie, a potem dwa dni mi sie odbijaly. To jeszcze nie sezon na tego typu warzywa, dlatego posluchałam ich, zajmuja sie tym ponad 40 lat.
 
Od "teściów" dowiedziałam się, że nie powinnam teraz kupować kalafiora i brokuła w sklepie, ponieważ miał marne szanse na naturalny wzrost ze względu na kiepska pogodę i jest nawożony mnóstwem pestycydów. To samo mówili o tych wczesnych ogórkach gruntowych, ktore kupiłam z ciekawości w markecie, a potem dwa dni mi sie odbijaly. To jeszcze nie sezon na tego typu warzywa, dlatego posluchałam ich, zajmuja sie tym ponad 40 lat.

Dobrze wiedzieć, jednak teraz to wiekszosc rzeczy jest taka nijaka ... brukuły to mam zamrożone z zeszłego roku ☺ bo bardzo lubię i musze się zawsze zaopatrzyć na zapas ☺
 
reklama
Hello kobietki. Dziś byłam u gin. Pęcherzyk jest. Dopiero 3 tydz. A w kalkulatorach inter. Ze juz 4. A lekarze ponoć odlicza ja jeden tydz. Jak by nie liczyli miesiączki. Moja 20 kwietnia była. Narazie zarodka nie ma. Mam odpocząć bo mam bóle kręgosłupa. A Chyba rwa kulszowa :/ w którym tyg widziałyscie zarodek?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry