reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja to podziwiam moja siostrę, jak była w ciąży to była oaza spokoju... na usg była z 4 x, żadnych testów genetycznych nie robiła.... Ja bym chyba oszalała... Ale chyba mało jest takich kobiet jak ona;p

Hej ja tez nie robilam zadnych dodatkowych badan, na usg genetycznym wszystko w porzadku, wszystkie pomiary idealne wręcz więc nie ma co dokladac sobie dodatkowych stresow :)
Tylko przydaloby sie czesciej widziec i slyszec dzidzie no ale chyba dzieki temu zaczynam sie uczuc cierpliwosci i panowania nad emocjami :D (połókowe w sierpniu to bedzie moje 3 usg)
 
reklama
Dziewczyny... A ja takie mam dosyć dziwne może pytanie :) W co zamierzacie się zapakować do szpitala? Ostatnio zaczęłam już o tym rozmyślac...

W taka torbę jak na wczasy na kuleczkach :D ?
U mnie w szpitalu w którym mam zamiar rodzić wszystko trzeba mieć swoje, a jednak dla nas rzeczy i dla maluszka... to trochę miejsca trzeba mieć.

Teraz jak byłam w szpitalu to miałam torbę "na ramie " Ale ledwo sama się w nia zmiescilam... już pomijam to, że przyszłam z jedna torba, a wyszłam z trzema :D
 
O maatko @Lovi23 teraz to pojechalas jeszcze o tym nie myślę [emoji23] na którymś forum laska wrzuciła zdjęcie torby z napisem mummy bag wpadla mi w oko[emoji12]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Dziewczyny... A ja takie mam dosyć dziwne może pytanie :) W co zamierzacie się zapakować do szpitala? Ostatnio zaczęłam już o tym rozmyślac...

W taka torbę jak na wczasy na kuleczkach :D ?
U mnie w szpitalu w którym mam zamiar rodzić wszystko trzeba mieć swoje, a jednak dla nas rzeczy i dla maluszka... to trochę miejsca trzeba mieć.

Teraz jak byłam w szpitalu to miałam torbę "na ramie " Ale ledwo sama się w nia zmiescilam... już pomijam to, że przyszłam z jedna torba, a wyszłam z trzema :D
Najlepiej zapakuj dwie osobne torby albo walizkę, w której możesz jedna część wydzielić na dziecko, druga na ciebie.
Ja miałam dla siebie torbę na ramię zwykła, a dla dziecka druga taka torbę.

Teraz spróbuję się zapakować do walizki takiej sztywnej, jedna strona dla mnie jedna dla dziecka.

Ogólnie im mniej rzeczy tym lepiej, żeby zarazków nie przenosić za wiele do domu
Dlatego też w sumie myślę czy ta walizka to dobry pomysł, czy nie lepiej jednak zwykła torba która po powrocie wrzucę do pralki jak resztę rzeczy

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja bede pakowala przede wszystkim reczniki koszule nocne i podpaski maxi maxi oraz oczywiście ubranka dla Baby to na pewno, reszte pomysle w listopadzie.
 
Dziewczyny... A ja takie mam dosyć dziwne może pytanie :) W co zamierzacie się zapakować do szpitala? Ostatnio zaczęłam już o tym rozmyślac...

W taka torbę jak na wczasy na kuleczkach :D ?
U mnie w szpitalu w którym mam zamiar rodzić wszystko trzeba mieć swoje, a jednak dla nas rzeczy i dla maluszka... to trochę miejsca trzeba mieć.

Teraz jak byłam w szpitalu to miałam torbę "na ramie " Ale ledwo sama się w nia zmiescilam... już pomijam to, że przyszłam z jedna torba, a wyszłam z trzema :D
Zawsze pakowalam do dwóch osobnych
 
O maatko @Lovi23 teraz to pojechalas jeszcze o tym nie myślę [emoji23] na którymś forum laska wrzuciła zdjęcie torby z napisem mummy bag wpadla mi w oko[emoji12]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Haha no pojechalam z tym pytaniem [emoji23] Ale przezorny zawsze ubezpieczony.
Ostatnio czytalam.. jedna dziewczynę zaskoczył poród i biedna spakowala się w torbę z biedronki [emoji23]
 
dziewczyny wiem ze pisalysmy już o witaminach może ktoras z was bierze vita-min plus mama?. ja je wlasnie zakupiłam skład ok- tak jak jedna z was pisala ze jej gin mowil ze te przewitaminizowane to lipa, wiec zdecydowałam się na te i cena16.50zl. w porównaniu z poprzednimi 50 zl to bardzo tanio.
 
reklama
Do góry