reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dziewczyny zazdroszczę Wam tych marzeń o trójce. Nie krytykujcie wszystkich par, które mają jedno dziecko. Często starają się o nie latami i wydają na to wszystkie pieniądze. In vitro to bardzo kosztowna sprawa. Ludzie wydają po 100 tysięcy i zapewne nie chcą się tłumaczyć wszystkim dookoła, że mają dziecko z in vitro i dlatego mają jedno... Trzeba każdego zrozumieć. Pewnie jest dużo par, które z wyboru mają jedno, ale widocznie na tyle się czują. Nie wszyscy mogą się tak poświęcić psychicznie i finansowo.

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się

Tu raczej nie o to chodziło. Jest właśnie raczej na odwrót. Krytykowane są najczęściej rodziny co mają więcej dzieci. Każdy odrazu, że nie umieją się zabezpieczać, że patologia itd. W sumie mało komu przychodzi do głowy, że może te rodziny tego chciały. Wkurza mnie strasznie to podejście. Jak zaszłam w ciąże z drugą córką to wszyscy nam współczuli bo na pewno wpadka. A my 2 lata lataliśmy od lekarza do lekarza i ja przez dwa lata wylewałam krokodyle łzy w poduszkę. A jak było ciężko to i ostatnie pieniądze szły na wizyty :( nie krytykuję nikogo kto ma jedno dziecko czy nie ma wcale to każdego wybór. Nikomu do łóżka nie zaglądam i tego samego oczekiwałabym w stosunku do siebie, ale niestety u nas jest tak, że Ci z jedynakami to tak jakby nietykalni rozsądni itd. Ci co maja więcej dzieci to ludzie nieodpowiedzialni i bezmyślni lecący tylko na zasiłki i chcący ze wszystkim robić pod górę tym z jednym dzieckiem bo maja jakieś tam przywileje z tytułu rodziny wielodzietnej :/

Albo właśnie dobre rady od bezdzietnych co robić z dzieckiem gdy histeryzuje czy jak kłaść je spać itd.. No sorry ja jak dzieci nie miałam w teorii tez byłam mocna [emoji1] potem przyszedł czas na praktykę i już tak kolorowo nie było bo się okazało, że z każdym dzieckiem trzeba postępować inaczej i wypracować swój sposób wychowywania i harmonii w domu [emoji4]
A był czas, że ja od znajomych słyszałam samą krytykę :/ za wcześnie kładę, nie tak karmie , za dużo wymagam itd


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kate jak tylko będzie mi dane chce miec trójkę ;)
Teraz nie wiem jeszcze czy wszystko jest dobrze juz dwa razy poroniłam i wiem ze jak teraz znów poronie to juz w ciąże więcej nie zajdę wtedy moja jedna Zuzia mi będzie wystarczała... po prostu psychicznie więcej strat nie zniosę...

Np my w pierwszym cyklu starań zachodzimy w ciąże za to pózniej sa problemy... codziennie zastrzyki, tabletki i ten stres czy wszystko będzie ok...

Bombisz powodzenia ;)

Lake powodzenia na wizycie czekamy na wieści ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Haha mamy córki z jednego roku, mamy tyle samo lat i moja młodsza corka to też Zuzia [emoji3][emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś w nocy plamiłam. Już myślałam, że okres ale to takie jasnoróżowe plamienie, może ze dwie krople. Jutro testuje.

U mnie różnica między najstarszym a najmłodszym jeśli faktycznie jestem w ciąży będzie 7 lat.


Nadia gratulacje :)
Dziękuję:-)
Życzę Ci szczęśliwych dwóch kreseczek
Ja też plamiłam od 23 dnia cyklu i myślałam,że to @
Teraz od 3 dni biały śluz
Daj koniecznie znać, że się udało
 
hej dziewczyny :) ja poszłam wczoraj do lekarza rodzinnego rejestrując się mówiłam już, że mogę być w ciązy. W przychodni woła mnie młoda pielęgniarka i pierwsze pytanie jakie zadała, to czy ja chce to dziecko bo jak nie chce to ona mi krwi nie będzie pobierała. No coż co kraj to... Ogólnie lekarz kazał czekać do 10-12 tc mówił, że oni wczesniej nie robią USG i że mój wiek 30 lat to duże ryzyko poronienia wiec mam spokojnie czekać. Dał zwolnienie z pracy na 2 tyg. Dobrze, że za 3 tyg lece do Polski.
W każdym kraju inaczej widać w Norwegii to chyba aborcja na porządku dziennym skoro takie pytania zadają [emoji849][emoji53]

Witam wszystkie styczniowe mamy
Kochane i ja dołączam do Was
To będzie moje 3 dziecko. Tylko, że między dziećmi będzie duża różnica wieku.
Mój najstarszy syn właśnie pisze maturę.

Witaj i gratuluję! [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuleje nowym mamom.

Ja jestem zdania ze każdy ma ile chce i tyle kocha.
I nikomu nic do tego.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gratuleje nowym mamom.

Ja jestem zdania ze każdy ma ile chce i tyle kocha.
A teksty typu " powinnaś mieć więcej niż jedno, bo jedno złe się wychowuje" albo " ty to chyba rodzine piłkarska


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dokładnie! Niech każdy ma dzieci tyle ile chce i ile może [emoji4] nic komu do tego [emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurczę mi się wcislo i poszło nie tak ale już poprawiłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny, ja też przełożyłam swoją wizytę na wcześniejszy termin, ze względu na delikatne plamienie, 1-2 razy w ciągu dnia mam jakieś dwie krople w jasno-brązowym odcieniu :( mam nadzieję, że wszystko będzie okej.
 
Do góry