reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dzięki za odpowiedź ☺
Czasami lepiej porobić więcej badań niż za mało.
Ja chodzę prywatnie i ciąża jest pod zwiększona opieką lekarza wiec pewnie będzie dużo tych badań. ☺
 
reklama
Dzięki za odpowiedź [emoji5]
Czasami lepiej porobić więcej badań niż za mało.
Ja chodzę prywatnie i ciąża jest pod zwiększona opieką lekarza wiec pewnie będzie dużo tych badań. [emoji5]

Na początku ciąży czy to na NFZ czy prywatnie jest multum badań do zrobienia takie są wymogi. Ja to aż się tego boje bo pakiet badań startowych to u nas koszt 320zl [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Amelkę straciłam prze cukrzycę. Cierpię na cukrzycę ciążową. W pierwszwj ciąży zła diagnoza zabrała nam szansę na wspólne życie. Z chłopcami od początku dieta i insulina, obaj urodzeni przez cc w 37t2d. Wiktor w lipcu skończy 5lat,Nikoś w stycznou skończył 2. Nie wiem jak podejść do tematu ponieważ ze względu na obciążony wywiad położniczy powinnam być pod ścisłą opieką od początku, a z drugiej strony marzę o odrobinie normalności. Choć pewnie l4 by się przydało [emoji6]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Amelkę straciłam prze cukrzycę. Cierpię na cukrzycę ciążową. W pierwszwj ciąży zła diagnoza zabrała nam szansę na wspólne życie. Z chłopcami od początku dieta i insulina, obaj urodzeni przez cc w 37t2d. Wiktor w lipcu skończy 5lat,Nikoś w stycznou skończył 2. Nie wiem jak podejść do tematu ponieważ ze względu na obciążony wywiad położniczy powinnam być pod ścisłą opieką od początku, a z drugiej strony marzę o odrobinie normalności. Choć pewnie l4 by się przydało [emoji6]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Po obciążaniem wywiadzie to faktycznie lepiej jakbyś jak najszybciej poszła do lekarza. Chociaż rozumiem to pragnienie normalności i spokoju. Ale czasem tak się nie da [emoji20]Ja też jestem po dwóch cc.

No ja mam już wizytę potwierdzoną. 16.05 na 20:15 :) mam nadzieje, że będzie już serducho [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Amelkę straciłam prze cukrzycę. Cierpię na cukrzycę ciążową. W pierwszwj ciąży zła diagnoza zabrała nam szansę na wspólne życie. Z chłopcami od początku dieta i insulina, obaj urodzeni przez cc w 37t2d. Wiktor w lipcu skończy 5lat,Nikoś w stycznou skończył 2. Nie wiem jak podejść do tematu ponieważ ze względu na obciążony wywiad położniczy powinnam być pod ścisłą opieką od początku, a z drugiej strony marzę o odrobinie normalności. Choć pewnie l4 by się przydało [emoji6]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nina strasznie mi przykro z powodu córci [*]

W pierwszej ciąży miałam cukrzycę jakoś od 20 tc udało się na samej diecie ale ten okres jest straszny - życie pod zegarek. Teraz jestem na samym początku a cukry już mi skaczą okropnie w weekend rozpoczęłam dietę. Myślę, że jak miałaś taką historię to jak najszybciej musisz się udać do lekarza.
 
No ja mam już wizytę potwierdzoną. 16.05 na 20:15 :) mam nadzieje, że będzie już serducho [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam wizytę na 15.05 ustaloną i tak się zaczęłam zastanawiać czy może nie skusić się i nie pójść na usg prywatnie. Od dwóch dni jedynym objawem jaki mam jest ból jajników, wszelkie mdłości ustały i zaczynam się denerwować znowu.

Czy uważacie że opłaca się iść około 5/6 tygodnia na usg? Wiem że nie powinnam się denerwować ale ta niepewność mnie dobija ;/
 
Ja mam wizytę na 15.05 ustaloną i tak się zaczęłam zastanawiać czy może nie skusić się i nie pójść na usg prywatnie. Od dwóch dni jedynym objawem jaki mam jest ból jajników, wszelkie mdłości ustały i zaczynam się denerwować znowu.

Czy uważacie że opłaca się iść około 5/6 tygodnia na usg? Wiem że nie powinnam się denerwować ale ta niepewność mnie dobija ;/
Wg mnie bezsensu. Ja tez byłam zła jak mi późny termin wyznaczyli ale wcześniej i tak nic nie widać-dodatkowy stres. Ja mdłości w ogóle nie mam

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Wg mnie bezsensu. Ja tez byłam zła jak mi późny termin wyznaczyli ale wcześniej i tak nic nie widać-dodatkowy stres. Ja mdłości w ogóle nie mam

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się

Bardzo mądrze napisane :) wyjątkiem są sytuacje gdy coś się dzieje. Wtedy najlepiej odrazu na IP bądź do gina.
A ty kiedy masz wizytę ? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry