reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Cześć [emoji4]chciałabym się ze wszystkimi przywitać, wszystko (5 testów) wskazuje na to ze będę mama ze stycznia 2018 [emoji12]

Moze napisze troche o mnie, mam 26 lat, jestem mama 14 miesięcznego synka i teraz po pierwszej próbie prawdopodobnie znowu zostanę mama [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Gratuluję! U nas również była pierwsza próba i okazała się być udana, rownież 5 testów, jedna beta za mną druga przede mną jutro :)
 
reklama
Ja poczekam na wizyte u ginekologa juz [emoji4] bo wstyd sie przyznać ale od połogu nie byłam na żadnej wizycie [emoji12] wiec i tak i tak musze sie przejść [emoji4] jak będę miała chwile to przejrzę wcześniejsze wypowiedzi zeby bardziej Was poznać.

Pomimo tego ze ciąża była planowana teraz troche sie zaczynam stresować jak sobie poradzę z dwoma maluchami (różnica 2 lata) [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie, @ od trzech dni nie przyszła (co jest oczywiście zrozumiałe) i wiem, że na początku bole podbrzusza przypominające bole na okres to normalne bo od trzech dni je mam, ale dziś rano wręcz obudził mnie okrutny ból podbrzusza i trwało to nie krótka chwilę, czy to normalne? W dodatku kłuje mnie po lewej stronie, nie wiem czy to żołądek czy jelita :(
 
Kass.es ja w pierwszej ciąży miałam takie bóle wlasnie w terminie okresu i dlatego test zrobiłam pozniej bo byłam świecie przekonana ze nie udało mi sie zajść w cieze i dostanę okres [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie, @ od trzech dni nie przyszła (co jest oczywiście zrozumiałe) i wiem, że na początku bole podbrzusza przypominające bole na okres to normalne bo od trzech dni je mam, ale dziś rano wręcz obudził mnie okrutny ból podbrzusza i trwało to nie krótka chwilę, czy to normalne? W dodatku kłuje mnie po lewej stronie, nie wiem czy to żołądek czy jelita :(
Mnie na początku też bolał brzuch jak piszesz to normalne, ale jeżeli odczuwasz większy ból to może warto wybrać się na wizytę kontrolną pomimo iż to początek. Szczerze mnie również chwycił straszny ból w prawym boku, takie jak by kłucie ale zaraz ustąpiło. Więc ciężko stwierdzić czy to normalne.
 
Ja zaczynam się bać... podbrzusze lekko ćmi od wczorajszego wieczoru... a dzisiaj zauważyłam śluz podbarwiony na różowo.... biorę duphaston 2x1, nospe 2x1, magnezin 3x1... nic wiecej nie jestem w stanie na tą chwilę zrobić... ale obawiam się powtórki... albo ciąża biochemiczna (tylko czy beta by rosla?) Albo poronienie... muszę nawiedzić dzisiaj lekarza...ale to pewnie wieczorem fopiero da rade mnie przyjąć... ech [emoji45] trzymajcie kciuki

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ja zaczynam się bać... podbrzusze lekko ćmi od wczorajszego wieczoru... a dzisiaj zauważyłam śluz podbarwiony na różowo.... biorę duphaston 2x1, nospe 2x1, magnezin 3x1... nic wiecej nie jestem w stanie na tą chwilę zrobić... ale obawiam się powtórki... albo ciąża biochemiczna (tylko czy beta by rosla?) Albo poronienie... muszę nawiedzić dzisiaj lekarza...ale to pewnie wieczorem fopiero da rade mnie przyjąć... ech [emoji45] trzymajcie kciuki

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
Trzymamy kciuki! Głowa do góry wszystko będzie dobrze, ja w drugiej ciąży na początku miałam lekkie plamienie krwią ale lekarz powiedział iż czasem się tak zdarza i wszystko było dobrze a teraz mam piękną córcię. Ale oczywiście najlepiej jednak odwiedzić lekarza!
 
Do góry