reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja plamię w każdej ciąży, a raczej mam śluz podbrudzony krwią, najpierw śluz podbarwiony na rozowo pozniej kawa z mlekiem i cisza.na parw dni. Zazwyczaj caly poerwszy trymestr. Ale każdy incydent zawsze sprawdzam u lekarza.

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Mamaincognito myśle ze jeszcze sporo ;)

Weroni ja nie mam plamienie. Byłaś z tym u lekarza ??

Ja tez na pewno bede robiła prenatalne usg i testy pappa ;)
Juz sie nie moge doczekać zeby wszystko wiedzieć, ba następnej wizycie mam dostać skierowanie to będe mogła sie zapisać.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny.
Ja dziś już całkiem dobrze się czuje. Mdłości już na szczęście brak. Tylko brzuch tak troche pobolewa.
Mi suwak źle odlicza, dziś zaczęłam 9 tydzień. Chociaż jak patrzę to tylko o jeden dzień się myli. Bo według niego jestem w ciąży od 7tyg i 6dni czyli kończę 8 tydzien.
A według USG w ciąży jestem od 8 tyg czyli zaczynam 9 tydzień.
Skomplikowane to liczenie [emoji23]

Można zrobić oddzielny wątek z nasz lista gdzie napiszemy na kiedy termin, coś o nas itp. Co Wy na to?


m3sx3e3k3kg0z09h.png

Co do listy to ja jestem za.

Ale może poczekajmy aż wszystkie dojdą do 12 tygodnia.

Potem można byłoby również dołączyć płeć [emoji6]


 
Mamaincognito myśle ze jeszcze sporo ;)

Weroni ja nie mam plamienie. Byłaś z tym u lekarza ??

Ja tez na pewno bede robiła prenatalne usg i testy pappa ;)
Juz sie nie moge doczekać zeby wszystko wiedzieć, ba następnej wizycie mam dostać skierowanie to będe mogła sie zapisać.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Robisz pappa na NFZ? Ja musze prywatnie, nie dostałam skierowania. [emoji54] Ale przynajmniej mam pewność co do specjalisty, że się zna na tym.

m3sx3e3k3kg0z09h.png
 
Mamaincognito myśle ze jeszcze sporo ;)

Weroni ja nie mam plamienie. Byłaś z tym u lekarza ??

Ja tez na pewno bede robiła prenatalne usg i testy pappa ;)
Juz sie nie moge doczekać zeby wszystko wiedzieć, ba następnej wizycie mam dostać skierowanie to będe mogła sie zapisać.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Nie bylam, bo moja lekarka mi powiedziala,ze jezeli wystepuja delikatnie na poczatku ciąży,to jest to normalne,bo to nie jest typowe krwawienie. Juz jest ok, wiec jesli jeszcze raz wystapi to umowie sie na wizyte.
 
Blair robię na NFZ mam refundowane ze względu na historie zdrowotna i wcześniejsze poronienia.
Ostatnio tez robiłam u nas w profamili i byłam zadowolona z prenatalnych i połówkowych. Bardzo kompetentni i rzeczowi lekarze;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Blair robię na NFZ mam refundowane ze względu na historie zdrowotna i wcześniejsze poronienia.
Ostatnio tez robiłam u nas w profamili i byłam zadowolona z prenatalnych i połówkowych. Bardzo kompetentni i rzeczowi lekarze;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
I lekarz powiedziała, że nie kwalifikuje się do badania na NFZ.
@bbubbka trzymam kciuki aby było dobrze [emoji4][emoji110]

Ja teraz wizytę mam 3.06
Maz z córką 2 czerwca lecą do londynu do rodziny na weekend. Ja nie lecę. To będzie jeszcze 1 trymestr więc wolę nie latać. Planuję lecieć dopiero sierpień/wrzesień.
Lecialyscie w ciąży? Ja w poprzedniej nie latalam. Teoretycznie nie jest to zabronione ale ciągle się zastanawiam.

m3sx3e3k3kg0z09h.png
 
Cześć wszystkim [emoji4]

Mdłości nie mam, ale nie nastawiam ze tak bedzie do końca [emoji12]

Co do wizyty i badań to planuje na wizyte iść w przyszłym tyg, zeby juz było słyszeć serduszko.
Ostatnia miesiączkę miałam 12.04
U dentysty byłam raz w ciagu roku od urodzenia synka, generalnie chodzę systematycznie bo mam problemy z zębami i tu Wam powiem ciekawostkę- ja mam oprócz 1 i 2 chyba wszytkie zeby juz robione a moj brat 24 lata i ani jednego ubytku, różnica jest miedzy nami taka ze mi pierwszy ząb wyszedł jak miałam 2,5 miesiąca [emoji33] a mojemu bratu jak miał 10 miesięcy, poza tym tak samo kochamy słodycze i tak samo dbamy o zeby hahah, wiec cos w tym musi byc :p

Na prenatalne badania pójdę na 100%, w ciąży z synkiem tez chodziłam i bardzo mnie to uspakajało [emoji4]
W tej ciąży wydaje mi sie ze jestem tylko bardziej zmęczona, ale tez bardziej sie stresuje co to bedzie z maluszkiem- czy bedzie zdrowy, czy bedzie wszystko ok [emoji4] ale staram sie nie zamartwiać, bo maluszki przede wszystkim potrzebują spokojnych mam [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Co do prenatalnych usg pierwszego trymestru robię. Testem pappa nawet sobie głowy nie zawracam.

Listę fajnie byłoby zrobić, ale chyba najlepiej po pierwszym trymestrze.

@weroni2018 ja plamiłam w każdej ciąży. Było to chyba na tle hormonalnym. Każdy taki incydent jednak najlepiej skonsultować z lekarzem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
I lekarz powiedziała, że nie kwalifikuje się do badania na NFZ.
@bbubbka trzymam kciuki aby było dobrze [emoji4][emoji110]

Ja teraz wizytę mam 3.06
Maz z córką 2 czerwca lecą do londynu do rodziny na weekend. Ja nie lecę. To będzie jeszcze 1 trymestr więc wolę nie latać. Planuję lecieć dopiero sierpień/wrzesień.
Lecialyscie w ciąży? Ja w poprzedniej nie latalam. Teoretycznie nie jest to zabronione ale ciągle się zastanawiam.

m3sx3e3k3kg0z09h.png

Ja latałam. To był chyba ok 4,5 miesiąc.


 
Do góry