reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
W poprzednich ciazach sptawdzal sie ten system, musze do niego wrocic [emoji6] co do.mdłości też znam.mame ktora ma 3wdpabialycb zfrowych maluchow i nie zna ciazowych mdlosci tym bardziej wymiotow. No coz wszystko trzeba przezyc... i... przespac ile.sie.da [emoji6]

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Cześć dziewczynki!
Jak samopoczucie dziś? U nas pogoda okropna, dół murowany... i taki u mnie jest choć z innego powodu... od wczoraj non stop ryczę, mąż doprowadza mnie do szału i ogólnie mój nastrój to jest jakaś tragedia. Problem polega na tym, że jesteśmy umówieni do moich rodziców na obiad i dziś mieliśmy powiedzieć o ciazy, ale przez mój nastrój wcale nie chce mi się jechać, nie chce mi się nawet o tym mówić... inaczej to sobie wyobrażałam, miała być radość, uśmiech a jest płacz i ogólne zniechęcenie...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Może właśnie kochana ta nowina Ci pomoże w radości, jak rodzice się dowiedzą, zobaczysz jak się wszyscy cieszą, dostaniesz kopa aby przetrwać naszą burze hormonów...

Mi też pogoda nie dopisuje dziś, spacerowalysmy z córką ale wywialo Nas strasznie :) teraz odpoczywamy i czekamy na męża :) ja jak zjem to mnie strasznie nudzi... póki co 6ty tydzień i na razie się trzymam.. Tylko muli mnie troszeczkę a wy kiedy zaczelyscie wymiotowac :) ?
 
Ja w pierwszej ciąży w ogóle nie miałam mdłości.
Ta druga ciąża mnie wykończy, wymiotowałam w sumie dwa razy, sama żółcią bo przecież nic nie jadłam. Ale mdli mnie na samą myśl o jedzeniu. Wczoraj się najadłam, bo było lepiej. Dzisiaj znowu to samo. Z obiadów wchodzą mi młode ziemniaki z jajem sadzonym i kefir. Jak popiję jedzenie zimnym kefirem to jest jakby lepiej.
Dzisiaj cały dzień śpię, z mężem się pokłóciłam, ale nic nie poradzę na to, że naprawdę nie mam siły żyć, a co dopiero cokolwiek robić.
Do tego jeszcze pogoda się popsuła i cały dzień kiblujemy w domu, córka dostaje już fioła. Przed chwilą oblała ścianę cała szklanka soku jabłkowego :(
Byle do wieczora... W ogóle to straszne, ale ja żyję od spania do spania. Czas pomiędzy to walka o przetrwanie
 
Hej ale pogoda wieje jak nie wiem juz nie wspomne,ze mnie brzuch ciagnie co do okresu nie mam jeszcze dzis doszly mdlosci ranne i na pewno mam zapach wyostrzony ,mysle ze ta moja beta to na serio cos oszukana byla;/
 
Hej ale pogoda wieje jak nie wiem juz nie wspomne,ze mnie brzuch ciagnie co do okresu nie mam jeszcze dzis doszly mdlosci ranne i na pewno mam zapach wyostrzony ,mysle ze ta moja beta to na serio cos oszukana byla;/

Na prawdę rzadko test się myli w tą stronę... też Mi się tak wydaje ... z nadzieją że w laboratorium się pomylili.

u mnie się właśnie teraz zaczęło.. toaleta przywitała moj obiad :/
 
Na prawdę rzadko test się myli w tą stronę... też Mi się tak wydaje ... z nadzieją że w laboratorium się pomylili.

u mnie się właśnie teraz zaczęło.. toaleta przywitała moj obiad :/
wlasnie kurde nie wiem co mam myslec, a tearz mi doradzcie isc na bete jutro czy lepeij sie umowic za tydzien do gina?? teraz mam niby 4 tyg
 
Czyli nie tylko ja tak cierpię.. No ale musimy to przetrzymać!
Ja też śpię ile się da, tylko wtedy da się wytrzymać ;)
U mnie pogoda ładna tylko co z tego, jak mąż idzie zaraz do pracy na nockę.I cały wieczór spędzę sama...
 
Dziewczyny, w którym tyg poszłyscie do gina ? Ja teoretycznie jestem w 4 tydz+3 dni. A serduszko bije po 6 tyg ?
Wieczorem strasznie mnie boli kręgosłup w odcinku krzyżowym i nie mogę sobie z tym poradzić :(
Macie jakieś rady?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam mega mdlosci, ale nie wymiotuje,chociaz niewiele już brakuje. Jak jem regularnie trochę mniej mi dokuczają. Kompletnie mnie odrzuciło od słodkiego, tylko mięso bym jadła :D tak samo miałam w pierwszej ciąży.
 
reklama
Do góry