reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Witam dziewczyny !
Jestem tu nowa mam 23 lata i to bedzie moje pierwsze dziecko.
Bardzo sie obawiam wizyty poniewaz nigdy jescze nie bylam u gin. :) a jestem z obliczen na necie w prawie 5 tygodniu
Najlepiej bedzie jak pojde prywatnie ? Jak myslicie dziewczyny

Dziekuje i pozdrawiam :*:*
Ja chodzę na NFZ i dodatkowo raz w miesiącu prywatnie do lekarza który potem będzie mi CC robil,
Wtedy w ramach wizyty mam USG [emoji4]

m3sx3e3k3kg0z09h.png
 
reklama
Spokojnie wizyty nie są złe. Ważne by trafić do fajnego lekarza co zna się ma rzeczy :) najlepiej z polecenia jakiegoś.

Ja będę chodzić prywatnie bo na NFZ nie mam szans się dostać niestety :(

Jezu mój facet straszy mnie bliźniętami [emoji23] chodzi i bez przerwy gada, że on robił dwójkę. Ja zejdę na zawał jak będzie miał racje :/ u nas już ciąża mnoga się trafiła, ale niestety poroniłam między 8/9tc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


No u mnie duza mozliwosc jest tez ciazy mnogiej ale po cichu mam nadzieje ze jedno ale jak beda dwa to tez super <3
A w którym tygodniu najlepiej na wizyte sie wybrać 6,7,8?
 
Ineska wręcz jest pewne ze jeszcze moze byc nic nie widać ;) ja jak byłam u gina w 4tc 4d to mi mówił żebym sie nie nastawiała bo na usg moze nie byc nic widać;* trzymam za Was kciuki

Monmon mi sie wydaje ze nie musisz czekać w koncu jakby nie testy to byś nie wiedziała nawet ze jesteś w ciazy. Bardzo mi przykro ;(


MamaAlusia gratuluje ;) tez mam córeczkę z 2016 roku ;)

Ilona u mnie mdłości sa codziennie nie tylko rano ale wieczorem tez i w nocy...

Ja zadzwoniłam do męża jak był na szkoleniu i mu powiedziałam [emoji23]potem nie mógł sie skupić ;p

Rudamagda gratuluje, nie słuchaj go ... masakra współczuje ... nie potrafię sobie wyobrazić co teraz czujesz...

Kate haha i na dodatek ja tez do mojej mówię Zu [emoji23][emoji23][emoji23]


Blair super zdjęcie gratuluje. [emoji173]

Ania gratuluje i witam ;)
W poprzedniej ciazy prawie do końca chodziłam państwowo do lekarza niestety pod koniec mojej ciazy otworzył praktykę prywatna i juz do końca chodziłam do niego.
Teraz nadal będe chodziła do niego prywatnie. Na szczęście zastrzyki i leki będe miała refundowane bo miesięczny koszt mojego leczenia w ciazy to ok 1000zl. Cieszę sie bo poszedł mi na rękę, a bardzo nie chciałam zmieniać lekarza...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ineska wręcz jest pewne ze jeszcze moze byc nic nie widać ;) ja jak byłam u gina w 4tc 4d to mi mówił żebym sie nie nastawiała bo na usg moze nie byc nic widać;* trzymam za Was kciuki

Monmon mi sie wydaje ze nie musisz czekać w koncu jakby nie testy to byś nie wiedziała nawet ze jesteś w ciazy. Bardzo mi przykro ;(


MamaAlusia gratuluje ;) tez mam córeczkę z 2016 roku ;)

Ilona u mnie mdłości sa codziennie nie tylko rano ale wieczorem tez i w nocy...

Ja zadzwoniłam do męża jak był na szkoleniu i mu powiedziałam [emoji23]potem nie mógł sie skupić ;p

Rudamagda gratuluje, nie słuchaj go ... masakra współczuje ... nie potrafię sobie wyobrazić co teraz czujesz...

Kate haha i na dodatek ja tez do mojej mówię Zu [emoji23][emoji23][emoji23]


Blair super zdjęcie gratuluje. [emoji173]

Ania gratuluje i witam ;)
W poprzedniej ciazy prawie do końca chodziłam państwowo do lekarza niestety pod koniec mojej ciazy otworzył praktykę prywatna i juz do końca chodziłam do niego.
Teraz nadal będe chodziła do niego prywatnie. Na szczęście zastrzyki i leki będe miała refundowane bo miesięczny koszt mojego leczenia w ciazy to ok 1000zl. Cieszę sie bo poszedł mi na rękę, a bardzo nie chciałam zmieniać lekarza...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

No ciaza troche kosztuje szczególne testy na hiv hcv itp. Wizyty co miesiąc, USG dobrze chociaż ze lekarz rodzinny dawal skierowania na mocz morfologię cukier i tsh no i ze insulina tania. Bo miałam cukrzyce ciazowa. Tez uważam ze lekarzowi trzeba nie tylko ufac ale i lubić.
 
@MamaAlusia miałaś cukrzycę? A jak teraz, widzisz już jakieś oznaki? Ja mam kiepski cukier ns czczo i wczoraj po obiedzie miałam duże przekroczenie. Nie spodziewałam się, że tak szybko...
@RudaMagda z całym szacunkiem ale nie rozumiem... palant i tyle
@blair piekne zdjęcie. Gratulacje
@Ania witaj i gratulacje. Ja chodzę zawsze na nfz mam super lekarza
@Kate u nas też "zagrożenie" bliźniacze w rodzinie były. Mój dziadek był z bliźniaków i u mojego brata były choć niestety jeden z nich nie przeżył.
 
@MamaAlusia miałaś cukrzycę? A jak teraz, widzisz już jakieś oznaki? Ja mam kiepski cukier ns czczo i wczoraj po obiedzie miałam duże przekroczenie. Nie spodziewałam się, że tak szybko...
@RudaMagda z całym szacunkiem ale nie rozumiem... palant i tyle
@blair piekne zdjęcie. Gratulacje
@Ania witaj i gratulacje. Ja chodzę zawsze na nfz mam super lekarza
@Kate u nas też "zagrożenie" bliźniacze w rodzinie były. Mój dziadek był z bliźniaków i u mojego brata były choć niestety jeden z nich nie przeżył.

Aga agi szczerze to jeszcze nie mierzyłam cukru ale zwykle mam problem z tym porannym dlatego miałam insulinę na noc. Poczekam z tym do 2 trymestru. Zreszta oprocz pilnowania ilości porcji jadlam nawet słodycze chyba ze cukier zbyt sie pidnosil. W pierwszej ciazy bardziej wkurzalo mnie ciągle mierzenie cukru
 
No pewnie też bym o tym nie pomyślała ale zaczęłam się źle czuć i dlatego to sprawdzam -dzięki za odp
 
reklama
No pewnie też bym o tym nie pomyślała ale zaczęłam się źle czuć i dlatego to sprawdzam -dzięki za odp

Zwykle próbę cukrzycowa robi sie kolo 24 tyg ale regularne jedzenie w malych ilosciach służy kazdemu. Dzieki temu w ciazy przytylam tylko 8 kg xD
 
Do góry