reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ariska gratuluje! Nie wiedziałam, że może pojawić się drugie serduszko skoro od początku go nie było! Ja już dwa razy słyszałam swoje, dzisiaj zaczynam 9 tydzien choć wlasnie... wytłumaczcie mi jak to jest z tymi tygodniami. Jak byłam na wizycie w czwartek to wg usg był to 8t4d ale lekarz mówi że to 9 tydzień. Dzisiaj zaczynam 9 tydzień a wg aplikacji to 10! Wariuje [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Niedawno tez o tym pisałysmy [emoji6] jedni mowia ze to 8tc inni ze 9tc. Aplikacje przewaznie 9tc

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Ariska wow gratuluje podwójnego szczęścia !!!
Niezłe ze na pierwszym usg nie było widać [emoji15]





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
ej Ariska bo ja zaczne sie bać swojego badania w przyszlym tygodniu :) tzn cieszyłabym sie ale na pierwszy ogien wolalabym miec jedno dziecko :p

Dziewczyny u mnie chyba coraz rzadziej dokuczają mdlosci wiec jest super! w weekend planujemy wypad nad morze i mam nadzieje ze nie bedzie padalo i wialo jak w gorach :) troszke jodu nawciagam i wroce pelna energii :)

Mam do was jeszcze jedno pytanie. Gdy ma mi sie konczyc L4 to mojego gina akurat chyba nie bedzie wiec bede musiala isc do innego. Bedzie z tym gdzies jakis problem? Tzn ze inny lekarz wystawia zwolnenie a nie prowadzacy?

No i oczywiscie powodzenia wszystkim mamuśkom na roznego rodzaju badaniach, kontrolach itd ! :)
 
Witajcie dziewczyny,
Chciałabym do was dołączyć, bo choć nie przeczytałam wszystkich wiadomości - widzę, że atmosfera jest super, a czuję się sama w moich nastrojach i watpliwościach. Mieszkam w Irlandii, i mam tu przyjaciółki, ale żadna nie ma ciąży za sobą.

Jestem w 7t3d ciąży po transferze 5-dniowej blastocysty (10.05)
Miałam już jedno usg w 6. tygodniu i widzieliśmy bijące serduszko!
W piątek mam kolejne i nie mogę przestać się martwić. W zeszłym tygodniu miałam mdłości, ale od dwóch dni już ich nie mam, jest mi tylko dziwnie gorąco, tak "od środka".
Ach, termin porodu to 26.01.2018, ale wydaje mi się to strasznie abstrakcyjne!



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@ariska ale super, gratulacje :-)

@kass.es u mnie wizyta była w 9t5d i lekarz mówił 9 tydzień. Aplikacje mam dwie i jedna mi teraz wskazuje 11 tydzień, a druga 10, ale ja sugeruje się tym co mówił lekarz. I tak zapisywałam się na to usg w 12 tygodniu, zgodnie z tym co mówił lekarz. Jedna z aplikacji służyła mi jako kalendarzyk w trakcie miesiączek i ona też wskazuje mi na 10t2d tak jak lekarz, a druga Happy Baby wskazuje mi na tydzień 11. Strasznie dziwnie to licząc nazywają i też mnie to zastanawia :-)
 
@ariska ale super, gratulacje :-)

@kass.es u mnie wizyta była w 9t5d i lekarz mówił 9 tydzień. Aplikacje mam dwie i jedna mi teraz wskazuje 11 tydzień, a druga 10, ale ja sugeruje się tym co mówił lekarz. I tak zapisywałam się na to usg w 12 tygodniu, zgodnie z tym co mówił lekarz. Jedna z aplikacji służyła mi jako kalendarzyk w trakcie miesiączek i ona też wskazuje mi na 10t2d tak jak lekarz, a druga Happy Baby wskazuje mi na tydzień 11. Strasznie dziwnie to licząc nazywają i też mnie to zastanawia :-)

Bo to tak w skrócie: 10t2d czyli leci Ci 11 tydzień ciąży ale dzidzia ma 10 tygodni. Jak z wiekiem skończysz 30 lat to zaczynasz 31 rok, czyli leci Ci 31 ale masz 30.

Chociaż w listopadzie stuknęła mi 30 i na następny dzień miałam robione jakieś badania, potem odbierałam wyniki a tam było napisane pacjentka lat 31 ... jak mi się przykro zrobiło :D

Witam nową :)
 
Witajcie dziewczyny,
Chciałabym do was dołączyć, bo choć nie przeczytałam wszystkich wiadomości - widzę, że atmosfera jest super, a czuję się sama w moich nastrojach i watpliwościach. Mieszkam w Irlandii, i mam tu przyjaciółki, ale żadna nie ma ciąży za sobą.

Jestem w 7t3d ciąży po transferze 5-dniowej blastocysty (10.05)
Miałam już jedno usg w 6. tygodniu i widzieliśmy bijące serduszko!
W piątek mam kolejne i nie mogę przestać się martwić. W zeszłym tygodniu miałam mdłości, ale od dwóch dni już ich nie mam, jest mi tylko dziwnie gorąco, tak "od środka".
Ach, termin porodu to 26.01.2018, ale wydaje mi się to strasznie abstrakcyjne!



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Witaj :-) to jesteś mi szczególnie bliska, bo też mialam transfer [emoji5] non stop coś mnie trapi [emoji6] wpiszę Cię w kalendarz. Kiedy masz wizyty?

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
reklama
Witajcie dziewczyny,
Chciałabym do was dołączyć, bo choć nie przeczytałam wszystkich wiadomości - widzę, że atmosfera jest super, a czuję się sama w moich nastrojach i watpliwościach. Mieszkam w Irlandii, i mam tu przyjaciółki, ale żadna nie ma ciąży za sobą.

Jestem w 7t3d ciąży po transferze 5-dniowej blastocysty (10.05)
Miałam już jedno usg w 6. tygodniu i widzieliśmy bijące serduszko!
W piątek mam kolejne i nie mogę przestać się martwić. W zeszłym tygodniu miałam mdłości, ale od dwóch dni już ich nie mam, jest mi tylko dziwnie gorąco, tak "od środka".
Ach, termin porodu to 26.01.2018, ale wydaje mi się to strasznie abstrakcyjne!



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Witaj Kejka!

Ja tez tu jestem nowa I mieszkanie w UK takze rozumiem jak mozesz sie czuc, zreszta jest tu na forum kilka dziewczyn z UK.

Ciezko mi sie odniesc do mdlosci bo ja ich nie mam praktycznie, czasem pojawiaja sie na chwile ale cos zjem I przechodzi.

Dobrze ze masz regularne scany I widzieliscie serduszko. Badz dobrej mysli!
 
Do góry