reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Dziewczyny, czy przybrałyscie na wadze?

Ja dziś się zwazylam i znowu kg do tyłu. Na początku ważyłam 53,5 kg, a teraz 50.3 kg. Trochę się martwię. Jestem w 17 tyg.
 
Cześć Dziewczyny,
@dreamscometrue wypij sobie to wapno, nie zaszkodzi Ci. Mnie odziwo nic nie gryzie, podejrzewam, że może to być dzięki wit B, która jest w witaminach dla ciężarnych. Zawsze byłam pierwsza pogryziona przez owady.p
@marta64 łącze się w bólu, tylko to nieuleczalny przypadek. Nikogo nie słucha.

Jeszcze nie wstałam z łóżka, pisze do Was, a B mizia mnie po pleckach :) Już sobie zażyczyłam chrupki z mlekiem na sniadanie
 
Dziewczyny, czy przybrałyscie na wadze?

Ja dziś się zwazylam i znowu kg do tyłu. Na początku ważyłam 53,5 kg, a teraz 50.3 kg. Trochę się martwię. Jestem w 17 tyg.
Wydaje mi się, że nie masz się czym martwić, w pierwszej ciąży schudłam 3 kg, a przybierać na wadze zaczęłam w 6 miesiącu. Dziecko i tak wyciągnie z Ciebie co bedzue potrzebować. Może tylko bym uważała z badaniami na bieżąco czy nie lecisz już w dół np. z żelazem. Ja miałam z tym problem.
 
Witajcie dziewczyny w niedziele! Wstałam dziś o 11 i to ledwo... mąż nie był w stanie mnie dobudzić a już się zaczął martwić czy dobrze się czuje. 11h godzin snu... Ahh ale się wyspie podczas tego L4 [emoji16] Pogoda u nas dziś relaksacyjna, odpoczynek od upałów. Zamierzam cały dzień przeleżeć z ksiazka w ręku.
Co do ruchów, nie czułam ich w piątek ale miałam bardzo aktywny dzień i nie miałam nawet chwili by się nad nimi skupić i oczywiście na wieczor schizowałam. Od wczoraj jest balanga w moim brzuchu, maluch wierci się za każdym razem jak się położę na plecach. Dziś rano było apogeum ruchów, tuż po moim przebudzeniu, bo nie dość że chyba robił salta to jeszcze z wykopem bo po raz pierwszy było widac jak brzuch podskakuje od kopniaków :) Oczywiście jak zawołałam męża by to zobaczył, akrobata się zmęczył [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Też na początku sporo schudłam, od 2 tygodni mam +2kg.
@kass.es u mnie też wygibasy, a jak wołam B to cisza i spokój. Nawet tłumaczenia, że po narodzinach nie będzie miała przywilejów kopania tatusia nie pomagają.
 
Hej Dziewczyny

Doskonale was rozumiem co do ruchow. Dzidzia szczegolnie w nocy - dwie z rzedu dawala o sobie znac, nawet 'podnosila' mi prawa czesc podbrzusza z kolei kompletnie cicho kolejnej nocy. Choc dzieki temu moglam przespac prawie cala noc.
Wczoraj zato kiedykolwiek sie polozylam w ciagu dnia czulam rowniez delikatne ruchy lub drgania. jestem w 18 tyg I 5 dniu I brzusio jest mocno widoczny. Mysle ze mam ok +5 kg... ale nie ubolewam nad tym.

U mnie wczoraj byla burza I ulewy a temp 12 stopni za to dzisiaj cieplej i slonecznej.

Dziwnie czuje sie w okolicach szyjki - dyskomfort ale wytrzymam do srody mam nadzieje.

Milego dnia dziewczyny!
 
reklama
Witam niedzielnie! Ja mam dzisiaj lenia z jednej strony gdzies bym pojechala a z drugiej mi sie nie chce.
Widze ze temat wozkowy w pelni. Ja musze odebrac moj od szwagierki. Używała go sporadycznie ale nie wiem w jakim jest stanie. Ja ogolnie nie niszcze takich rzeczy i po K byl w idealnym stanie. Jak.mi cos nie bedzie pasowac to kupie nowy. Jedynie pozniej na lato albo pozniej chce kupic spacerówke Joile czy cos takiego. Mamy praktycznie nowke parasolke rozkładaną ale mnie sie juz srednio podoba. Zobaczymy jak będzie.
 
Do góry