reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Cześć dziewczyny [emoji4]
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty [emoji110]
Ja wczoraj zamówiłam sobie dresy ciążowe [emoji3]
Już nie mogę się doczekać aż przyjdą.
Powoli się ogarniam i zacznę robić obiad. Dziś mnie naszlo na kaszotto że szparagami, młoda kapusta i indykiem [emoji493][emoji493][emoji39]
Na 16.30 idę na usg. W sumie byłam w sobotę ale te mam w ramach pakietu więc szkoda nie pójść [emoji4]

m3sx3e3k3kg0z09h.png
 
Czy któraś z mam bedzie miała podobna do mnie różnice wieku miedzy dziećmi (2lata)? [emoji4] nie ukrywam ze jak sobie teraz o tym pomyśle to troche sie obawiam [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Czy któraś z mam bedzie miała podobna do mnie różnice wieku miedzy dziećmi (2lata)? [emoji4] nie ukrywam ze jak sobie teraz o tym pomyśle to troche sie obawiam [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U nas będą prawdopodobnie 14 lub 15miesiecy różnicy...;)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny [emoji4]
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty [emoji110]
Ja wczoraj zamówiłam sobie dresy ciążowe [emoji3]
Już nie mogę się doczekać aż przyjdą.
Powoli się ogarniam i zacznę robić obiad. Dziś mnie naszlo na kaszotto że szparagami, młoda kapusta i indykiem [emoji493][emoji493][emoji39]
Na 16.30 idę na usg. W sumie byłam w sobotę ale te mam w ramach pakietu więc szkoda nie pójść [emoji4]

A co to za dresy? Takie na przyszłość? :)
Czy na pierwszym usg słyszałaś serduszko już? Wg moich obliczeń u mnie bedzie 6 tydzień na pierwszym usg i sama nie wiem czego sie spodziewać a moje myśli krążą tylko wokół tego :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powtorzylam bete, jeśli rośnie prawidłowo wizyta zostaje na jutro na 19:30 jeśli nie rośnie to szpital...

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
Trzymam kciuki by beta ładnie rosła!

Cześć dziewczyny [emoji4]
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty [emoji110]
Ja wczoraj zamówiłam sobie dresy ciążowe [emoji3]
Już nie mogę się doczekać aż przyjdą.
Powoli się ogarniam i zacznę robić obiad. Dziś mnie naszlo na kaszotto że szparagami, młoda kapusta i indykiem [emoji493][emoji493][emoji39]
Na 16.30 idę na usg. W sumie byłam w sobotę ale te mam w ramach pakietu więc szkoda nie pójść [emoji4]

m3sx3e3k3kg0z09h.png
Daj znać jak tam po usg [emoji3] ty już drugie będziesz miała, a ja jeszcze 6 dni muszę na pierwsze czekać [emoji6]
Czy któraś z mam bedzie miała podobna do mnie różnice wieku miedzy dziećmi (2lata)? [emoji4] nie ukrywam ze jak sobie teraz o tym pomyśle to troche sie obawiam [emoji12]
U mnie będzie 18/19msc różnicy [emoji12]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom




 
Dziewczyny jak pojde do lekarza to musze miec bete zrobiona? Poniewaz jeszcze nie robilam tylko no test i chcialam isc do lekarza ale jest na urlopie do poniedzialku i nie wiem co robic czekac spokojnie na wizyte czy nie u mnie wychodzi 5t2d i :)
 
reklama
A co to za dresy? Takie na przyszłość? :)
Czy na pierwszym usg słyszałaś serduszko już? Wg moich obliczeń u mnie bedzie 6 tydzień na pierwszym usg i sama nie wiem czego sie spodziewać a moje myśli krążą tylko wokół tego :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak słyszałam [emoji173] Według usg byłam 6tyg 5dni w ciąży czyli 7 tydzień.

Link do: Spodnie ciążowe z działu Kobiety - kolor: ciemnoniebieski – niskie ceny w sklepie C&A on-line!
Spodnie takie [emoji4]

m3sx3e3k3kg0z09h.png
 
Do góry