reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@aga_agi trzymam kciuki zeby to był tylko fałszywy alarm, trzymaj sie!

Czuje sie kompletnie bez sił, młodu w nocy budził sie z kaszlem ale kaszel i katar ma juz od weekendu majowego, byłam juz dwa razy u lekarza do tego doszły zeby i taki finał ze od piątku nie chodzi do żłobka, wszyscy jestesmy niewyspani bo juz przyzwyczailiśmy sie do całych nocy [emoji29]
Idę na kolejna wizyte do lekarza, ni jest gorzej z katarem ani kaszlem ale wole sie upewnić czy nic sie nie rozwinęło [emoji30]
Miłego dnia [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie dziewczynki dziś! Ja wczorajszy dzień przeleżałam bez sił, nawet kąpać mi się nie chciało, byłam totalnie nie do życia, w dodatku rozbeczałam się bo mąż oglądał serial (którego ja nie znoszę) i miał słuchawki na uszach i było mi przykro że ze mną nie rozmawia - ale trwało to 2 minuty, jak ręka odjął płacz przeszedł. Dziś rano wstręt do jedzenia, podczas malowania (ogolnie ja stojąco) nudności, myślałam że zwymiotuje do umywalki. Samopoczucie dziwne, ucisk w głowie i w ogóle tak jakoś czuje się czymś strasznie przytłoczona i zmęczona.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny trzymam za Was wszystkie mocno kciuki :* a Wy trzymajcie za mnie jutro bo czeka mnie pierwsze usg...

A co wymyslacie na obiady siedząc w domu? ja dzis postanowilam zrobic kopytka z sosem miesnym, aaaale mam na to ochote :)
 
Witajcie dziewczynki dziś! Ja wczorajszy dzień przeleżałam bez sił, nawet kąpać mi się nie chciało, byłam totalnie nie do życia, w dodatku rozbeczałam się bo mąż oglądał serial (którego ja nie znoszę) i miał słuchawki na uszach i było mi przykro że ze mną nie rozmawia - ale trwało to 2 minuty, jak ręka odjął płacz przeszedł. Dziś rano wstręt do jedzenia, podczas malowania (ogolnie ja stojąco) nudności, myślałam że zwymiotuje do umywalki. Samopoczucie dziwne, ucisk w głowie i w ogóle tak jakoś czuje się czymś strasznie przytłoczona i zmęczona.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Witaj! :rofl: Może to marna pociecha ale ja też tak mam ;)
 
Dziewczyny trzymam za Was wszystkie mocno kciuki :* a Wy trzymajcie za mnie jutro bo czeka mnie pierwsze usg...

A co wymyslacie na obiady siedząc w domu? ja dzis postanowilam zrobic kopytka z sosem miesnym, aaaale mam na to ochote :)
No jasne że będziemy trzymać kciuki, Ja też nie mogę doczekać się pierwszego usg ale mam dopiero za tydzień.

I taka mała prośba , proszę nie robić mi smaka na kopytka ;).
 
Dziewczyny trzymam za Was wszystkie mocno kciuki :* a Wy trzymajcie za mnie jutro bo czeka mnie pierwsze usg...

A co wymyslacie na obiady siedząc w domu? ja dzis postanowilam zrobic kopytka z sosem miesnym, aaaale mam na to ochote :)
Ja muszę sprawdzic co serwuje knajpa, która dowozi do mojego domu ;)
Wstałam, wzięłam prysznic i znowu źle się czuje, więc... aż się ucieszyłam, nie mogę z tą ciąża tak źle i tak niedobrze, włączyłam Katastrofy w przestworzach... ryk... Dzwonię do męża, a ten do mnie "Włącz sobie Polo TV a nie jakieś katastrofy oglądasz" :D
 
Witam Was wszystkie nieśmiało z terminem na 2.01 :) 3mam kciuki za dalsze mamusie i pozytywne rozkręcenie forum. Pozdrawiam. Thao
 
reklama
Witajcie dziewczynki dziś! Ja wczorajszy dzień przeleżałam bez sił, nawet kąpać mi się nie chciało, byłam totalnie nie do życia, w dodatku rozbeczałam się bo mąż oglądał serial (którego ja nie znoszę) i miał słuchawki na uszach i było mi przykro że ze mną nie rozmawia - ale trwało to 2 minuty, jak ręka odjął płacz przeszedł. Dziś rano wstręt do jedzenia, podczas malowania (ogolnie ja stojąco) nudności, myślałam że zwymiotuje do umywalki. Samopoczucie dziwne, ucisk w głowie i w ogóle tak jakoś czuje się czymś strasznie przytłoczona i zmęczona.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam tak dzis, co kawalek lzy mi sie cisna do oczu, bo mąż sms nie napisal na czas, i reszra bez powodu. Najgorsze jest to,ze caly tydzien jestem sama w domu :-( obiadki mam z glowy bo chodze do mamy (mam blisko) :-) ta samotnosc mnie w chwili obecnej dobija...
 
Do góry