reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja plamię w każdej ciąży... jakoś mam tego dość... w poprzedniej plamiłam co.jakiś czas do 17tc... mam.nadzieję że tym razem to takie same plamienia... cóż jadę do pracy i wezmę urlop. Tak czy inaczej boję się...[emoji17]

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ja plamię w każdej ciąży... jakoś mam tego dość... w poprzedniej plamiłam co.jakiś czas do 17tc... mam.nadzieję że tym razem to takie same plamienia... cóż jadę do pracy i wezmę urlop. Tak czy inaczej boję się...[emoji17]

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
Będzie dobrze, choć rozumiem Twoje obawy, trzymaj się i głowa do góry!!!
 
Masz prawo się bać. Ale stres Ci dużo w takiej sytuacji nie pomoże. Odwiedź lekarza i będziesz spokojniejsza , myślę że to plamienia i Zwykły ból przy ciąży. Nie nastawiaj się źle! Fasolka potrzebuję spokojnej mamy, zobaczysz że będzie w porządku! Koniecznie daj znać po wizycie! Czekamy i trzymamy kciuki że będzie wszystko dobrze.
 
Drogie panie ja mam pytanko, do mam doświadczonych, w sprawie pracy. Czy któraś z was ma prace stojącą i jeśli tak to kiedy poszłyście na zwolnienie? Ja pracuje w kawiarni, praca nie jest ciężka fizycznie ale mimo wszystko stojąca. Powiem szczerze że jeśli z dzidzią wszystko będzie okej to wolałabym nie iść na zwolnienie zbyt szybko ale gdzieś wyczytała że w Anglii kobieta w ciąży może pracować co najwyżej 4 godziny dziennie na stojąco. Co wy o tym myślicie, jak było z wami?
 
Ja zaczynam się bać... podbrzusze lekko ćmi od wczorajszego wieczoru... a dzisiaj zauważyłam śluz podbarwiony na różowo.... biorę duphaston 2x1, nospe 2x1, magnezin 3x1... nic wiecej nie jestem w stanie na tą chwilę zrobić... ale obawiam się powtórki... albo ciąża biochemiczna (tylko czy beta by rosla?) Albo poronienie... muszę nawiedzić dzisiaj lekarza...ale to pewnie wieczorem fopiero da rade mnie przyjąć... ech [emoji45] trzymajcie kciuki

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app

Nie zawsze plamienia oznaczają poronienie. Ja krwawiłam mocno w obu moich poprzednich ciążach i to bardzo długo. I obie zakończyły się dobrze. Głowa do góry! Robisz wszystko co możesz kochana. Trzymam kciuki za wizytę [emoji1307][emoji4]

Witam nowe mamusie :)


 
Nina25 głowa do góry tak jak dziewczyny piszą, plamienie nie zawsze oznacza najgorsze, przejdź sie do lekarza to Cie uspokoi i skontroluje [emoji4] w ogole uważam ze zawsze najlepiej słuchać swojego organizmu, nawet jeżeli okaże sie ze to tylko panika [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry