reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dziewczyny drogie na innych forach jest coś takiego jak kalendarz ale nie ogarniam tego

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Ja też mam taką zadyszke i mecze się w ekspresowym tępie ze czasami to wracam do domu na raty ☺

@dreamscometrue u mnie licząc od okresu w 6tc i 1 dzień była widoczna fasolka i usłyszałam serduszko.
Wszystko zależy też od sprzętu jaki jest w gabinecie☺
 
Blair super gratuluje ;)

U mnie 6tyd 1 dzień
Kropek ma 0,54cm ;)
Termin z usg na 3 stycznia :)

Kate zdrówka dla córeczki :*

Ola u nas tez będzie przeprowadzka z olbrzymim brzuchem bo na koniec roku planujemy wykończyć dom i juz sie wprowadzić ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja też mam taką zadyszke i mecze się w ekspresowym tępie ze czasami to wracam do domu na raty [emoji5]

@dreamscometrue u mnie licząc od okresu w 6tc i 1 dzień była widoczna fasolka i usłyszałam serduszko.
Wszystko zależy też od sprzętu jaki jest w gabinecie[emoji5]
Jej robicie mi nadzieję[emoji6] sprzęt powinien być dobry bo to klinika [emoji6]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Dziękuję. Wg normalnie okresu to będzie 6t2d chyba, a podałam Wam wg ivf. Marzę o serduszku ale moje bety nie są jakieś spektakularne więc wolę się nastawić, że jeszcze będę musiała zaczekać

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się

Według mojego lekarza przy becie powyżej 1500 jest już zarodek. A przy około 2500-3000tys serce :) ale jak wiadomo tego dokładnie się nie da określić. On zawsze tak mi mówił orientacyjnie. Bo ja tez zawsze chodziłam za wcześnie [emoji3][emoji5]


 
Córcia ma rękę złamana. Nadłokciowo. Gips. Wracają do domu to niedługo będę coś więcej wiedzieć.

Co do serducha ja u córki drugiej słyszałam w 5t6d. A zarodek był wielości 5t2d tak wiec wszystko jest możliwe [emoji38]

@dream idziemy w podobnym tygodniu bo ja będę w 6t 3D ja liczę na serducho i myśle, że ty też cudowne wieści nam przyniesiesz :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie nie jest fajnie... pęcherzyk jest ale jak to okreslil lekarz- bylejaki... szansa jest niewielka...

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app

A po czym lekarz określa bylejakość pęcherzyka? Bo ja pierwszy raz się z tym spotykam. U mnie mi wmawiali że jest zdeformowany, a jednak córka jest. Ja trzymam kciuki i wierze, że będzie dobrze! [emoji5]


 
IMG_20170511_210354.jpg

Taki obraz zobaczyłam na usg...

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 

Załączniki

  • IMG_20170511_210354.jpg
    IMG_20170511_210354.jpg
    72,6 KB · Wyświetleń: 490
reklama
Do góry