reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dziewczyny, mam pytanie totalnie od czapy :D Jak tu się edytuje profil? Wstawił mi się jakiś link do suwaczka i nie mogę tego usunąć... o_O

Ja we wtorek i środę nie mogłam nic jeść i mnie mdliło, ale od wczoraj jest OK. Wczoraj troszkę wieczorem narzekałam na mdłości. Na razie nie mogę się zebrać żeby wyjść z domu, a powinnam jechać do babci. Ogólnie to powiem Wam, że najzwyczajniej w świecie mam stresa i boje się żeby wszystko było OK... cały czas mnie prześladują takie myśli, mimo, że lekarz mówi, że jest wszystko w porządku. Może to dlatego, że to moja 1 ciąża i to wszystko jest dla mnie "nowe".

Dziewczyny trzymam za Was kciuki.
Nina, ja bym Ci też doradziła zmianę lekarza tak jak piszą dziewczyny.
Hej dziewczyny [emoji4]
U mnie też dziś bez mdłości aż w szoku jestem [emoji3]
@szarotka27 powiem Ci, że ja pierwsza ciążę w ogóle bez stresu i nerwów. Niczym się nie przyjmowałam. Nie brałam pod uwagę, że coś może się stać. Powiem Ci, że nawet w 3 miesiącu byłam w Bułgarii i jak dziś pamiętam że skakalam na "bombę" do basenu.
A w tej ciąży przejmuje się wszystkimi i cały czas się martwię, żeby było wszystko dobrze. Lekarz mówi, że ciąża książkowa ale ja i tak cały czas się martwię czy aby napewno.
Teraz minęły mi mdłości i już się zastanawiałam czy to nie jest zły znak.
Taka panikara się że mnie zrobiła [emoji3][emoji3]

m3sx3e3k3kg0z09h.png
 
reklama
Dzisiaj mam umowioną wizytę u innego lekarza, nowy gabinet, nowy sprzęt więc może będzie widac cos wiecej. Tylko się zastanawiam czy jest sens robic usg dzien po dniu. A.może przelozyć wizytę na przyszły tydzień... sama nie wiem.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny [emoji4]
U mnie też dziś bez mdłości aż w szoku jestem [emoji3]
@szarotka27 powiem Ci, że ja pierwsza ciążę w ogóle bez stresu i nerwów. Niczym się nie przyjmowałam. Nie brałam pod uwagę, że coś może się stać. Powiem Ci, że nawet w 3 miesiącu byłam w Bułgarii i jak dziś pamiętam że skakalam na "bombę" do basenu.
A w tej ciąży przejmuje się wszystkimi i cały czas się martwię, żeby było wszystko dobrze. Lekarz mówi, że ciąża książkowa ale ja i tak cały czas się martwię czy aby napewno.
Teraz minęły mi mdłości i już się zastanawiałam czy to nie jest zły znak.
Taka panikara się że mnie zrobiła [emoji3][emoji3]

m3sx3e3k3kg0z09h.png
blair_90 to ja mam właśnie to samo... ale widzę, że to bez różnicy czy 1 czy kolejna ;-) Ja ogólnie jestem panikarą więc mnie to specjalnie nie dziwi :D

Nina, ja bym poszła. Jesteśmy chyba na tym samym albo bardzo podobnym etapie. Jeśli jest nowy sprzęt to powinno być cokolwiek widać co i jak, u mnie w środę było widoczne. Najwyżej lekarz powie żebyś przyszła za tydzień albo 2. Mi Pani doktor kazała przyjść za 4 tyg.
 
Ostatnia edycja:
@blair_90 cholera ale bym sobie teraz pojechała do Bułgarii. Wstępnie mieliśmy taki plan w końcu w tamtym roku nie byliśmy bo to był mój 6 mc ciąży,a tu z maluchem i w ciąży za nic..no i przeprowadzka, co związane z większymi kosztami. Zróbmy sobie Bułgarię gdzieś bliżej..;)

Nina może i lepiej byłoby zrobić później usg , ale pomysł ze jeszcze cały tydzień będziesz w stresie i nerwach co tam się dzieje z pociechą w brzuszku. Lepiej mieć to za sobą i ocenić nowego lekarza..;) głowa do góry!

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
NINA ja bym nie wytrzymala chyba zeby nie pojsc,tylko czy USG tak czesto,nie szkodzi?

U mnie za to samopoczucie dIs nieciekawe:-( jestem bardzo slaba mimo,ze zjadlam śniadanko, nie mam mocy, odkurzam dom na 3razy :-\ o 15:30 mam lekarza, wiec bede wiedZiała juz cos wiecej-mam nadzieje :-D
 
Blair a u mnie wręcz odwrotnie w pierwszej ciazy huhalam dmuchalam, stresowałam sie wszystko było nowe i dziwne, bałam sie ze ponownie nie wyjdzie ;/

Owszem stresowałam sie wczorajsza wizyta wciąż o niej myślałam, ale jak wczoraj zobaczyłam mrugająca kropeczki to jestem oaza spokoju ;) juz wiem ze wszystko będzie dobrze ;)
Życzę każdej z Was takiego nastawienia to super uczucie ;)

Nina dobrze zrobiłaś, ja bym poszła, oby lekarz Cie uspokoił... bo stres w ciazy nie jest najlepszy ;* mocno trzymam kciuki ;*

Weroni usg nie szkodzi spokojnie można latać codziennie ;)
Trzymam kciuki za wizytę




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Niby usg nie jest szkodliwe. Sama w poprzedniej miałam jakieś 10 i nie widzę aby to miało zły wpływ.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, witam nowe mamusie :)
O matko, ja umieram. Mdłości, nudności od rana do nocy, nic przełknąć nie mogę, bo robi się jeszcze gorzej.. Macie jakieś sposoby???
 
reklama
Jejku, ale się spisalyscie.
Melduje powiedzieć, że leżę i leżę. Mąż stanął na wysokości zadania i ogarnia wszystko łącznie z tym naszym małym Owsikiem
Zresztą pierwsze już dnia powiedziałam córce że mama ma malutkiego dzidziusia w brzuchu i nie będzie mogła przez jakiś czas brać jej na rączki a ona musi uważać, zeby mnie nie kopać. I nie wiem, jestem w szoku ile takie dziecko rozumie, ale w ogóle nie wyciąga do mnie rąk, tylko rękę podaje co najwyżej żeby z nią iść. Do tego wczoraj układamy puzzle gdzie były dwie żyrafy mała i duża i pokazuje dużą i mówi "mama" a potem mała i mówi "bobo" i pokazuje na mój brzuch.
Jestem pełna nadziei że szybko się z tym wszystkim uporamy, dzięki Bogu nie mam żadnych plamien.

Pytałam znajoma, która jest położna i stwierdziła, że do pracy raczej nie wrócę. Co prawda zależy od podejścia lekarza, ale to już jest raczej ciąża wysokiego ryzyka i wątpi, żeby którykolwiek ryzykował. Obym tylko ja utrzymała :(

W pierwszej ciąży poszłam na zwolnienie w 4 miesiącu, co już mi się mega szybko wydawało, a tutaj... 5 tydzień a ja już leżąca :(
Dlaczego musisz lezec?
 
Do góry