reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
I waga w przeciągu dwóch tygodni skoczyła 1 kg do przodu, a teraz wróciła do normy sprzed ciąży.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja 27, mąż 27. Razem ponad 9 lat, a po ślubie prawie 3. To nasz pierwszy dzidziol, planowany.

Co do spania. Raczej na lewym boku, tak mi najwygodniej. I muszę mieć zwinięty koc, też myślę o zakupie tej ciążowej poduszki... na brzuchu odkąd zaszłam w ciążę przestałam spać- chyba taki odruch.

A co do rozmów przez telefon to chyba lekka przesada :-) Ostatnio ktoś wrzucił screena do sieci jak na jakimś forum dla mamusiek jedna pytała jak ma przekonać sąsiada do zlikwidowania wifi bo to szkodzi jej dziecku, a jest w ciąży, a jeden sąsiad odmawia ;-) Ja używam telefonu, z komputera korzystam, może nie po kilka h dziennie, ale korzystam.
 
Ponoć ta poduszka do spania dla ciężarnych jest super. Narazie nie potrzebuje ale jak pojawi się brzuszek to sie chyba zaopatrzę [emoji6] dzisiaj żadnych wizyt nie ma to kalendarza nie wrzucam. Miłej soboty dziewczyny. (A od telefonu jestem uzależniona [emoji13] komputera nie ruszam[emoji6])

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Parolka poduszka dla ciężarnych jest super !! ;) ja z nią spałam do końca, ale nie karmiłam na niej bo było mi zwyczajnie nie wygodnie ;)

Michasia super wiadomości, wypoczywaj w pl ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@bbubbka widzę, że też spać nie możesz czy córcia nie pozwala?[emoji6]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Dreamscometrue niestety moja córcia to ranny ptaszek, ja chętnie spałabym jak najdłużej ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cisza nocna już jest, to powiedzcie w jakich pozycjach teraz najczęściej się kochacie? ;) u mnie "na boku" i z nim u góry króluje. Dziś niestety muszę obejść się smakiem, facet poza zasięgiem. Dobrze, że jest internet :)
U nas ostatnio prawie bez sensu :-( a jeśli już coś jest to pozycja jaka przyjdzie do głowy ;-) narazie w pozycjach nie robimy ograniczeń.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie w ciągu paru dni pokazał się brzuszek, dla mnie już jest Wow, wystający a wg wszystkich po prostu się najadłam [emoji16] Choć z tym jedzeniem teraz to udręka, nie mam na nic chęci, nie odczuwam chęci jedzenia i tylko z musu cos rzucam na ząb, mimo iż w brzuchu potrafi burczeć.
Co do kochania się... czuje się jak pod koniec brania tabletek anty... seks moze dla mnie nie istnieć [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Az pojde sie zwazyc. Tylko, ze juz po sniadaniu sowitym jestem. To jedyny posilek w ciagu dnia, ktory tak ladnie mi wchodzi
 
reklama
Parolka poduszka dla ciężarnych jest super !! ;) ja z nią spałam do końca, ale nie karmiłam na niej bo było mi zwyczajnie nie wygodnie ;)

Michasia super wiadomości, wypoczywaj w pl ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Czy te poduszke mozna zamowic przez internet? I ciekawe czy maja cos bez pierza, trzeba poszukac. Ja tez zwijam cala koldre pod noge i brzuch gdy spie na boku.
 
Do góry