reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Hej dziewczyny, ja też przełożyłam swoją wizytę na wcześniejszy termin, ze względu na delikatne plamienie, 1-2 razy w ciągu dnia mam jakieś dwie krople w jasno-brązowym odcieniu :( mam nadzieję, że wszystko będzie okej.
Trzymam mocno kciuki [emoji1307] by było okej!
Daj znać po wizycie

Dziewczyny ! :):) 4,5mm szczęścia!!!
Słyszałam serduszko ... popłakałam się i nadal płacze ze szczęścia ze po 3 latach mogłam doświadczyć tego cudu! a z drugiej strony jest mi ciężko w to uwierzyć :biggrin2:
Aaaa gratuluję [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] cudowne uczucie !!!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny...
Wiem ze głupia jestem,bo są tu mamy które dużo poświeciły i czasu pieniędzy żeby mieć dziecko pierwsze lub kolejne...
Proszę nie bierzcie tego do siebie.
Ja będę miała drugie dziecko i nie powiem-chciałam je mieć i w moim wieku to już powinnam właśnie teraz i to nie była wpadka ale po prostu stwierdziliśmy ze jak będzie to będzie... ale chyba nie spodziewałam się ze tak szybko... i teraz mam bardzo mieszane uczucia,cieszę się i nie cieszę, boje się i nie boje.
Od prawie dwóch lat nie przespałam nocy... Bardzo czekałam na moja pierwsza córka i kocham ja nad życie. A teraz moja miłość będę musiała dzielić na dwa, nie chce jej czegoś odbierać. Będzie mi ciężko. Mój umysł po prostu nie umie tego ogarnąć jeszcze. Będziemy musieli poszukać większego mieszkania, znów przeprowadzka.
Już czuje się przytłoczona.
Sorry dziewczyny.
Ja wiem ze moje problemy przy waszych to pikus.

Pewnie to minie.
I nie chce się użalać nad sobą. Chodzi mi raczej o to czy któraś z was miala tak samo z drugim dzieckiem o jak sobie poradziła...
Sorry raz jeszcze.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witaj Inezz
Jak zaszłam w ciążę pierwszy raz ,a bylo
hej dziewczyny :) ja poszłam wczoraj do lekarza rodzinnego rejestrując się mówiłam już, że mogę być w ciązy. W przychodni woła mnie młoda pielęgniarka i pierwsze pytanie jakie zadała, to czy ja chce to dziecko bo jak nie chce to ona mi krwi nie będzie pobierała. No coż co kraj to... Ogólnie lekarz kazał czekać do 10-12 tc mówił, że oni wczesniej nie robią USG i że mój wiek 30 lat to duże ryzyko poronienia wiec mam spokojnie czekać. Dał zwolnienie z pracy na 2 tyg. Dobrze, że za 3 tyg lece do Polski.
Witaj
Wobec tego pewnie badania planujesz zrobić w Polsce.
W którym jesteś tygodniu? Mi dopiero zaczyna się 5 tydzień. Dopiero jestem po testowaniu.
 
Dziewczyny...
Wiem ze głupia jestem,bo są tu mamy które dużo poświeciły i czasu pieniędzy żeby mieć dziecko pierwsze lub kolejne...
Proszę nie bierzcie tego do siebie.
Ja będę miała drugie dziecko i nie powiem-chciałam je mieć i w moim wieku to już powinnam właśnie teraz i to nie była wpadka ale po prostu stwierdziliśmy ze jak będzie to będzie... ale chyba nie spodziewałam się ze tak szybko... i teraz mam bardzo mieszane uczucia,cieszę się i nie cieszę, boje się i nie boje.
Od prawie dwóch lat nie przespałam nocy... Bardzo czekałam na moja pierwsza córka i kocham ja nad życie. A teraz moja miłość będę musiała dzielić na dwa, nie chce jej czegoś odbierać. Będzie mi ciężko. Mój umysł po prostu nie umie tego ogarnąć jeszcze. Będziemy musieli poszukać większego mieszkania, znów przeprowadzka.
Już czuje się przytłoczona.
Sorry dziewczyny.
Ja wiem ze moje problemy przy waszych to pikus.

Pewnie to minie.
I nie chce się użalać nad sobą. Chodzi mi raczej o to czy któraś z was miala tak samo z drugim dzieckiem o jak sobie poradziła...
Sorry raz jeszcze.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Pomimo że to moja 1 ciaża wyczekana bardzo bardzo powzole wypowiedziec swoje zdanie ☺
Moim zdaniem Twoje obawy są jak najbardziej na miejscu. Trzeba przywyknąć do nowych sytuacji.
Z drugiej strony popatrz też na córkę, że gdy Was już zabraknie (taka kolej rzeczy) to córka będzie miała ta bliska osobę. Ja mam takie myślenie, nie musisz się ze mną zgadzać ☺
 
reklama
Marta mi czas ucieka przez palce wiec wiem ze szybko zleci ;)

Kate haha coraz więcej nas łączy ;)

Lake super gratuluje serduszka [emoji173] pokaz zdjęcie z usg ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry