reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Aaaaaaaa wwwwwrrrrrr grrrrrrr normalnie ta kobieta doprowadza mnie do ku.....y i nerwicy. Ogólnie nie jest zła ale jej charakter jest tak ciężki i denerwujący że z nią się nie da wytrzymać. Nie wiem czy ona jest taka czy mi "niechcący" na złość robi, ale od mojego zawsze słyszę że chciała dobrze, już nawet nie chce mi się gadać do niego bo bez sensu kłócić się o teściowa. On chyba po prostu jest przyzwyczajony do jej zachowania zresztą to jego matka to wiadomo że to Inaczej się toleruje... Ale jeszcze tylko wytrzymać do obiadu i mogę stąd uciekać :D
 
Cześć dziewczyny.
Ja ostatnio cichutko bo jakiś tak nie mam weny pisać i nic ciekawego się nie dzieje.
Czytam was ile mogę, nie da się być na bierząco jak cały dzień nie zerknę to czeka na mnie z tysiąc postów [emoji6]

U mnie ruchy wciąż nie regularne, czasem dwa razu w ciągu dnia a czasem dopiero co trzy dni. Swoją droga trochę wkurzające co nie ?

Troszke zazdroszczę wam tych upałów bo u nas tak nijako. Może stad mój dziwny nastrój.


Od paru dni co noc śnią mi się głupoty a rano nie mogę dojść do siebie.

Ja z jedzeniem nie mam problemów choć bywają dni ze po prostu mi się nie chce jeść i tyle.
Szczególnie jak lodówka pełna a ja nie wiem na co mam ochotę.

Pozdrawiam was serdecznie i cieszę się ze u was wszystko z dzidziutkami ok.

Buziaki [emoji8][emoji8][emoji8]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.
Ja ostatnio cichutko bo jakiś tak nie mam weny pisać i nic ciekawego się nie dzieje.
Czytam was ile mogę, nie da się być na bierząco jak cały dzień nie zerknę to czeka na mnie z tysiąc postów [emoji6]

U mnie ruchy wciąż nie regularne, czasem dwa razu w ciągu dnia a czasem dopiero co trzy dni. Swoją droga trochę wkurzające co nie ?

Troszke zazdroszczę wam tych upałów bo u nas tak nijako. Może stad mój dziwny nastrój.


Od paru dni co noc śnią mi się głupoty a rano nie mogę dojść do siebie.

Ja z jedzeniem nie mam problemów choć bywają dni ze po prostu mi się nie chce jeść i tyle.
Szczególnie jak lodówka pełna a ja nie wiem na co mam ochotę.

Pozdrawiam was serdecznie i cieszę się ze u was wszystko z dzidziutkami ok.

Buziaki [emoji8][emoji8][emoji8]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Właśnie z tymi ruchami też mnie to irytuje już trochę. Bo są dni, że 2-3 dni pod rząd są już regularne a później 2 dni cisza i ja już schizuje. Np wczoraj była cisza i dzisiaj też póki co :/ właśnie jem lizaka a później kremowke, może się obudzi królewna

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie z tymi ruchami też mnie to irytuje już trochę. Bo są dni, że 2-3 dni pod rząd są już regularne a później 2 dni cisza i ja już schizuje. Np wczoraj była cisza i dzisiaj też póki co :/ właśnie jem lizaka a później kremowke, może się obudzi królewna

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Też mam schizy ostatnio w nocy nie moglam spać bo myślałam o tym.

Szukałam wszędzie tego wózka sola city i on niestety już jest niedostępny, nawet używanego ciężko gdzieś kupić.
 
Też mam schizy ostatnio w nocy nie moglam spać bo myślałam o tym.

Szukałam wszędzie tego wózka sola city i on niestety już jest niedostępny, nawet używanego ciężko gdzieś kupić.
A szukałam Sola City 2? Bo chyba teraz dwójka jest. Skąd jesteś? Ja go napewno oglądałam w 4kids w Krakowie

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aaaaaaaa wwwwwrrrrrr grrrrrrr normalnie ta kobieta doprowadza mnie do ku.....y i nerwicy. Ogólnie nie jest zła ale jej charakter jest tak ciężki i denerwujący że z nią się nie da wytrzymać. Nie wiem czy ona jest taka czy mi "niechcący" na złość robi, ale od mojego zawsze słyszę że chciała dobrze, już nawet nie chce mi się gadać do niego bo bez sensu kłócić się o teściowa. On chyba po prostu jest przyzwyczajony do jej zachowania zresztą to jego matka to wiadomo że to Inaczej się toleruje... Ale jeszcze tylko wytrzymać do obiadu i mogę stąd uciekać :D
Współczuję [emoji20] najgorzej trafić na taką teściowa. Mimo wszystko, spokoju życzę [emoji6]

Też mam tak z ruchami, że czasem dzień czy dwa nic, a później czuć o wiele silniejsze.
Ja mam mały brzuch, w zasadzie nie widać,że jestem w ciąży i każdy się dziwi, że już skończony 16 tydz.
 
Do góry