reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
@dreamscometrue super[emoji4]i jaka duza kobitka,ale z nozkami czy do tego nogi[emoji4]
W koncu mozesz odetchnac[emoji5]

Mnie naszlo dzis na chessburgera i frytki z mc i co poradze???prosto z pracy pojade hahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@dreamscometrue super[emoji4]i jaka duza kobitka,ale z nozkami czy do tego nogi[emoji4]
W koncu mozesz odetchnac[emoji5]

Mnie naszlo dzis na chessburgera i frytki z mc i co poradze???prosto z pracy pojade hahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Z nogami chyba. Bo na zdjęciu usg mam napisane 14cm. Ja ledwo cokolwiek jem w macu sto lat nie byłam

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
drin wspólczuje boleriozy zwłaszcza teraz. i zobacz nawet tego małego paskudstwa nie widzialas jak ci się wbil. naprawdę przykro mi.
 
reklama
Znam Twój ból, moja odpala fajka za fajkiem. Na gadanie B nie zwraca uwagi, na niczyje gadanie nie zwraca, bo przecież "to nie ona jest w ciąży to może palić". Do tej pory głupio mi było wychodzić z pokoju, w którym pali, no bo jestem w gościach i wgl, ale ostatnio tak mnie wkurzyła, że już mam głęboko co sobie ona pomyśli.
Ja to mówiłam mojemu że jak tego nie załatwi to ja jeździć nie będę, wiem nie powinnam może tak stawiać Sytuacji ale ja się męczyć nie będę a tym prędzej dzieci
 
Do góry