reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Mi z synem tez lekarz nie dawał za dużych szans jakoś w 6/7 tyg ciąża sporo za mała i kazał sie nie nastawiać a tu proszę zdrowy 14 miesięczny chłop [emoji123] nie można sie załamywać


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej jestem Tu nowa przygarniecie nowa kolezanke Styczniowke?? :D mam 27 lat co do testu to czekam jeszcze tydzien bo objawy mam na okres raz mi wyszedl test mega blada kreska ledwie widoczna takze sie wstrzymam, mam jednego synka ma 3 latka :D,jak nic nie bedzie to sie usune nie bede wam zasmiecac :p
 
Hej jestem Tu nowa przygarniecie nowa kolezanke Styczniowke?? :D mam 27 lat co do testu to czekam jeszcze tydzien bo objawy mam na okres raz mi wyszedl test mega blada kreska ledwie widoczna takze sie wstrzymam, mam jednego synka ma 3 latka :D,jak nic nie bedzie to sie usune nie bede wam zasmiecac :p
Ojj przestan,ja tez mialam blada kreske poszlam na pierwsza bete i mialam 43 :-) zaraz zaczne 6 tydzien a juz beta 6600 :-) wiec nie koniecznie Nas opuscisz :-) ja jutro mam lekarza,czekam z niecierpliwością :-)
 
Ja robiłam pierwszy test 28 i stwierdziłam że chyba nie jestem. Ale mi słabo kręci się we łbie i się strasznie mecze apetyt mam coś nie tak więc powtórzyłam 3 mają i były grube krechy także pewnie kolejna mamcia do nas dołączy;)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@dreamscometrue faktycznie jak po ivf to sprzęt musi być dobry ☺ ja też w klinice która robi ivf i iui. ja jestem po iui ☺ a Ty pochodziłaświata do iui czy od razu ivf ?

@Nina25 trzymam kciuki! będzie dobrze ! moim zdaniem nie ma bylejakich pęcherzyków !

@Kate.0oo biedna mała :( ale tak jak pisałam młode kosteczki szybko się zregeneruja ! ;)

@weroni2018 daj znać po wizycie ;)
 
@weroni2018 Czekamy na info jak po wizycie :)

@Torunianka93 @Zancia8906 Ja test robiłam 6 dni przed spodziewana miesiączka, tak mi bol piersi nie dawał spokoju (a nigdy mnie nie bolały przed @), że nie wytrzymałam i zrobiłam - wyszedł cień cienia... coś co wydawało mi się tylko moim złudzeniem, rano powtórzyłam i juz mocniejsza krecha :) Beta wyszła mi juz prawie a ja mam ochote zrobic nowy test, na którym beda dwie grube krechy, taki na pamiątkę hihi :))


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@dreamscometrue faktycznie jak po ivf to sprzęt musi być dobry [emoji5] ja też w klinice która robi ivf i iui. ja jestem po iui [emoji5] a Ty pochodziłaświata do iui czy od razu ivf ?

@Nina25 trzymam kciuki! będzie dobrze ! moim zdaniem nie ma bylejakich pęcherzyków !

@Kate.0oo biedna mała :( ale tak jak pisałam młode kosteczki szybko się zregeneruja ! ;)

@weroni2018 daj znać po wizycie ;)
Mialam jedno IUI ale nieudane...takie trochę bezsensu było bo za kiepskie nasienie wg mnie. A teraz pierwsze podejście do ivf[emoji6]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Mialam jedno IUI ale nieudane...takie trochę bezsensu było bo za kiepskie nasienie wg mnie. A teraz pierwsze podejście do ivf[emoji6]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się

To gratuluję że się udało od razu !! ☺ u mnie 1 podejście do iui i się udało ☺
 
reklama
A powiem Wam że ja testu nie robiłam w ogóle. Moim wyznacznikiem była beta ☺
W życiu już za dużo ich zrobiłam ☺
 
Ostatnia edycja:
Do góry