reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Byłam wczoraj u lekarza. Plamienie jest z tego cholernego polipa. Wkurzyłam się bo lekarz nie zrobił mi usg. Stwierdził ze jak byłam przedwczoraj to nie ma sensu znowu tam gmerać bo będę jeszcze bardziej plamić, a i tak na pewno nic nie będzie widać. Tam na dole wyglada wszystko ciążowy. I tyle wiem. Bete robiłam ale wynik dopiero dziś po 15. Ten drugi gin kazał na kontrolne usg przyjść mi za tydzień. Ale ponoć jak beta będzie dobrze rosła to jest nadzieja. Trzymajcie kciuki.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Leków żadnych nie dostałam. Mam brać kwas, nospe i magnez i tabletki na tarczyce. Narazie jestem kłębkiem nerwów.

A i tak apropo to lekarz za samo badanie na fotelu zagarnął 160zl. U nas to już przeginają ginekolodzy ostro.

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Byłam wczoraj u lekarza. Plamienie jest z tego cholernego polipa. Wkurzyłam się bo lekarz nie zrobił mi usg. Stwierdził ze jak byłam przedwczoraj to nie ma sensu znowu tam gmerać bo będę jeszcze bardziej plamić, a i tak na pewno nic nie będzie widać. Tam na dole wyglada wszystko ciążowy. I tyle wiem. Bete robiłam ale wynik dopiero dziś po 15. Ten drugi gin kazał na kontrolne usg przyjść mi za tydzień. Ale ponoć jak beta będzie dobrze rosła to jest nadzieja. Trzymajcie kciuki.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Trzymam bardzo mocno kciuki, czekam z niecierpliwoscią na wynik bety! Jestem dobrej myśli kochana!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :)

Bylam wczoraj na usg. Pan pokazuje mi ciemna plamke i jeszcze jedna jasna w srodku a ja mysle sobie "no fajnie" ale po chwili najechal na serduszko i gdy je uslyszalam to jeszcze do tej pory mam szklanki w oczach, myslalam ze bede twardsza a pukanie fasolinki mnie roznioslo. Pan stwierdzil ze to 7 tydzien ale terminu nie podal mi dokladnie no ale jak juz wczesniej pisalam pewnie sam poczatek stycznia.

Trzymam za Wasze fasoliny mocno kciuki i witam nowe mamuśki :)

Ja dzisiaj idę do lekarza na pierwsze usg, 6 tydzień wiec jestem bardzo ciekawa czy będzie serduszko... czy będzie w ogóle widać fasolkę - jestem taka podekscytowana! Sama jestem bardzo ciekawa swojej reakcji, bo powiem Wam szczerze że nie dowierzam jeszcze w tą ciąże - wiem, że mnie dotyczy ale mam wrażenie, że to sie dzieje obok mnie [emoji16] Tylko te bole macicy mogłyby też dziać sie obok mnie, hihi!

Czekam na informacje od wszystkich wizytujących dziś!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj idę do lekarza na pierwsze usg, 6 tydzień wiec jestem bardzo ciekawa czy będzie serduszko... czy będzie w ogóle widać fasolkę - jestem taka podekscytowana! Sama jestem bardzo ciekawa swojej reakcji, bo powiem Wam szczerze że nie dowierzam jeszcze w tą ciąże - wiem, że mnie dotyczy ale mam wrażenie, że to sie dzieje obok mnie [emoji16] Tylko te bole macicy mogłyby też dziać sie obok mnie, hihi!

Czekam na informacje od wszystkich wizytujących dziś!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Czuje dokładnie tak samo. Dlatego wczoraj poszłam i zrobiłam betę, jakoś nie mogę w to wszystko uwierzyć. Jedyna moja obawa jest taka, ze nie bedzie za duzo widac, bo jest jeszcze dosc wczesnie ;)
 
Byłam wczoraj u lekarza. Plamienie jest z tego cholernego polipa. Wkurzyłam się bo lekarz nie zrobił mi usg. Stwierdził ze jak byłam przedwczoraj to nie ma sensu znowu tam gmerać bo będę jeszcze bardziej plamić, a i tak na pewno nic nie będzie widać. Tam na dole wyglada wszystko ciążowy. I tyle wiem. Bete robiłam ale wynik dopiero dziś po 15. Ten drugi gin kazał na kontrolne usg przyjść mi za tydzień. Ale ponoć jak beta będzie dobrze rosła to jest nadzieja. Trzymajcie kciuki.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Będzie dobrze :*
 
reklama
Do góry