reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Jestem po wizycie. Jest pęcherzyk. Początkowo myślał, że są dwa... W sumie to wolałabym da niż... krwiaka. Krwiak większy od pęcherzyka. Mam leżeć, nie dźwigać (jak ja wytłumaczę córce, że nie mogę jej brać na ręce?), dostałam magnez i Duphaston.
Serce mi pęka

Spokojnie kochana. Krwiaki w większości się ładnie wchłaniają jak się przestrzega zaleceń lekarz i bierze leki. A córcię weźmiesz sobie do łóżka, będziecie oglądać książeczki, bawić się i jakoś dacie radę [emoji173]️
Ile mała ma?


 
reklama
Jestem po wizycie. Jest pęcherzyk. Początkowo myślał, że są dwa... W sumie to wolałabym da niż... krwiaka. Krwiak większy od pęcherzyka. Mam leżeć, nie dźwigać (jak ja wytłumaczę córce, że nie mogę jej brać na ręce?), dostałam magnez i Duphaston.
Serce mi pęka

Spokojnie kochana. Krwiaki w większości się ładnie wchłaniają jak się przestrzega zaleceń lekarz i bierze leki. A córcię weźmiesz sobie do łóżka, będziecie oglądać książeczki, bawić się i jakoś dacie radę [emoji173]️
Ile mała ma?


 
@Kate.0oo niecałe 2 lata. Żywe srebro, nie idzie za nią nadążyć. Ale nic to, będę leżeć na podłodze i tak się będziemy bawić. Przytulać, itd. Tata będzie miał teraz urwanie głowy, bo na niego spadnie kąpiel, zawożenie i odbieranie że żłobka. Już trochę poczytałam i się uspokoiłam nieco. Oby tylko ciąża się dobrze rozwijała. Może za kilka tygodni wrócę w miarę do normalności. Na powrót do pracy chyba jednak nie mam co liczyć, a chciałam popracować do września :(
 
Cześć Dziewczyny :)

Jestem po 1szej wizycie a także po badaniach siuśków i krwi, wszystko wygląda w porządku ( mama jest pielęgniarką więc rzuciła okiem na wyniki) 11 maja mam kolejną wizyte no i zobaczymy co dalej.
Według obliczeń, termin wypada na 3-4 stycznia 2018

Ile jest tu debiutujących ciężarnych? Mam nadzieję, że nie będę jedyna :)
To moja pierwsza ciąża[emoji5]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Tu raczej nie o to chodziło. Jest właśnie raczej na odwrót. Krytykowane są najczęściej rodziny co mają więcej dzieci. Każdy odrazu, że nie umieją się zabezpieczać, że patologia itd. W sumie mało komu przychodzi do głowy, że może te rodziny tego chciały. Wkurza mnie strasznie to podejście. Jak zaszłam w ciąże z drugą córką to wszyscy nam współczuli bo na pewno wpadka. A my 2 lata lataliśmy od lekarza do lekarza i ja przez dwa lata wylewałam krokodyle łzy w poduszkę. A jak było ciężko to i ostatnie pieniądze szły na wizyty :( nie krytykuję nikogo kto ma jedno dziecko czy nie ma wcale to każdego wybór. Nikomu do łóżka nie zaglądam i tego samego oczekiwałabym w stosunku do siebie, ale niestety u nas jest tak, że Ci z jedynakami to tak jakby nietykalni rozsądni itd. Ci co maja więcej dzieci to ludzie nieodpowiedzialni i bezmyślni lecący tylko na zasiłki i chcący ze wszystkim robić pod górę tym z jednym dzieckiem bo maja jakieś tam przywileje z tytułu rodziny wielodzietnej :/

Albo właśnie dobre rady od bezdzietnych co robić z dzieckiem gdy histeryzuje czy jak kłaść je spać itd.. No sorry ja jak dzieci nie miałam w teorii tez byłam mocna [emoji1] potem przyszedł czas na praktykę i już tak kolorowo nie było bo się okazało, że z każdym dzieckiem trzeba postępować inaczej i wypracować swój sposób wychowywania i harmonii w domu [emoji4]
A był czas, że ja od znajomych słyszałam samą krytykę :/ za wcześnie kładę, nie tak karmie , za dużo wymagam itd


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj tak niestety wieksza ilosc dzieci powoduje raczej pukanie sie w glowe :(
Mam 4 dzieci i obecnie termin 15 grudnia Oczywiscie teraz nie planowalismy ale skoro jest to vedziemy kochac i wychowamy :-) ale juz widze miny innych jak zauwaza :-)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z racji cukrzycy nie mogłam przenosić ciąży. Termin z usg miałam na 26 października, nie zapowiadało się, by młoda wcześniej pofatygowała się na świat podjęto decyzję o wywołaniu. I tak 24 zostałam o 9rano podłączona pod oxy. Przez 6h cisza, lekarz chciał już rezygnować ale wybłagałam. Po przebiciu pęcherza ruszyło, mniej wiecej o 17 zostałam (na życzenie)podpieta pod znieczulenie ZO i już było cudowne. Młoda przyszła na świat 2 i pół godziny później.
 
Oj tak niestety wieksza ilosc dzieci powoduje raczej pukanie sie w glowe :(
Mam 4 dzieci i obecnie termin 15 grudnia Oczywiscie teraz nie planowalismy ale skoro jest to vedziemy kochac i wychowamy :-) ale juz widze miny innych jak zauwaza :-)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Gratuluję [emoji38] i wielki szacunek! Kupa pracy taka gromadka. Ale tez na pewno mnóstwo szczęścia [emoji7]


 
reklama
Cześć [emoji4]chciałabym się ze wszystkimi przywitać, wszystko (5 testów) wskazuje na to ze będę mama ze stycznia 2018 [emoji12]

Moze napisze troche o mnie, mam 26 lat, jestem mama 14 miesięcznego synka i teraz po pierwszej próbie prawdopodobnie znowu zostanę mama [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry