reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
My to juz drugie planowane dziecko bez ślubu będziemy mieć i jakoś mi to w niczym nie przeszkadza, nie chciałabym zeby ktoś mi narzucał ze jak ślub to dzieci a jak dzieci to ślub. Chociaż z moim niemeżem planujemy sie pobrać w niedalekim czasie (na pewno nie w ciąży) [emoji4]

Poza tym co do podróży to my od poczatku sie z niczym nie ograniczaliśmy i w taki oto sposób nasz syn potrafi dostosować sie do każdej sytuacji, domówka - on spi, jestesmy u znajomych np do 1 w nocy, on zasypia, na śpiąco do samochodu i z fotelika do łóżeczka bez problemu, to wszystko kwestia poukładania sobie w głowie, byliśmy nawet na noc na jachcie na Bałtyku, którym nasz przyjaciel odbył podróż dookoła świata, warunki spartańskie mega a młody miał wtedy 5 mięsiecy, wszystko sie da! [emoji123]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Przepraszam ze bez interpunkcji i polskich znaków ale szybko na telefonie pisze [emoji4]

Mam nadzieje ze czujecie sie wszystkie dobrze [emoji4] mnie męczą okropne zaparcia, pamietam ze z synkiem tez na poczatku miałam [emoji29]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam czytam was juz od kilku dni ale tyle tutaj szczesliwych mamusiek ze nie ogarniam [emoji12] i oczywiscie wszystkim gratuluje i trzymam kciuki za zdrowe dzidziulki [emoji6]we wtorek mam wizyte i jezeli bedzie serduszko to dołącze a jak cos pojdzie nie tak to sie wymiksuje [emoji12]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ależ macie tempo pisania.
U mnie pojawiły się mdłości... zaparcia dokuczają zwłaszcza wieczorem. No i wieczorem.po całym dniu kręgosłup boli w miejscu gdzie miałam podane znieczulenie do obu cesarek. Brzucho pobolewa jak.na @ czasami promieniuje do pachwin, więc obstawiam.ze wiązadła.dokuczają. no.i tak dziwnie bo zaczyna dokuczac mi miednica... jakos wczesnie...

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Witam czytam was juz od kilku dni ale tyle tutaj szczesliwych mamusiek ze nie ogarniam [emoji12] i oczywiscie wszystkim gratuluje i trzymam kciuki za zdrowe dzidziulki [emoji6]we wtorek mam wizyte i jezeli bedzie serduszko to dołącze a jak cos pojdzie nie tak to sie wymiksuje [emoji12]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie ma opcji zeby cos poszło nie tak :) Witamy ! :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ależ macie tempo pisania.
U mnie pojawiły się mdłości... zaparcia dokuczają zwłaszcza wieczorem. No i wieczorem.po całym dniu kręgosłup boli w miejscu gdzie miałam podane znieczulenie do obu cesarek. Brzucho pobolewa jak.na @ czasami promieniuje do pachwin, więc obstawiam.ze wiązadła.dokuczają. no.i tak dziwnie bo zaczyna dokuczac mi miednica... jakos wczesnie...

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app

U mnie mdłości brak, brzuch od czasu do czasu pobolewa jak na @, wieczorami wzdęcia i zaparcia. Od zawsze miałam problem ze wzdęciami ale dzis to brzuch jak naprawdę w ciąży hihi. Ojj odliczam do wizyty u lekarza!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łaaa u mnie dziś choroba lokomocyjna. Jak w poprzednich ciazach - tylko nigdy tak wcześnie. Masakra! Wymiotuje średnio co 10km.. a mieszkam na wsi, wszędzie daleko. Co doszło to dziś zwymiotowałam NA MYŚL o ogorkach... będzie ciężko. Póki co szukam po Youtube fajnych sposobów na przekazanie rodzinie wiesci o ciąży. No i oczywiście najpierw chciałabym powiedzieć, że jestem w ciąży a potem dopiero, że dzieci jest dwoje. Jakoś wszystko dla mnie takie kiepskie. Czas goni do wizyty. Tylko usłyszę serduszka szkrabow i lecę powiadomić cały świat :)

W ogóle mam zmienne nastroje. W jednej chwili płacze,bo jak sobie poradzę z bliznietami mając jeszcze swoje starszych dzieci... a w drugiej radość ogromna, bo w rodzinie bliźnięta zdarzały się często i w sumie miałam nadzieję przy synku, ze będzie dwoje. I te wyobrażenia,ze będą mieli siebie, zawsze we dwoje... zwalam to na hormony. Razy dwa.
 
U mnie mdłości brak, brzuch od czasu do czasu pobolewa jak na @, wieczorami wzdęcia i zaparcia. Od zawsze miałam problem ze wzdęciami ale dzis to brzuch jak naprawdę w ciąży hihi. Ojj odliczam do wizyty u lekarza!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana ja też nie mam mdłości, poza dzisiejszym wymiotowaniem, ale to były raczej torsje niż mdłości. Wolałabym uniknąć. W drugiej ciąży nie miałam w ogóle.
 
reklama
Kate widzę że jesteś starsza dosłownie kilka miesięcy i mamy podobną sytuację. Chociaż my się zastanawiamy czy cywilnego nie zrobić sobie. No i w drodze drugie nie trzecie. Podziwiam, że się tak organizujesz ;)
My tu z najważniejszymi rzeczami pierwsza noc dziś zaliczyliśmy w nowym mieszkaniu. Dziś i jutro reszta kartonów i mebli. Bardzo męcząca jest przeprowadzka w ciąży z maluchem ale warto. Mieć tyle miejsca na wygłupy i przestrzeń , której wcale tak dużo nie będzie jak się pojawi nowy członek rodziny.
W ogóle śnicie już o maluszku?
 
Do góry