reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dziewczyny :) ja mam takie pytanie mialam objawy ciazowe jeszcze przed niby spodziewanym okresem a teraz wszystko ustalo procz bolu piersi strasznego a tak to nic..
Zaczynam sie bac ze cos jest nie tak juz nie moge sie doczekac az pojde do lekarza
Mnie piersi bolały masakrycznie od daty planowanej miesiączki, oprócz tego lekki dyskomfort w podbrzuszu nie był to ból menstruacyjny. W tym momencie lekko przeszły mi dokuczajace piersi za to zaczęły się nudności bez wymiotów.
Robiłaś test? Może badanie beta?
 
reklama
Mnie mdli jak robię się głodna, nie wiem co zjeść a jak się już zdecyduje to później najchętniej wszystko zwróciłabym [emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja nie jem mięsa prawie w ogóle i na szczęście mnie nie ciągnie. Ja za to bym jadała pieczarki marynowane słoikami [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A słone i pieczarki to w tamtej ciąży tak miałam. Niby grzyby nic nie mają, ale ciągnie do nich. I w końcu moja mama usłyszała, że jednak pieczarki mają takie mikroelementy,których nie znajdzie się nigdzie indziej..

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może to marna pociecha ale ja tez już mam dziecko i ta ciąża jest kompletnie inna niż poprzednia. W pierwszej nie miałam żadnych, zupełnie zadnych objawów a teraz nie dość ze permanentne zmęczenie to jeszcze mdłości i problemy z żołądkiem. O nie tez mam bulgotanie. Teraz już może nie tak bardzo odczuwam ale tez mnie bolał brzuch jak przed okresem. Wiec jak widzisz wyglada ma to ze każda ciąża jest inna i nie masz się czym niepotrzebnie przejmować...
Mówiąc nie potrzebnie mówię o rzeczach które mieszczą się w ramach prawidłowej ciąży.... [emoji6]



Pozdrawiam.






Każda pociecha jest dobra w obliczu strachu, faktycznie zgodzę się z Tobą że nie powinnam się przejmować bo bąbelki w brzuchu to jeszcze nic złego ale tak bardzo pragniemy tego maluszka iż strach zwycięża nad rozumem.
 
W tej ciazy to nie mam zachcianek na większość rzeczy mnie mdli, i rzeczywiście jak jestem głodna to wtedy najbardziej ;/ za to w poprzedniej ciazy mogłam kg wcisnąć jabłka i pomidory [emoji7]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży zjadałam tony jabłek, w drugiej dosłownie tony czekolady, nawet śmialiśmy się z mężem iż córka ma czarne włosy od tej czekolady którą pożerałam w ciąży. Teraz natomiast mam ochotę bardziej na warzywa typu kalafior, pomidor ogórek, właśnie aby poprawić samopoczucie zjadłam pomidora z ogórkiem i śmietaną, naprawdę powiem Wam że pychotka ;-)
 
Do góry