reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
No właśnie bo nie chce iść bez sensu tak wcześnie. Tylko kasę wydam... u mnie 5 ty tydz leci

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też mdłości cały czas, wczoraj aż się popłakałam. Hormony trochę szaleją i potrafię się rozpłakać o jakąś pierdołe. sama siebie nie rozumiem ☺ u mnie już leci 9tc wiec bliżej niż dalej do tego 12tc ☺
 
@monia_123 dokładnie tak ☺
Co do wyprawki to też jestem ciekawa kiedy jest na to czas ☺ ogólnie mam trochę ciuszków zostawionych jak siostra była w ciąży ale cała paczka jest u rodziców i nie pamiętam co tam jest.
 
@monia_123
Moja 3 ale potrzebuje tez wszystkiego
Nic nie mam! Wszystko po dziewczynkach swoich dawno powydawalam.
W 1 ciazy kompletosalam po 20 tygodniu. Teraz chyba tez tak na spokojnie. Teraz przegladam juz wozki, łożeczka itd. Ale mysle ze lepien skladac pieniadze, bo towaru to jest duuuuuzo
 
No ja tez myśle ze najlepiej zacząć jak się pozna płeć. Ale powoli.... Wiem z własnego doświadczenia ze najlepiej poczekać i dobrze przemyśleć zanim się kupi dana rzecz.
Znajomi tez napewno będą pytać czego potrzebujesz wiec warto coś im zostawić do kupienia... [emoji12]

No i do mam które rodzą po raz pierwszy...pamiętajcie ze na pierwsze pół roku maluch potrzebuje tylko body i śpiochów [emoji23]
Nie kupujcie jak ja kreacji wieczorowych [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Lake882 lecimy prawie równo :D
Dziewczyny, kiedy zaczynacie kompletować wyprawkę? To moja pierwsza dzidzia, więc ja potrzebuje .. wszystkiego :)
Kolo 20 tyg. Proponuje.
Listy typu ile sztuk czego są moim zdaniem bez sensu. Jak się urodził mój syn to tylko pajacyki używałam. Dopiero po kilku tyg. Się przemoglam i ubieralam mu bodziaki.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko u mnie jeszcze jest ten problem, że w sumie to wszystko bym chciała kupić w Polsce, i to najlepiej w zapasiku małym, bo niektóre ceny w DE powalają... :D
A samochód to nie tir, trzeba jeszcze to jakoś przewieźć :D
Teraz mamy urlop w czerwcu, u mnie będzie 12 tyg. i myślę, że chociaż łóżeczko i komodę do pokoiku kupimy, i pewnie więcej się nie zmieści do samochodu, jeszcze mamy 2 koty, zawsze z nimi zjeżdżamy do Polski, a one też miejsca zajmują :D
 
reklama
Hihi nooo to w takim wypadku chyba dobrze by byko kupic. Ja mysle ze bede chciala w pazdzierniku pojechac do Polski po zakupy. Tak jak mowisz tutaj niektore ceny powalaja...
 
Do góry