reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Witajcie! troszkę nie było mnie na forum i widzę iż doszło sporo nowych mamuś! Wszystkim przyszłym mamusią oczywiście bardzo gratuluję. Ja teraz rzadko zaglądam na forum ponieważ źle się czuję i nie za bardzo mam ochotę siedzieć przed komputerem. W środę mam kolejną wizytę i kolejne U.S.G. zobaczymy co mój maluszek porabia i jak się rozwija!!! Może doszła jakaś mamusia z Kielc? Pozdrawiam!!!
 
reklama
@ariska ale super, gratulacje :-)

@kass.es u mnie wizyta była w 9t5d i lekarz mówił 9 tydzień. Aplikacje mam dwie i jedna mi teraz wskazuje 11 tydzień, a druga 10, ale ja sugeruje się tym co mówił lekarz. I tak zapisywałam się na to usg w 12 tygodniu, zgodnie z tym co mówił lekarz. Jedna z aplikacji służyła mi jako kalendarzyk w trakcie miesiączek i ona też wskazuje mi na 10t2d tak jak lekarz, a druga Happy Baby wskazuje mi na tydzień 11. Strasznie dziwnie to licząc nazywają i też mnie to zastanawia :-)

U mnie lekarz właśnie mówił tak jak pokazuje aplikacja, czyli w 8t4d do karty ciazy wpisał 9 tydzień :) Miałam zagwostkę na kiedy umowic się na te prenatalne ale na szczęście miła Pani z która rozmawiałam zapytała który teraz zaczynam tydzien, a że dziś zaczynam 9, wyliczyła mi sama termin i wypada na 03.07 :)
W ogóle dostałyście skierowania na prenatalne czy z własnej kieszeni będziecie płacić?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kejka witaj :)

Kess ja dostałam skierowanie, ale skierowanie musi byc uzasadnione np. Skończonym 35 rokiem życia, lub obciążonym wywiadem położniczym.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witajcie! troszkę nie było mnie na forum i widzę iż doszło sporo nowych mamuś! Wszystkim przyszłym mamusią oczywiście bardzo gratuluję. Ja teraz rzadko zaglądam na forum ponieważ źle się czuję i nie za bardzo mam ochotę siedzieć przed komputerem. W środę mam kolejną wizytę i kolejne U.S.G. zobaczymy co mój maluszek porabia i jak się rozwija!!! Może doszła jakaś mamusia z Kielc? Pozdrawiam!!!
Ja jestem 50 km od Kielc ;)

U mnie lekarz właśnie mówił tak jak pokazuje aplikacja, czyli w 8t4d do karty ciazy wpisał 9 tydzień :) Miałam zagwostkę na kiedy umowic się na te prenatalne ale na szczęście miła Pani z która rozmawiałam zapytała który teraz zaczynam tydzien, a że dziś zaczynam 9, wyliczyła mi sama termin i wypada na 03.07 :)
W ogóle dostałyście skierowania na prenatalne czy z własnej kieszeni będziecie płacić?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja prywatnie do swojego lekarza, jednen z lepszych u nas w mieście, usg wszystkie wliczone w cenę wizyty. Przy połówkowym dodatkowo jak ładnie widać to można popatrzeć w 3D lub 4D
 
Ja dostałam skierowanie od mojego lekarza, brzydko mówiąc oszukał NFZ bo zaznaczył, że wynik usg świadczy o nieprawidłowej ciąży lub o uszkodzeniu płodu, w związku z tym mam refundowane bo inaczej musiałabym płacić ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A właśnie odnośnie badań prenatalnych, ja dostałam niby skierowanie bo ponoć nawet jak się płaci to skierowanie musi być. Doktorka powiedziała iż pomimo ze nie mam 35 lat a 34 to warto było by takie badania zrobić, może orientujecie się ile takie badanie mogło by kosztować, bo zastanawiam się właśnie czy je zrobić?
 
A właśnie odnośnie badań prenatalnych, ja dostałam niby skierowanie bo ponoć nawet jak się płaci to skierowanie musi być. Doktorka powiedziała iż pomimo ze nie mam 35 lat a 34 to warto było by takie badania zrobić, może orientujecie się ile takie badanie mogło by kosztować, bo zastanawiam się właśnie czy je zrobić?
Samo usg okolo 250-300zl

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Marta64 my chyba ten sam rocznik :-) ja z pazdziernika jestem.

Moj lekarz zawsze wpisuje w karte lamane tygodnie. Jak mam np. 10 t 3 dni to wpisuje 10/11. A ja mowie, ze to 11 tydzien :-)

Kejka witaj :-)
 
reklama
Do góry