reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Cześć dziewczyny [emoji4]
Wróciłam właśnie od gina.
Było piękne i zdrowe serduszko[emoji173]
Termin teoretycznie na 28.12
1494062785-aaaaaa.jpeg


m3sx3e3k3kg0z09h.png
 
reklama
Witajcie. Zrobiłam test w ostatni czwartek. 2 kreski. Bardzo marzyłam o 2 ciąży. Pierwszy synek ma już prawie 11 lat. Jestem jednak mega zszokowana bo nie planowałam tak szybko. Mam miesniaki macicy. Ginekolog zawsze mówił, ze będzie bardzo ciężko z zajściem w ciążę. Postanowiłam poczekać jeszcze trochę, bo z obecnym partnerem jesteśmy dopiero od 7 miesięcy. On jest grekiem. Mieszka i pracuje w Polsce od kilku lat. Mieszkamy razem od 2 miesięcy. Zdecydowaliśmy się na tabsy na następne pół roku. Pierwsze opakowanie zaczęłam w 1 dniu ostatniej miesiączki. 4.04. Wyjechaliśmy do Grecji na Wielkanoc. Wróciłam szybciej. On zostanie do jutra.Po moim powrocie zaczęłam się dziwnie czuć. 3 dni temu zrobiłam test, żeby na pewno wykluczyć ciąże. 2 kreski. Jestem zszokowana. Brałam tabletki regularnie. Nie wytrzymałam. Powiedziałam mu przez telefon. Powiedział, ze mam usunąć tą ciążę. Że on nie jest gotowy. Ze zrobimy sobie dzidziusia jak będziemy gotowi. A teraz to usuniemy. Od wczoraj płacze. Nie zrobię tego.

Facet który nie bierze pod uwagę twoich uczuć w tak ważnej sprawie nie jest ciebie wart.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny !
Jestem tu nowa mam 23 lata i to bedzie moje pierwsze dziecko.
Bardzo sie obawiam wizyty poniewaz nigdy jescze nie bylam u gin. :) a jestem z obliczen na necie w prawie 5 tygodniu
Najlepiej bedzie jak pojde prywatnie ? Jak myslicie dziewczyny

Dziekuje i pozdrawiam :*:*
 
Witam dziewczyny !
Jestem tu nowa mam 23 lata i to bedzie moje pierwsze dziecko.
Bardzo sie obawiam wizyty poniewaz nigdy jescze nie bylam u gin. :) a jestem z obliczen na necie w prawie 5 tygodniu
Najlepiej bedzie jak pojde prywatnie ? Jak myslicie dziewczyny

Dziekuje i pozdrawiam :*:*

Ja teraz będę chodzić państwowo żeby nie płacić tyle za badania i dodatkowo czasem prywatnie do mojej doktorowej
 
A duzo wychodzi za te badania prywatnie, oczywiscie nie liczac wizyty .
A w ktorym tygodniu slychac bicie serduszka ?:)
 
reklama
Witam dziewczyny !
Jestem tu nowa mam 23 lata i to bedzie moje pierwsze dziecko.
Bardzo sie obawiam wizyty poniewaz nigdy jescze nie bylam u gin. :) a jestem z obliczen na necie w prawie 5 tygodniu
Najlepiej bedzie jak pojde prywatnie ? Jak myslicie dziewczyny

Dziekuje i pozdrawiam :*:*

Spokojnie wizyty nie są złe. Ważne by trafić do fajnego lekarza co zna się ma rzeczy :) najlepiej z polecenia jakiegoś.

Ja będę chodzić prywatnie bo na NFZ nie mam szans się dostać niestety :(

Jezu mój facet straszy mnie bliźniętami [emoji23] chodzi i bez przerwy gada, że on robił dwójkę. Ja zejdę na zawał jak będzie miał racje :/ u nas już ciąża mnoga się trafiła, ale niestety poroniłam między 8/9tc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry