reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Witajcie w sobotni wieczor. Wybaczcie ale nie nadrobię tych 200 postów, jakoś nie mam weny. Słonce mnie dziś wymordowało mimo iż siedząc w basenie nie czułam go, mylne wrażenie. Teraz leżę i czuje sie zmięta.
Wczoraj wybraliśmy się razem z mężem i przyjaciółmi na miasto, do rynku mamy 10 minut spacerkiem, wiec stwierdziłam ze fajnie tak wyskoczyć na cos dobrego do jedzenia, chłopaki sie czegoś napiją i nie trzeba brać auta. Wszamałam zapiekankę, pózniej poszliśmy na piwko, ja wypiłam pół Lecha Free i myslalam ze pęknę. Wypchalo mnie tak, że miałam skórę tak naciągnięta jak jeszcze nigdy, ledwo chodziłam, czułam ból brzucha okropny. W dodatku cały dzien nie czułam ruchów i bardzo mnie to martwiło. Wrocilismy po 23 do domu i padłam jakbym maraton przebiegła. Kładąc sie modliłam się o jakiś ruch i nic. Na szczęście dzisiaj Dzidzia jest bardzo aktywna, czuje ją za każdym razem jak sobie siądę czy się położę, wiec kamień z serca spadł ale mimo wszystko chyba moge się pożegnać ze spacerami, nisko łożysko daje o sobie znać. Jak ja się cieszę ze wzielam to L4....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja wczoraj zjadłam hamburgera i czułam się tak samo jak Ty, myślałam że pekne zaraz w brzuchu.

Dziewczyny byłam dziś oglądać wózek i tak powiem wam że roan bass soft przypadł mi do gustu :D ale kobieta zmienna jest, coekawe ile razy jeszcze mi się odmieni
 
reklama
Ja wczoraj zjadłam hamburgera i czułam się tak samo jak Ty, myślałam że pekne zaraz w brzuchu.

Dziewczyny byłam dziś oglądać wózek i tak powiem wam że roan bass soft przypadł mi do gustu :D ale kobieta zmienna jest, coekawe ile razy jeszcze mi się odmieni

Patrzyłam dziś na ten wózek, na Fb jest o nim głośno ale ta spacerówka jakaś taka mi się kosmiczna wydaje. Gondola masywna ale nie taka jak Adamex, kolorystyka fajna ale spacerówka mnie zniechęciła :)

Dzisiaj też najadlam się przez cały dzień i jeszcze wypchanie po wczoraj mi towarzyszy to nie chcecie widzieć mojego brzucha [emoji23]
W dodatku ubrałam mój stroj dwuczęściowy i się załamałam... stanik wrzyna się w plecy, ramiączka w ramiona a ze stanika wypływają cycki... No myslalam ze padnę jak go ubrałam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patrzyłam dziś na ten wózek, na Fb jest o nim głośno ale ta spacerówka jakaś taka mi się kosmiczna wydaje. Gondola masywna ale nie taka jak Adamex, kolorystyka fajna ale spacerówka mnie zniechęciła :)

Dzisiaj też najadlam się przez cały dzień i jeszcze wypchanie po wczoraj mi towarzyszy to nie chcecie widzieć mojego brzucha [emoji23]
W dodatku ubrałam mój stroj dwuczęściowy i się załamałam... stanik wrzyna się w plecy, ramiączka w ramiona a ze stanika wypływają cycki... No myslalam ze padnę jak go ubrałam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja musze kupić sobie kostium, bo o ile majtki nienajgorzej to w staniku wyglądam jak baleron. Najgorsze, że stacjonarnie nic nie mogę znaleźć, a trochę się teraz boje kupować przez internet.
 
Dzień dobry[emoji6] wczoraj ze zmęczenia prawie płakałam. Te trzy tygodnie leżenia w łóżku zrobiły swoje. A wczoraj byłam tylko u teściowej. Ale jak poszłam spać przed 21 b to jak człowiek (chyba nawet bez nocnego siku) spalam do 7.20 (a nie jak wczoraj do 5 tylko). Dzisiaj mamy roczek M chrześniaka[emoji6] nie wiem kiedy to zlecialo, dopiero chrzest był. Jedyne co mnie martwi to obudziłam się ze spuchnietą wargą. Nie wiem skąd bo mam siatki w oknach. Wapno w ciąży można?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Dzień dobry[emoji6] wczoraj ze zmęczenia prawie płakałam. Te trzy tygodnie leżenia w łóżku zrobiły swoje. A wczoraj byłam tylko u teściowej. Ale jak poszłam spać przed 21 b to jak człowiek (chyba nawet bez nocnego siku) spalam do 7.20 (a nie jak wczoraj do 5 tylko). Dzisiaj mamy roczek M chrześniaka[emoji6] nie wiem kiedy to zlecialo, dopiero chrzest był. Jedyne co mnie martwi to obudziłam się ze spuchnietą wargą. Nie wiem skąd bo mam siatki w oknach. Wapno w ciąży można?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Slyszalalam że można ;)
Zawsze jak mam wątpliwości to dopytuje w aptece ;)
 
reklama
Do góry