reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
A u nas starsza córka właśnie pojechała z tatą na sor. Najpewniej złamała rękę na placu zabaw. Tak mi jej żal [emoji24]

Dziewczyny wszystkim wam gratuluje udanych wizyt ! Oby tak dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro, miejmy nadzieję, że jednak się mylisz:(
 
reklama
A ja zaczęłam pakowanie do przeprowadzki. Młody śpi zaraz kąpiel, mi się kręci w głowie ,zadyche mam straszną. Wypakowuje więc z szuflad a tam ...
1494527001-aaaaaa.jpeg


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja zaczęłam pakowanie do przeprowadzki. Młody śpi zaraz kąpiel, mi się kręci w głowie ,zadyche mam straszną. Wypakowuje więc z szuflad a tam ...
1494527001-aaaaaa.jpeg


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

Wlasnie tez mam jakaś straszna zadyszkę, masakra to jest [emoji29]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Straszne już mamy spakowane 4kartony a to nawet nie połowa. Dobrze że z młodym uciekam jutro na nowe mieszkanie a resztę zrobi tata Z teściem ;)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja z nerwów przesunelam wizytę z 24maja na 17 maja. To będzie 6t0d (23dpt). Czego mniej więcej mogę się wtedy na usg spodziewać?

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Kurcze mnie tez najprawdopodobniej czeka przeprowadzka, jeszcze nic rozsądnego nie mamy na oku a chcielibyśmy do końca roku sie wyprowadzić na swoje [emoji28] wiec mnie to czeka pewnie z olbrzymim brzuchem juz [emoji123]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola a ja zrobiłam drugi test ciążowy 3maja mega czerwone krechy spać os 3w nocy nie mogłam. No to olx i szukanie mieszkań. Bąbelek obudził tatę koło 5 i pokazałam mieszkabie, potem zadzwobiliśmy i tego samego dnia już podpisywaliśmy umowę. No ale ze ja i Babel chorzy to przeczekalam. Nie chciałam z nim wychodzić jak taki chory. Ale jak będę na nowym to w końcu relaks. Stara okolica wszystkich się zna ano i o wiele większy metraż. Ten był przewidywany na 3 a nie na 4..;)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My juz w sumie w grudniu podjęliśmy decyzje ze sie przeprowadzamy, oglądaliśmy mieszkanie i dwa szeregowce ale jakoś nie byliśmy do niczego przekonani, a teraz wlasnie tez stwierdziliśmy ze trzeba sie za to poważnie zabrać bo to w którym mieszkamy wlasnie jest takie dla 3 a nie dla 4 :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja z nerwów przesunelam wizytę z 24maja na 17 maja. To będzie 6t0d (23dpt). Czego mniej więcej mogę się wtedy na usg spodziewać?

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się

Ty jesteś po ivf ? Jak tak to masz pewność, że ciąża nie jest młodsza. Wiec według mnie przynajmniej zarodek powinien być widoczny. Serducho teoretycznie tez, ale jak np będzie to jednak wg usg 5t4d to różnie może być :) myśle jednak że się uspokoisz


 
reklama
Ty jesteś po ivf ? Jak tak to masz pewność, że ciąża nie jest młodsza. Wiec według mnie przynajmniej zarodek powinien być widoczny. Serducho teoretycznie tez, ale jak np będzie to jednak wg usg 5t4d to różnie może być :) myśle jednak że się uspokoisz


Dziękuję. Wg normalnie okresu to będzie 6t2d chyba, a podałam Wam wg ivf. Marzę o serduszku ale moje bety nie są jakieś spektakularne więc wolę się nastawić, że jeszcze będę musiała zaczekać

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Do góry