reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ewe66 i Ann90 witam :)

Ann ja Biore cały kompleks mama DHa ale ze względu na tarczyce juz mam tam jod i wit d3 ;)

Laurix ja bym nie wytrzymała testuj i dawaj znac ;)

Kate pocieszę Cie tez marze o 3 dzieci ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nowe mamusie
Ja biorę kwas foliowy wzbogacony jodem i dha.
Córka moja też z 2013. U nas takie śmieszne historie z datami. Córka urodziła się 24 października - jesień, pierwszy brataniek 27 marca- wiosna, drugi bratanek 25 lipca -lato. Śmialismy się, że jeszcze zimy w rodzinie nam brakuje i proszę... chociaż mam nadzieję, że to nie będzie 26 grudzień:eek:
 
Wytrzymuje, bo mam daleko do najbliższej apteki - całe 13km :)

Ewe66 i Ann90 witam :)

Ann ja Biore cały kompleks mama DHa ale ze względu na tarczyce juz mam tam jod i wit d3 ;)

Laurix ja bym nie wytrzymała testuj i dawaj znac ;)

Kate pocieszę Cie tez marze o 3 dzieci ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Bbubbka, ja też od zawsze chciałam mieć trójeczkę [emoji846] i u nas to będzie ostatnie dziecko bo na więcej nie możemy sobie pozwolić [emoji6] mimo, że ja pewnie bym chciała [emoji12]

Aga_agi, a ja bym chciała urodzić w wigilię lub właśnie święta [emoji7] taki cudowny gwiazdkowy prezencik [emoji320][emoji1335]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny,
Wlasnie zalozylam konto bo juz konkretnie zaczynamy starania in vitro. Dzis ostatnia tabletka cyclo progynovy na wywolanie krwawienia i od 2go dnia cyklu zastrzyki. Boje sie troche, ale myslami juz glaskam sie po brzuchu;)
 
Witam nowe mamusie [emoji4]
Ja biorę witaminy mama dha.
Dziś zauważyłam że mam włosy a brzuchu. [emoji87]
Nie pamiętam żebym w poprzedniej ciąży tak miała. Wygląda to śmiesznie [emoji23]

m3sx3e3k3kg0z09h.png
 
Cześć dziewczyny,
trochę zaczynam świrować. Praktycznie przez przez cały czas jest mi niedobrze i zimno. Do tego dochodzi ból w dole brzucha po lewej stronie, głownie przy wstawaniu (dziwne bo w tym miesiące przed owulacją bolał mnie prawy jajnik). Jak leże jest okej czasem tylko czuje uścisk aż przy żebrach... Nie wiem czy te objawy są normalne no i jak na wiek ciąży ich intensywność wydaje mi się przesadzona. Sama nie wiem... to moja pierwsza ciąża, zawsze mi się wydawało że pierwsze tygodnie są mniej intensywne, ale od paru dni cały czas czuje że coś się dzieje, nie wiem czy to z powodu wiedzy że jestem w ciąży i sobie wmawiam czy też rzeczywiście moje ciało świruje :/
 
Dobrze, że jest Was więcej w 3 ciąży bo w naszym otoczeniu jak jeszcze mówiliśmy o chęci trzeciego to słyszałam tylko stękania i groźne teksty że to armagedon i masakra mieć 3. I to mówili ci co mają 1 dziecko. Póki co jestem tak dobrze zorganizowana ze swoją 2 że mam nadzieje że dodatkowa osóbka aż tak mega armagedonu nie spowoduje. Okaże się :eek:
 
Czesc dziewczyny,
Wlasnie zalozylam konto bo juz konkretnie zaczynamy starania in vitro. Dzis ostatnia tabletka cyclo progynovy na wywolanie krwawienia i od 2go dnia cyklu zastrzyki. Boje sie troche, ale myslami juz glaskam sie po brzuchu;)
Hej[emoji6] ja jestem po in vitro [emoji5] możesz zajrzeć na wątek Kto po in vitro? Życzę powodzenia!

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Ja kończę na trzech. Nie chodzi już nawet o finanse, ale po prostu więcej nie chce.


Żeby nie było za wesoło... dopadła mnie rwa barkowa. Aktualnie mam chęć chodzić po ścianach.
 
Do góry