reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Dziewczyny, a jakie było podejście Waszych lekarzy do wypisywania zwolnien?
U mnie bez problemu. Sam zaproponował. L4 do kolejnej wizyty czyli na 4 tyg.

m3sx3e3k3kg0z09h.png
 
Jeny laski co tu się dzieje :eek: chwile mnie nie było, a tu tyle stron do nadrobienia.

Witam nowe mamy i gratulacje.
Ja o płci dowiedziałam się w 13tc i kompletne nie pokryło się to z moimi przeczuciami. Na 100% czułam chłopaka. Jadłam kwaśne i jakaś taka ładniejsza się zrobiłam :-p No i proszę mam małą łobuziarę.
Cukry na czczo nadal szaleją, więc mam wizję insuliny nocnej.

Kciuki za jutrzejsze wizyty, ja czekam do piątku, a i już postanowiłam z racji sytuacji idę na zwolnienie
 
Hej witam wszystkich;) u mnie termin na 31.12 ale pozwoliłam sobie odezwać się u was. U mnie dziś po pierwszym usg. 7 tydzień maleństwo 6mm i widać bijące serduszko słabo ale już coś pokazało;)) mam nadzieje ze dalej wszystko będzie dobrze. Dzis pierwszy raz wymitowała (ehh) a jak u was? Mam nadzieję że te nudności szybko znikną.
 
Gratulacje wszystkim które maja pierwsze badania/ wysokie wyniki hormonów [emoji4] teraz oby było juz nas coraz więcej
Dziewczyny poruszały temat cukrzycy ciążowej wiec i ja dorzucę cos od siebie [emoji28] w poprzedniej ciąży "miałam cukrzyce ciążowa" tzn miałam jej i nie miałam tyle ze nakulam sie okrutnie a cukry przy diecie cukrzykowej były za niskie tzn poniżej normy a na diecie- jem co chce ograniczam TROCE cukry proste były ok i moze u palców jednej reki policzę jak były ciut za wysokie ale jak chodziłam do poradni to jak babki w ciąży mówiły o swoich wynikach to łapałam sie za głowę, ja po zjedzeniu dwóch pasków czekolady nie miałam takich cukrów jak one np po zjedzeniu pol jabłka, także mam nadzieje ze w tej ciąży tak samo bedzie (bo słyszałam ze jak raz sie przyczepia ta cukrzyca ciążowa to w każdej sie pojawia [emoji29]) i to chyba na dzien dzisiejszy moje największe zmartwienie [emoji30]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aaa i ja dla ciekawości zrobiłam sobie bhcg i wyszedł mi wynik 106 wiec chyba ok biorąc pod uwagę ze dzisia jest dzien planowanej kolejnej miesiączki ktora nie nadejdzie [emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aaa i ja dla ciekawości zrobiłam sobie bhcg i wyszedł mi wynik 106 wiec chyba ok biorąc pod uwagę ze dzisia jest dzien planowanej kolejnej miesiączki ktora nie nadejdzie [emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Oby wszystko było w porządku podczas tej ciazy i obeszło się bez cukrzycy :)
Gratuluje wyniku! Ja w dn spodziewanej @ miałam 420, ale kto wie, czy owulacja mi sie nie przesunęła :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratulacje wszystkim które maja pierwsze badania/ wysokie wyniki hormonów [emoji4] teraz oby było juz nas coraz więcej
Dziewczyny poruszały temat cukrzycy ciążowej wiec i ja dorzucę cos od siebie [emoji28] w poprzedniej ciąży "miałam cukrzyce ciążowa" tzn miałam jej i nie miałam tyle ze nakulam sie okrutnie a cukry przy diecie cukrzykowej były za niskie tzn poniżej normy a na diecie- jem co chce ograniczam TROCE cukry proste były ok i moze u palców jednej reki policzę jak były ciut za wysokie ale jak chodziłam do poradni to jak babki w ciąży mówiły o swoich wynikach to łapałam sie za głowę, ja po zjedzeniu dwóch pasków czekolady nie miałam takich cukrów jak one np po zjedzeniu pol jabłka, także mam nadzieje ze w tej ciąży tak samo bedzie (bo słyszałam ze jak raz sie przyczepia ta cukrzyca ciążowa to w każdej sie pojawia [emoji29]) i to chyba na dzien dzisiejszy moje największe zmartwienie [emoji30]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ola a jaki miałaś wynik na glukozie? Po obciążeniu po 1h i 2h ? 75 glukozy czy 50? Pytam bo ja również matka cukrzycowa bo o 3 w nocy musiałam zjeść kanapkę( w domu był biały chleb i topiony serek- cios poniżej pasa xd) a o godz 8 miałam glukozę na czczo bodajże 92i że mam cukrzycę. Nikomu do końca ciąży nie przemówiłam za co taki wynik.. teraz byłam na prywatnej wizycie u gin i w końcu ktoś wysłuchał, stwierdziła że to wina podjadania.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry