reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Chciałam napisać, że przecież mąż zawsze może dowieźć ciuszki, no ale może bardziej elegancko dwie torby mieć [emoji23]
Po porodzie trzeba w coś dziecko ubrać, przebrać pampersa ;) A ja osobiście sobie nie wyobrażam wysyłać męża po rzeczy w momencie, gdy właśnie powinien być z nami te parę godzin :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Po porodzie trzeba w coś dziecko ubrać, przebrać pampersa ;) A ja osobiście sobie nie wyobrażam wysyłać męża po rzeczy w momencie, gdy właśnie powinien być z nami te parę godzin :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

U nas to po prostu dzwoniłam z rana i recytowałam, co trzeba dowieźć, jak już przyjdzie pora odwiedzin ;) więc nie straciliśmy ani minuty z tego czasu.
Najgorsze, ze ja juz teraz kompletnie nie pamiętam, czego wtedy zapomniałam dopakować...i jest duża szansa, ze teraz zapomnę o tych samych rzeczach! :o
 
U nas to po prostu dzwoniłam z rana i recytowałam, co trzeba dowieźć, jak już przyjdzie pora odwiedzin ;) więc nie straciliśmy ani minuty z tego czasu.
Najgorsze, ze ja juz teraz kompletnie nie pamiętam, czego wtedy zapomniałam dopakować...i jest duża szansa, ze teraz zapomnę o tych samych rzeczach! :o
U nas pora odwiedzin była praktycznie 24 na dobę, ja urodziłam o 22.50, mąż był z nami do 2 w nocy a córke w tym czasie trzeba było ubrać, owinąć w kocyk i zdążyła 2 razy smółkę wydalić :) więc musiałam już mieć ze sobą kilka rzeczy. Jak czegoś w późniejszych dniach brakowało, to owszem dowoził, ale kilka najpotrzebniejszych rzeczy to trzeba mieć już na porodówce

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A patrzyłaś na Espiro Next albo Bebetto Tito. Cena rozsądną i wydają się być solidnie wykonane. Choć nie mam porównania bo to moja pierwsza ciąża i narazie też się rozglądam
Ja się zdecydowałam na Bebetto Tito, już zamówiony, ok. 8 tygodni czekania, jak już go odbierzemy to zrobię zdjęcia i wstawię :)
 
reklama
Do góry