reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dziewczyny a macie jakieś duszności albo czy robi wam się nagle gorąco ?


Ja mam mega zadyszkę, jak np idę i cos mowie albo w ogole więcej chodzę. Uczucia gorąca juz minęły ale zanim zrobiłam test to śmiałam sie ze ja to chyba przekwitania a nie w ciąży jestem [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
michasia30 Jeszcze nie mam. Jeśli wszystko będzie wporzadku to dopiero po 8 tygodniu polozna wyślę list i usg po 12 tygodniu jakoś w lipcu... tyle czas nie wytrzymam i za 4 tygodnie pójdę prywatnie na pierwsze usg które można wykonać od 8go tygodnia... w Polsce fajnie można iść kiedy się chce nie ważne który tydzień :(
 
michasia30 Jeszcze nie mam. Jeśli wszystko będzie wporzadku to dopiero po 8 tygodniu polozna wyślę list i usg po 12 tygodniu jakoś w lipcu... tyle czas nie wytrzymam i za 4 tygodnie pójdę prywatnie na pierwsze usg które można wykonać od 8go tygodnia... w Polsce fajnie można iść kiedy się chce nie ważne który tydzień :(

No wiem właśnie.
Ja tez w UK
Myślałam ze już ci coś ustalili bo ja nadal czekam na list [emoji6]
To już moja druga ciąża tu ale nie byłam pewna kiedy miałam pierwsza wizytę.
Chyba 10 miesięcy a potem w 12,5 scan.


 
Ech zwymiotowalam robiąc córce kolację.
Plus taki, że później jak ja usypialam to się zdrzemnelam i czuje się lepiej.

Postanowiłam, że od jutra będę sobie zamawiać obiady, nie jestem w stanie nic przygotować to może jak przywiozą gotowe i ciepłe to chociaż trochę zjem czegoś normalnego.
 
Ja to już bym dziewczyny chciała tych świeżych warzywek, młodych ziemniaczków, kapustki... a tu na działce ledwo cebula posiana, a truskawkowe krzaczki takie liche :( za długa w tym roku ta zima była, oj za długa
 
Ja za to z ogromnym smakiem zjadłam obiad, do tego potrzebowałam zmienić smak na coś słodkiego i zjadłam pare kostek czekolady i teraz leżę i umieram... niedobrze mi i boli mnie brzuch :( Nie mówiąc o tym, że strasznie mi zimno. I jak nigdy nie miałam zgagi, tak w czasie ciazy dosc często mnie nawiedza :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ech zwymiotowalam robiąc córce kolację.
Plus taki, że później jak ja usypialam to się zdrzemnelam i czuje się lepiej.

Postanowiłam, że od jutra będę sobie zamawiać obiady, nie jestem w stanie nic przygotować to może jak przywiozą gotowe i ciepłe to chociaż trochę zjem czegoś normalnego.

Ha ha ja dziś pierwszy raz od tygodnia obiad zrobiłam i normalnie czuje się jak po 10 godzinach w kamieniołomach. A tak to mąż coś przywoził albo zamawiał [emoji12]


 
O młode ziemniaczki z koperkiem i kefirem to bym i zjadła... Ale jak pomyślę, że pasuje zrobić ten koperek z cebulką na maśle to już słabo.
Dlatego dopóki mi to nie minie, niech inni się w garach grzebia, bo ja się skończę...
 
michasia30 Jeszcze nie mam. Jeśli wszystko będzie wporzadku to dopiero po 8 tygodniu polozna wyślę list i usg po 12 tygodniu jakoś w lipcu... tyle czas nie wytrzymam i za 4 tygodnie pójdę prywatnie na pierwsze usg które można wykonać od 8go tygodnia... w Polsce fajnie można iść kiedy się chce nie ważne który tydzień :(

Ja też jestem w Anglii. Dzisiaj jestem po pierwszej wizycie i jestem w szoku. Położna pobrała mi krew, dała broszurkę, kazała podrzucić próbkę moczu i do widzenia... Następna wizyta za miesiąc, w między czasie mogę poczekać na skierowanie do szpitala na USG. To jest jakaś masakra, prawie się popłakałam (ah te hormony). Czekałam tak długo na tą wizytę i myślałam że chodziarz spróbuje posłuchać serca a ona uwierzyła mi na słowo że jestem w ciąży. (Słuchanie serca dopiero od 16 tygodnia O__O) Ja pójdę chyba prywatnie na usg w czwartek - wykonują wczesne USG od 6 do 11 tygodnia.
 
reklama
Ja też jestem w Anglii. Dzisiaj jestem po pierwszej wizycie i jestem w szoku. Położna pobrała mi krew, dała broszurkę, kazała podrzucić próbkę moczu i do widzenia... Następna wizyta za miesiąc, w między czasie mogę poczekać na skierowanie do szpitala na USG. To jest jakaś masakra, prawie się popłakałam (ah te hormony). Czekałam tak długo na tą wizytę i myślałam że chodziarz spróbuje posłuchać serca a ona uwierzyła mi na słowo że jestem w ciąży. (Słuchanie serca dopiero od 16 tygodnia O__O) Ja pójdę chyba prywatnie na usg w czwartek - wykonują wczesne USG od 6 do 11 tygodnia.

To jest naprawdę jakaś paranoja! Jak można tak późno dawać skierowanie na usg... jak można mieć taka znieczulicę... trzymaj się kochana, jesteśmy z Tobą!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry