reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Byłam dzis zbadać mocz i wyniki mnie zmartwiły... 7 tydzień ciąży jutro pierwsza wizyta u lekarza... ktoś sie bardziej orientuje w wynikach moczu czy mogą one zaszkodzić dziecku ?? Proszę o odpowiedzi....
 

Załączniki

  • IMG_5688.JPG
    IMG_5688.JPG
    866,1 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Ja idę albo dzisiaj na 18 albo w piatek ma 16:35... sama nie wiem i dodatkowo to kwestia wyboru lekarza... ech

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam w taki razie kciuki za wizytę i odpowiedni wybór lekarza [emoji1307] daj znać po koniecznie :)

Dziewczyny ja normalnie umieram ze zmęczenia....
Jeśli tak ma wyglądać moja ciąża to ja nie wiem.
Normalnie słaniam się po meblach, nie mam apetytu, ciagle muszę siadać i odpoczywać, nic nie mogę skończyć. Jak kobita w ciąży prawie na mecie w czterdziestym tygodniu w środku lata.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Haha jakby o sobie czytała [emoji1] czuje się tak jakby mi ktoś zasilanie odłączył.
Lekarz do ktorego chce pojsc jest na urlopie do 15.05 ale nie wiem czy czekac az wroci czy do kogos innego pojsc :)?

Ja żadnej bety nie robilam tylko test :)
I nie wiem czy robic czy po prostu poczekac :)
A w którym tygodniu jesteś ? Najlepiej tak jak dziewczyny pisały iść między 6/7tc, a nawet 7/8 wtedy wszystko powinno być ładnie widać. Chyba, że masz jakieś objawy niepokojące. Ja w tej ciąży też bety nie robiłam. Jedynie test :)
Byłam dzis zbadać mocz i wyniki mnie zmartwiły... 7 tydzień ciąży jutro pierwsza wizyta u lekarza... ktoś sie bardziej orientuje w wynikach moczu czy mogą one zaszkodzić dziecku ?? Proszę o odpowiedzi....
Bakterie liczne. Wyglada na zapalenie dróg moczowych. Częsta przypadłość ciężarnych. Lekarz pewnie karze posiew moczu zrobić. Ale pewna nie jestem. Jutro wszystkiego się dowiesz na wizycie. Nie martw się na zapas.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam w taki razie kciuki za wizytę i odpowiedni wybór lekarza [emoji1307] daj znać po koniecznie :)


Haha jakby o sobie czytała [emoji1] czuje się tak jakby mi ktoś zasilanie odłączył.

A w którym tygodniu jesteś ? Najlepiej tak jak dziewczyny pisały iść między 6/7tc, a nawet 7/8 wtedy wszystko powinno być ładnie widać. Chyba, że masz jakieś objawy niepokojące. Ja w tej ciąży też bety nie robiłam. Jedynie test :)

Bakterie liczne. Wyglada na zapalenie dróg moczowych. Częsta przypadłość ciężarnych. Lekarz pewnie karze posiew moczu zrobić. Ale pewna nie jestem. Jutro wszystkiego się dowiesz na wizycie. Nie martw się na zapas.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Jestem w 5 tygodniu. Czasem mnie mdli ale tak to nic oprocz tego ze spac sie chce to nic raczej wszystko dobrze. Ja bym poczekala ale chlopak naciska idz idz ale moze go jakos przegadam :)
 
A to prawda ze kobieta w ciazy ma ubepieczenie? poniewaz mnie ostatnio wyrzucili z urzedu pracy i taka niespodzianka na tescie dwie kreski :)
 
Ariska u ciebie to juz 7 tydz to chyba na grudzień sie załadujesz..

Nina daj znac jaka decyzja;) trzymam kciuki za wizytę

Michasia najgorszy pierwszy trymestr ja to w ciazy nie byłam tak zmęczona w 3 trymestrze jak w pierwszym...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Bardziej czuje sie styczniówką i sercem jestem bliżej styczniówek ;) córka starsza termin był na 31.12 a wyskoczyła 7.01 więc tu liczę że wpasuje sie w styczeń ew koniec grudnia. u nas na forum styczniówki 2011 jest kilka mam z końca grudnia więc mnie chyba przygarniecie co :D
 
Jestem w 5 tygodniu. Czasem mnie mdli ale tak to nic oprocz tego ze spac sie chce to nic raczej wszystko dobrze. Ja bym poczekala ale chlopak naciska idz idz ale moze go jakos przegadam :)
Ja bym poszła. W sumie nic nie tracisz. Ja byłam jakoś 4-5 tydzień
Dostałam skierowanie na badania. Weź pod uwagę, że jeśli iniesz na NFZ nie zawsze mają USG w gabinecie. I dostaniesz skierowanie ale na takie badanie też się czeka. Ja po skierowanie byłam jakos zaraz pp swietach Wielkanocnych ramach pakietu luxmed a termin najbliższy był na 11.05
Więc na NFZ może być podobnie. [emoji4]

m3sx3e3k3kg0z09h.png
 
A to prawda ze kobieta w ciazy ma ubepieczenie? poniewaz mnie ostatnio wyrzucili z urzedu pracy i taka niespodzianka na tescie dwie kreski :)

Mają. Ale wiem z doświadczenia, że przyda Ci się wydrukowanie ustawy o tym mówiącej i mocna gadka. Bo ja np w przychodniach ostro musiałam się wykłócać o to prawo. Ceberki z rejestracji zawsze robiły wielkie oczy o twierdziły, że w życiu o takim czymś nie słyszały [emoji57]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mają. Ale wiem z doświadczenia, że przyda Ci się wydrukowanie ustawy o tym mówiącej i mocna gadka. Bo ja np w przychodniach ostro musiałam się wykłócać o to prawo. Ceberki z rejestracji zawsze robiły wielkie oczy o twierdziły, że w życiu o takim czymś nie słyszały [emoji57]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom



A trzeba posiadac karte ciazy i wiesz moze jak to jest ze szpitalem ?:)
No mam nadzieje ze klocic sie nie bede musiala :)
 
@bbubbka @ariska ja mam termin na przełomie grudnia i stycznia ☺ różne obliczenia wskazują daty od 28.12 do 2.01 ☺

@blair_90 a Ty na kiedy masz termin ?

@michasia30 u mnie też zmęczenie daje się we znaki i potrzebuje kilku drzemek w ciągu dnia bo inaczej nie funkcjonuje ☺

@Nina25 powodzenia !!

@Ilona 94 pij herbatę z żurawiny dobrze działa na układ moczowy. moja znajoma przez całą ciążę borykala się z problemem układu moczowego.
 
reklama
Witam dziewczyny!

Chyba i ja do was dolacze!
Okres powinnam dostac wczoraj, w piatek cos mnie tknelo aby zrobic test ... szybko lecialam po nastepny .... kreski bledziudkie, ale widoczne od razu! Dzisiaj rano zakupilam cyfrowy sikacz i po obiadku pieknie wyszlo. Chyba nie mam juz watpliwosci! ❤❤❤

Teraz czekam z 2 tyg na lekarza
A bedzie to moja 3 dzidzia! Poki co mam dwie cudne corki 10 i 6 lat. Niby chcielismy 3 dziecko, ale bardziej w przyszlym roku ... no czasami zycie robi prezenty wczesniej
 

Załączniki

  • 20170508_150825.jpg
    20170508_150825.jpg
    698,9 KB · Wyświetleń: 98
Do góry