reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Jak jesteś dopiero w terminie @ to ja bym odebrała bete najpierw. Bo on i tak pewnie nic nie zobaczy, a tak będziesz miała chociaż potwierdzenie ze w tej ciąży jesteś. Trzymam kciuki by było dobrze !


kciuki bede potrzebne,wlasnie poczekam na ta bete ale ja juz mam czarne mysli az sie gotuje we mnie nie wiem co mam myslec :(
 
kciuki bede potrzebne,wlasnie poczekam na ta bete ale ja juz mam czarne mysli az sie gotuje we mnie nie wiem co mam myslec :(

Nie zawsze plamienia czy krwawienia oznaczają najgorsze. Ja plamiłam w każdej ciąży i było mimo to dobrze. Ale na pewni wymagają one konsultacji lekarskiej. Przepraszam, że zapytam ale nie doczytałam widocznie test miałaś pozytywny tak?


 
Nie zawsze plamienia czy krwawienia oznaczają najgorsze. Ja plamiłam w każdej ciąży i było mimo to dobrze. Ale na pewni wymagają one konsultacji lekarskiej. Przepraszam, że zapytam ale nie doczytałam widocznie test miałaś pozytywny tak?


tak tak robialm dwa testy i byly pozytywne jeden blada a na sdrugi dzien juz widoczna kreska, dzis niby okres powinnam miec a tu takie cos sama nie wiem
 
@Zancia8906 to jak dopiero dzisiaj jest termin miesiączki, to USG nic nie pokaże, wątpię żeby w ogóle lekarz je zrobił - pęcherzyk jest widoczny dopiero jak beta przekroczy 1000.
A nie masz wyników online dostępnych? Ja jak robię to mam tego samego dnia po 20.
 
@Zancia8906 to jak dopiero dzisiaj jest termin miesiączki, to USG nic nie pokaże, wątpię żeby w ogóle lekarz je zrobił - pęcherzyk jest widoczny dopiero jak beta przekroczy 1000.
A nie masz wyników online dostępnych? Ja jak robię to mam tego samego dnia po 20.
nie wiem własnie czy sa a lepiej dla mnie sprawdzialbym sobie,az zobacze ale nie trzeba miec karty czyy cos?
 
@Zancia8906 ja robię w Krakowie to mam kartę i tam mogę wejść na profil. A jak robię w Luxmed to mam panel pacjenta i niby mówią że na drugi dzień, ale są tego samego dnia wieczorem
 
reklama
Trzymam kciuki za wasze wyniki i wizyty dziś, nie mogę się doczekać aż napiszecie jak po nich :) Czy któraś z Was bierze duphaston na podtrzymanie ciąży? ja biorę 2 x 1 profilaktycznie po poronieniu. Ktoś z ostatnią @ mniej więcej 11.04 już miał wizytę i biło serduszko ? Ja się tylko nacieszę Waszym odpowiedziami bo mieszkając w UK. moje pierwsze usg będzie dopiero jakoś na początku lipca :( ale pójdę chyba prywatnie w 8mym tygodniu dopiero też można a więc za jakies 2 tyg :( męczy mmie to czekanie już chciałbym wiedzieć czy serduszko bije...

Ja miałam ostatnia miesiączkę 12.04 ale jeszcze nie byłam u gina, idę w przyszłym tygodniu dopiero, w poprzedniej ciąży poszłam za szybko i miałam taka sytuacje jak dziewczyny tutaj czyli " proszę sie nie cieszyć, ciąża duzo za mała, wszystko sie moze zdarzyć" a za tydzień synuś podrósł i pięknie bilo serduszko [emoji173]️

Dziewczyny głowa do góry dzieciaczki mogą nadrobić [emoji8]

Ja sie czuje jak nie w ciąży, w tamtej męczyły mnie mega mdłości a teraz jak nowonarodzona, oprócz zmęczenia spowodowanego brakiem snu ale to juz wina "starszaka"




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry