reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ineska gratuluje ;) widzę ze lubujesz w styczniu ;)

Dreamscometrue super przyrost ! Kiedy masz usg ??

Kate gratuluje ;) Widzę ze mamy córeczki z jednego roku ;)







Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
W tym rzecz, że nie wiem. Dzisiaj mój M zawiezie wyniki gin to może coś się dowiemy. Chciałabym jak najszybciej, ale i tak za wcześnie na serduszko [emoji171]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Ineska, to widzę my obie po dwóch cc ja w kwietniu 2013 i czerwcu 2016 [emoji6] i obie czekamy na trzecie maleństwo [emoji3]

Bbubbka, z 2013 czy 2016?:) na tel nie widzę suwaczków

To i ja napisze coś o sobie. Mam 25lat. Pierwszą córkę urodziłam w 2013 roku. Staraliśmy się 10miesiecy, o drugą już ponad dwa lata. Rodziłam w czerwcu 2016. A teraz w sumie działaliśmy od listopada [emoji3] jestem po dwóch cięciach i teraz może chciałabym spróbować vbac2. Mam za sobą tez jedno poronienie :(
Do lekarza idę między 15/16 maja. Z objawów to mam zmęczenie, zmeczenie, zmęczenie i zimno [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A tu mój test z soboty [emoji173]️[emoji173]️
1493886985-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dreamscometrue to daj znac kiedy będziesz miała wizytę ;)

Kate 2016 ;)
( ja korzystam tylko z tel i suwaczkow nie mam)
I na dodatek tyle samo mamy lat ;)






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry