reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Aha, myślałam że jakieś mechanizmy które mogą się psuć.
Jutro jedziemy na weekend do tesciowej i zgodziłam się pod warunkiem że pojedziemy do sklepu dziecięcego który tam jest i popatrzmy na wózki, dlatego szukam na co patrzeć :D
Wiem okropna jestem, ale wcale mi się nie chce jeździć bo teściowa kopci jak smok w domu i jak wracamy to potem wszystko muszę prac bo przechodzi zapachem. Wywalczone że przynajmniej jak my przyjezdzamy to pali na dworze ale mimo wszystko już wszystko jest nasiakniete tym zapachem. Nigdy nie zrozumiem mieszkać w domku i palić w nim zamiast wyjść na dwor
Znam Twój ból, moja odpala fajka za fajkiem. Na gadanie B nie zwraca uwagi, na niczyje gadanie nie zwraca, bo przecież "to nie ona jest w ciąży to może palić". Do tej pory głupio mi było wychodzić z pokoju, w którym pali, no bo jestem w gościach i wgl, ale ostatnio tak mnie wkurzyła, że już mam głęboko co sobie ona pomyśli.
 
reklama
U nas pora odwiedzin była praktycznie 24 na dobę, ja urodziłam o 22.50, mąż był z nami do 2 w nocy a córke w tym czasie trzeba było ubrać, owinąć w kocyk i zdążyła 2 razy smółkę wydalić :) więc musiałam już mieć ze sobą kilka rzeczy. Jak czegoś w późniejszych dniach brakowało, to owszem dowoził, ale kilka najpotrzebniejszych rzeczy to trzeba mieć już na porodówce

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja to w kwestii wyprawki i pakowania na porodówkę liczę na listę od Was, doświadczone mamuśki! [emoji4]
 
reklama
Do góry