reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
A u mnie wygląda na to ze będę samotna mamą :( :( :( :( mój chłopak nie chce tego dziecka. Myślałam ze zmienił zdanie Ale jednak nie...wciąż namawia mnie na aborcję :( ja nie zrobię tego nigdy w życiu. Błagam....trzymajcie za mnie kciuki bo jestem totalnie załamana
Aborcja??? Tu wszystko robimy, żeby udało urodzić się zdrowe dziecko. Musisz uwierzyć, że dasz sobie radę mimo przeciwności losu. Jeśli nie będzie chciał Ci pomoc możesz iść do sądu. Na pewno masz rodzinę, która Cię wesprze. Ile masz lat?

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Aborcja??? Tu wszystko robimy, żeby udało urodzić się zdrowe dziecko. Musisz uwierzyć, że dasz sobie radę mimo przeciwności losu. Jeśli nie będzie chciał Ci pomoc możesz iść do sądu. Na pewno masz rodzinę, która Cię wesprze. Ile masz lat?

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
A u mnie wygląda na to ze będę samotna mamą :( :( :( :( mój chłopak nie chce tego dziecka. Myślałam ze zmienił zdanie Ale jednak nie...wciąż namawia mnie na aborcję :( ja nie zrobię tego nigdy w życiu. Błagam....trzymajcie za mnie kciuki bo jestem totalnie załamana
Kochana! Jesli tylko troche cieszy Cie ta ciaza to nie rezygnuj z niej dla tchurza. Albo sie otrzasnie albo odejdzie. Ale nesli nie jest wstanie poniesc odpowiedzialnosci to powinniscie powaznie porozmawiac na temat waszej wspolnej przyszlosci. Spojz ile kobiet nie moze miec dzieci i jak bardzo oddalo by wszystko aby je miec! Bedziesz samotna matka? Trudno! Lepiej samotna matka ale szczesliwa z dzieckiem. A nie samotna wsrod jakiegos nieodpowiedzial ego typka
 
Hej dziewczyny, tyle piszecie, ze ledwo nadazam czytac. A spamietac co komu odpisac to juz calkiem moj otepialy mozg nie ogarnia ;-)

RudaMagda trzymaj sie dzielnie. Moze jeszcze Twoj facet sie ogarnie, a jak nie to trudno. Dasz sobie rade! Nie pierwsza i nie ostatnia.

Ja umowilam dzis wizyte na 18.05. To bedzie 6 t i 3 d.
 
reklama
Do góry