reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Dziewczyny ja normalnie umieram ze zmęczenia....
Jeśli tak ma wyglądać moja ciąża to ja nie wiem.
Normalnie słaniam się po meblach, nie mam apetytu, ciagle muszę siadać i odpoczywać, nic nie mogę skończyć. Jak kobita w ciąży prawie na mecie w czterdziestym tygodniu w środku lata.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja normalnie umieram ze zmęczenia....
Jeśli tak ma wyglądać moja ciąża to ja nie wiem.
Normalnie słaniam się po meblach, nie mam apetytu, ciagle muszę siadać i odpoczywać, nic nie mogę skończyć. Jak kobita w ciąży prawie na mecie w czterdziestym tygodniu w środku lata.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mialam to samo. Ledwo z łóżka wstawalam. Na szczęście jest już trochę lepiej. Ale nadal są momenty, że muszę się polozyc. Mam nadzieję, że w II trymestrze to minie [emoji4]

m3sx3e3k3kg0z09h.png
 
Mialam to samo. Ledwo z łóżka wstawalam. Na szczęście jest już trochę lepiej. Ale nadal są momenty, że muszę się polozyc. Mam nadzieję, że w II trymestrze to minie [emoji4]

m3sx3e3k3kg0z09h.png

Kurde a gdzie tu do drugiego trymestru [emoji33] Dzisiaj zmusiłam się żeby zjeść śniadanie i wyjść na 15 minutowy spacer z Mała i na tyle starczyło mi energii.
A teraz strajkuje [emoji52]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarz do ktorego chce pojsc jest na urlopie do 15.05 ale nie wiem czy czekac az wroci czy do kogos innego pojsc :)?

Ja żadnej bety nie robilam tylko test :)
I nie wiem czy robic czy po prostu poczekac :)
 
Ariska u ciebie to juz 7 tydz to chyba na grudzień sie załadujesz..

Nina daj znac jaka decyzja;) trzymam kciuki za wizytę

Michasia najgorszy pierwszy trymestr ja to w ciazy nie byłam tak zmęczona w 3 trymestrze jak w pierwszym...




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kurde a gdzie tu do drugiego trymestru [emoji33] Dzisiaj zmusiłam się żeby zjeść śniadanie i wyjść na 15 minutowy spacer z Mała i na tyle starczyło mi energii.
A teraz strajkuje [emoji52]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dziś rano zaprowadziłam Mała do przedszkola po drodze weszłam do sklepu po pieczywo i wróciłam zmęczona jak po 12h pracy w kopalni [emoji23][emoji23][emoji23]
Teraz czekam na męża żeby obiad mi przyniósł bo po 1 nie miałam siły gotować. A po 2 zachciało mi się kurczaka w cieście kokosowym [emoji7][emoji7][emoji7]

m3sx3e3k3kg0z09h.png
 
reklama
Do góry