reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
U mnie w pierwszych 2 ciazach nie mialam w ogole mdlosci i wymiotow. A teraz non stop mdlosci i poranne tulenie porcelany. Niby jest lepiej niz 2 tyg temu, ale nadal. Ale taki urok i wszystko sie zniesie byle dobrze bylo
 
reklama
A mi lekarz odradza basen :( mówi, że nie chodzi nawet o infekcje bakteryjne czy grzybicze, bo to można szybko i łatwo wyleczyć i nie zagraza dziecku, ale z uwagi na liczne zakażenia uroplazma, a ta już realnie zagraża ciąży i dziecku :( podobno może nie dawać żadnych objawów, jej obecność wychodzi w badaniu moczu, jest bardzo ciężka do leczenia.
W sumie to się przestraszyłam i stwierdziłam, że na czas ciąży sobie daruje wszelkie baseny.
 
Ja cały weekend czułam sie fantastycznie, ani przez minute nie dokuczały mi mdłości, miałam mnóstwo energii, nawet nie potrzebowałam przespać sie w ciagu dnia jak dotychczas hihi [emoji16]
Dziś leżałam chwilę na leżaku, slonce było zachmurzone ale kurczę okazało się, ze slonce tak grzało że cała klatę, rece i nogi mam czerwone i szczypiące! Ale chwile pocierpie, brzuszek oczywiście był zasłonięty :)
A teraz gotowa do spania, jutro do pracy! Dobrej nocy!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie w pierwszych 2 ciazach nie mialam w ogole mdlosci i wymiotow. A teraz non stop mdlosci i poranne tulenie porcelany. Niby jest lepiej niz 2 tyg temu, ale nadal. Ale taki urok i wszystko sie zniesie byle dobrze bylo
Agi pociesze Cie, ja tule porcelane wieczorem...

I tylko odliczam kiedy mdlosci sie skoncza.. Choc kolezanka mnie pocieszyla, 16tydzien a mdlosci jak miala tak ma dalej.......
 
Miejmy nadzieje że skoncza sie mdlosci w 1 trymestrze, a w drugim bedziemy piekne i rzeskie

U mnie jutro wolne! Zidlone Swiatki jeszcze w poniedzialek! Potem kilka dni i jedziemy na tydzien do Polski w tygodniu mam jeszcze wizyte u Gina, pierwsza krew i zalozenie kart ciazy.
 
O matulu.... Miałam 2 tygodnie spokoju od mdłości i właśnie wróciły. Nie mam siły zwlec się z łóżka...
Tragedia.
A muszę na pocztę i jakieś zakupy zrobić, bo wymiotlam lodówkę w weekend. Dobrze, że obiad jest z wczoraj, to nie będę musiała stać przy garach. Ale pasowałoby coś zjeść, może przestanie mnie mdlić.
 
Mnie mdłości trzymają tylko wieczorami, zaczyna się koło 17-18, a cały dzień jest już w porządku, więc mam nadzieję, że powoli zbliżam się do końca :)
Witam was w piękny poranek! Noo, w miarę piękny, troszkę chmurek, ale jest bardzo przyjemnie :)
W Niemczech święto, mąż ma wolne, więc pewnie razem spędzimy dzień.
Hmm, mam mega ochotę na Maca, te frytki ich normalnie już mi się po nocach śnią :D
 
Dziś na śniadanie chciałam jajecznice z cebulką ale tak przesolilam że się zjeść nie dało.
Jutro lekarz a nerwy już dzisiaj mam
Mnie to muli cały czas

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś na śniadanie chciałam jajecznice z cebulką ale tak przesolilam że się zjeść nie dało.
Jutro lekarz a nerwy już dzisiaj mam
Mnie to muli cały czas

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam w piatek i tez czekam jak na szpilkach z nadzieja ze wszystko do dobrze.

Nie moge podbiesc sie z łóżka..... a moze mi sie nie chce? :-)
 
reklama
Ehhh te dzieciaki takie małe jeszcze w brzuchu a już tyle nerwów człowiekowi przysparzaja :-D

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry