reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Torunianka gratuluje przeprowadzki na nowe m ;) super

Co do snów raz śnił mi sie poród i urodziłam druga córeczkę idealna kopie mojej Zu ;)

Kate współczuje snów... wszystko będzie dobrze ;*

Kinga trochę wcześnie, pęcherzyk pewnie będzie ale fasolki z serduszkiem jeszcze nie.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Kate a mi się śni dobrze tylko w ciągu dnia jak walne brzuchem o wózek czy młody mocno kopnie to schizuje że pewnie coś się dzieje. Że rzadko jem bo tyle spraw na głowie że posiłek jem co ok 8h. Że napewno zaszkodzi a na usg wyjdzie że serduszko się nie pojawiło tylko pęcherzyk jest pusty.
No ale tak myśląc przyciągamy zło więc zaraz zaczynam myśleć o czymś innym.

Kass a kiedy masz usg? Oj tak już po kąpieli w domku słoneczko mamy balkon Wielki i normalnie chcę się żyć. Może jak chłopaki dziś będą przewozić to wezmę małego na spacer. Nie mogę się doczekać spacery po starej okolicy, stare osiedle pełni zieleni i placów zabaw. Normalnie luksus , zwłaszcza że na poprzednim mieszkaniu mieliśmy widok na garaże na których zbierały się żule i pili..
A z objawów to jak przy poprzedniej ciąży, wstydliwa dolegliwość ale gazy mam takie jakbym stałe kapustę jadła.. często niestety mi to dokucza, ale wiem że będzie jeszcze częściej niż teraz..
Kinga hmm w sumie to w ciąży zwłaszcza na początku lepiej omijać choroby a w przedszkolach wiadomo jak to jest..jeśli podołasz i praca Cię satysfakcjonuje to zostań, ale jeśli Cię drażni i denerwuje to lepiej chyba iść na zwolnienie.
Wiadomo, że grupa sporą i duży obowiązek, a dzieci mają pełne głowy nieprzewidywalnych pomysłów..
Ja tylko pamiętam praktyki z przedszkola jak miałam i w życiu takiej grupy bym nie ogarnęła. Jedni siedzą grzecznie po siusiu, drudzy w kolejce do toalety a dwóch chłopców wybiegli z sali się bić , a była to grupa 4latków. Kochane dzieciaczkami, ale jednak nauczanie 1-3 jak dla mnie zupełnie łatwiejsze i przyjemniejsze..
 
bbubbka, może jeszcze się wstrzymam z wizytą.

Torunianka,
niestety praca trochę zaczęła mnie drażnić. Zmeczenie daje sie we znaki. Zwłaszcza, że pracuje 8h dziennie. Dokładnie, bywa ciężko. Zwłaszcza, ze mamy w grupie takze dzieci z orzeczniem.
 
bbubbka, może jeszcze się wstrzymam z wizytą.

Torunianka,
niestety praca trochę zaczęła mnie drażnić. Zmeczenie daje sie we znaki. Zwłaszcza, że pracuje 8h dziennie. Dokładnie, bywa ciężko. Zwłaszcza, ze mamy w grupie takze dzieci z orzeczniem.
Ja stwierdziłam,ze nie na co ryZykować, dojeżdżam prawie 2h do pracy plus 8h praca czyli 12h, to bylam wykonczona po calym dniu poza domem. Jestem na zwolnieniu, wypoczywam :-)
 
Ja sobie nadal nie mogę poradzić z moimi mdłościami, już chyba wszystko co znalazłam w internecie to wypróbowałam. Chyba muszę przecierpieć to...
A co do snów to ja mam koszmary! Nawet nie związane z dziećmi, tylko pościgi, morderstwa, masakra. Budzę się w nocy i boję się iść sama siku, muszę męża budzić :-D
Ja kolejną wizytę mam 23.05, już nie mogę się doczekać. Ciekawe, jak duży będzie bobas :-D
 
Mnie.dopadają mdłości tak od 12-13 do wieczora... udaje ze ich nie ma (choc chyba nie bardzo mi sie udaje). Doszły gazy i wzdęcia... dzisiaj jade do apteki po wiatminy Prenatal uno, zawieraja imbir i choline, ponoc pomagaja na rozne dolegliwosci... zobaczymy.
Wizyte mam 24.05... oby wszystko rozwijalo.sie jak trzeba.

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny, ale Wy pędzicie z wypowiedziami :)
Przedstawilam sie kilka dni temu a potem zamilkłam bo troche bylo bieganiny w moim zyciu. W czwartek malam wizyte, dostalam zwolnienie z racji wykonywania cięższej pracy fizycznej, usg w srode i ciekawe co to bedzie. To moja pierwsza ciąża i na razie bardziej sie boje tego wszystkiego niz sie ciesze, ale mam nadzieje ze to sie zmieni jak zobacze fasoline :) z dokuczliwosci to placz z byle powodu, zachcianki na słone rzeczy, chipsy nie chipsy - masakra no i cycuchy bolace ale (odpukac) na razie nie mam mdlosci, moze czasem jakies takie dziwne odczucia ale zadnych wymiotow tak jak u Was.

Kiedy mialyscie ostatnią miesiączke? jest tu jakas kobietka z @ z marca jeszcze? obawiam sie ze bede balansowac miedzy koncowka grudnia a poczatkiem stycznia :p
 
Dziewczyny, ale Wy pędzicie z wypowiedziami :)
Przedstawilam sie kilka dni temu a potem zamilkłam bo troche bylo bieganiny w moim zyciu. W czwartek malam wizyte, dostalam zwolnienie z racji wykonywania cięższej pracy fizycznej, usg w srode i ciekawe co to bedzie. To moja pierwsza ciąża i na razie bardziej sie boje tego wszystkiego niz sie ciesze, ale mam nadzieje ze to sie zmieni jak zobacze fasoline :) z dokuczliwosci to placz z byle powodu, zachcianki na słone rzeczy, chipsy nie chipsy - masakra no i cycuchy bolace ale (odpukac) na razie nie mam mdlosci, moze czasem jakies takie dziwne odczucia ale zadnych wymiotow tak jak u Was.

Kiedy mialyscie ostatnią miesiączke? jest tu jakas kobietka z @ z marca jeszcze? obawiam sie ze bede balansowac miedzy koncowka grudnia a poczatkiem stycznia :p
Hej!
Ja jestem, ostatnia @ 24 marca, termin z usg mam na 29 grudnia :)
I to też moja pierwsza ciąża, więc stresu i obaw sporo, ale mam nadzieję, że będzie wszystko git :)
 
Dziewczyny, ale Wy pędzicie z wypowiedziami :)
Przedstawilam sie kilka dni temu a potem zamilkłam bo troche bylo bieganiny w moim zyciu. W czwartek malam wizyte, dostalam zwolnienie z racji wykonywania cięższej pracy fizycznej, usg w srode i ciekawe co to bedzie. To moja pierwsza ciąża i na razie bardziej sie boje tego wszystkiego niz sie ciesze, ale mam nadzieje ze to sie zmieni jak zobacze fasoline :) z dokuczliwosci to placz z byle powodu, zachcianki na słone rzeczy, chipsy nie chipsy - masakra no i cycuchy bolace ale (odpukac) na razie nie mam mdlosci, moze czasem jakies takie dziwne odczucia ale zadnych wymiotow tak jak u Was.

Kiedy mialyscie ostatnią miesiączke? jest tu jakas kobietka z @ z marca jeszcze? obawiam sie ze bede balansowac miedzy koncowka grudnia a poczatkiem stycznia :p

Haha miesiączkę w marcu miałam ja [emoji23] 08.03 ale ciąża na pewno jest dużo młodsza. Wiem kiedy dokładnie miałam owu i było to dopiero między 15-16.04 także termin na pewno na styczeń u mnie :)


 
reklama
Ostatnia @27 marca ale fasolina dużo młodsza,więc jak wszystko bedzie ik to u as i tak styczeń.
 
Do góry