reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
hej dziewczyny :) ja poszłam wczoraj do lekarza rodzinnego rejestrując się mówiłam już, że mogę być w ciązy. W przychodni woła mnie młoda pielęgniarka i pierwsze pytanie jakie zadała, to czy ja chce to dziecko bo jak nie chce to ona mi krwi nie będzie pobierała. No coż co kraj to... Ogólnie lekarz kazał czekać do 10-12 tc mówił, że oni wczesniej nie robią USG i że mój wiek 30 lat to duże ryzyko poronienia wiec mam spokojnie czekać. Dał zwolnienie z pracy na 2 tyg. Dobrze, że za 3 tyg lece do Polski.
 
reklama
Witam nowe ciezarowki i gratuluje!

Inezz niezle...

Ja chyba zakoncze na dwojce dzieci. Jak nie mialam zadnego to mowilam, ze 2 moze 3 chce miec, a teraz mysle, ze 2 to dla mnie max. Chociaz kto wie co bedzie za kilka lat.
 
Ja jestem po iui.
Ogólnie koszta leczenia to bardzo duży wydatek.

Tak ja piszesz nie można wszystkich par wrzucać do jednego wora i na naszym wątku nikt nie chciał krytykować par które poświęciły bardzo dużo żeby mieć dziecko. ☺
Broń Boże. Chodziło o krytykowanie nas za chęć posiadania trójki. Nikt nikogo nie potępia za chęć posiadania jednego wymarzonego, wymodlonego dziecka. Nie ważne jak, ważne że z miłości.
 
@Inezz87 chyba bym skrzywdzila tą pielegniarke!!

Witam serdecznie nowe mamusie gratuluję i trzymam za nas kciuki :-)

Zbieram się na wizyte, i wiecie co mam stres...
 
Ja dziś w nocy plamiłam. Już myślałam, że okres ale to takie jasnoróżowe plamienie, może ze dwie krople. Jutro testuje.

U mnie różnica między najstarszym a najmłodszym jeśli faktycznie jestem w ciąży będzie 7 lat.


Nadia gratulacje :)
 
Inezz87 jestem w szoku co to w ogóle za pytanie [emoji15]

Lake nie dziwie sie powodzenia !

Marta tez wizytuje 11 maja odliczam dni ;)

Nadia witam ;)

U nas różnica pol roku ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry