reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Tragedia jest z moim myśleniem, wiecie co wczoraj zrobiłam, wyszłam bez pomalowanych rzęs z domu... Tzn nawyk mam i schiz w głowie że nigdy bym nie wyszła tak, ostatni raz może kiedyś w liceum mi się zdarzyło... Żeby zapomnieć o tak podstawowej czynności... To już naprawdę że mną źle...
A dziś przyjechaliśmy do tesciowej na noc i mimo że często jeździmy minimum raz w miesiącu to zapomniałam mleka o kaszek i reszty spakować dla dziecka... Mówie coraz gorzej ze mną...

Miewam podobnie. Mój już mówi, że myśli za mnie :p pilnuje mi okularów, na siłownie wychodzę bez stroju, ide do sklepu zapominam po co ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja siostra kopała mamę po wątrobie.

Ja często się wogóle nie maluje, w jak raz od dzwonu mocniej umaluje oko na jakieś właśnie to mój B marudzi, że dziwnie wyglądam. Nawet nie mam motywacji do malowania, a jak jest tak gorąco to podkłady i korektory wogóle nie wchodzą w gre.
Ja przed ciążą bez pełnego make upu nie wychodziłam z domu. Teraz jest mi wszystko jedno i maluje się od wielkiego dzwonu:) i wcale mi to nie przeszkadza muszę powiedzieć:)
 
Cześć Dziewczyny,

Ja używam Elancylu, pharmaceris M i momme. Choć używam to za duże słowo.
U mnie brzucha nie ma ani trochę...
Z witamin to pregna a teraz Femibion 2, ale z regularnoscia brania to też dużo powiedziane, bo nie mogę sobie nadal poradzić z gastryka.
 
Ja mam dzisiaj jakiś marudny dzień, nadal dokucza mi biegunka, w połowie jedzenia potrafię lecieć, nic prawie nie jem nic mi nie smakuje[emoji45]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Witajcie w sobotni wieczor. Wybaczcie ale nie nadrobię tych 200 postów, jakoś nie mam weny. Słonce mnie dziś wymordowało mimo iż siedząc w basenie nie czułam go, mylne wrażenie. Teraz leżę i czuje sie zmięta.
Wczoraj wybraliśmy się razem z mężem i przyjaciółmi na miasto, do rynku mamy 10 minut spacerkiem, wiec stwierdziłam ze fajnie tak wyskoczyć na cos dobrego do jedzenia, chłopaki sie czegoś napiją i nie trzeba brać auta. Wszamałam zapiekankę, pózniej poszliśmy na piwko, ja wypiłam pół Lecha Free i myslalam ze pęknę. Wypchalo mnie tak, że miałam skórę tak naciągnięta jak jeszcze nigdy, ledwo chodziłam, czułam ból brzucha okropny. W dodatku cały dzien nie czułam ruchów i bardzo mnie to martwiło. Wrocilismy po 23 do domu i padłam jakbym maraton przebiegła. Kładąc sie modliłam się o jakiś ruch i nic. Na szczęście dzisiaj Dzidzia jest bardzo aktywna, czuje ją za każdym razem jak sobie siądę czy się położę, wiec kamień z serca spadł ale mimo wszystko chyba moge się pożegnać ze spacerami, nisko łożysko daje o sobie znać. Jak ja się cieszę ze wzielam to L4....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry