reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
U mnie jutro równo skończy się 7 i zacznie 8 tydzien, czyli ja dwa tygodnie do tyłu jestem ;-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Wracam po długiej przerwie... bardzo się bałam tutaj zostac że znów się nie uda... ale byłam na pierwszej wizycie i udało się serduszko bije.. wymiary zarodka 7tc4d to 1,28...

Wciąż ostrożnie ale chyba mogę wpisać się powolutku na listę :)


stycznioweszczescie lat 31 , om 11.04.2017 - termin na 15.01.2018 obecnie 1 córeczka lat 6, ( gdzie list się znajduje??)

ps. czytałam was ciągle .. nie fajnie przezywa się każda stratę o której pisały dziewczyny:( bardzo mi przykro, 3 majcie sie i gratuluję tych szczęśliwych wizyt oraz tych które dopiero się odbędą, czekam na wieści..
 
Hej dziewczyny. Wracam po długiej przerwie... bardzo się bałam tutaj zostac że znów się nie uda... ale byłam na pierwszej wizycie i udało się serduszko bije.. wymiary zarodka 7tc4d to 1,28...

Wciąż ostrożnie ale chyba mogę wpisać się powolutku na listę :)


stycznioweszczescie lat 31 , om 11.04.2017 - termin na 15.01.2018 obecnie 1 córeczka lat 6, ( gdzie list się znajduje??)

ps. czytałam was ciągle .. nie fajnie przezywa się każda stratę o której pisały dziewczyny:( bardzo mi przykro, 3 majcie sie i gratuluję tych szczęśliwych wizyt oraz tych które dopiero się odbędą, czekam na wieści..

Wspaniale[emoji106]


 
@StycznioweSzczescie lubię dobre wieści i tak dalej :)

Dobija mnie mój wyczulony węch, weekend spędziliśmy u teściowej nałogowej, niereformowalnej palaczki. Swoją drogą wkurzyła mnie, bo obca osoba (sąsiadka) odpuściła palenie przy mnie żeby nie wędzić maluszka, a Ona stwierdziła tylko, że ma się przyzwyczajać. Głupio mi się odezwać, bo jest u siebie, a ja jeszcze pełnoprawną synową nie jestem. Mojego B. nie słucha, traktuje jego zwracanie uwagi za marudzenie. Woń papierosów mnie dobija, tak jak wszelakie zapachy mięs. Generalnie na jedzenie mam ochotę dopóki nie poczuje jego zapachu.
Mdłości mijają, nie dokuczają mi też bóle podbrzusza idziemy ku dobremu. Nawet nie mam zamiaru brać tego za jakieś złe zwiastuny, po prostu wychodzę na prostą :)

W Łodzi dziś piękna pogoda, nie za gorąco mam zamiar korzystać ;)
 
Jest nas 24, z Nina25 i Ania199. Jakoś nie czuje się na mocy, żeby je usunąć, więc jeśli tu jeszcze zaglądacie dziewczyny to prosze o decyzję.

Czy ktoś jeszcze chce się dopisać?
Jeśli tak to czekam: nick, wiek, liczba dzieci, termin om, termin porodu i miasto

Czesc mi to jest obojetne :)
Jestem juz po zabiegu, 3 dni psychicznie nie dawalam rady a teraz juz jest dobrze
Za 3 miesiace zaczniemy sie starac z chlopakiem o dzidzusia a juz jest malo prawdobodobienstwo ze znowu bedzie ciaza bezzardkowa :)

Zycze wam dziewczyny zdrowych maluszkow, trzymam za was kciuki :*
Pozdrawiam czasem was podczytuje
 
reklama
Czesc mi to jest obojetne :)
Jestem juz po zabiegu, 3 dni psychicznie nie dawalam rady a teraz juz jest dobrze
Za 3 miesiace zaczniemy sie starac z chlopakiem o dzidzusia a juz jest malo prawdobodobienstwo ze znowu bedzie ciaza bezzardkowa :)

Zycze wam dziewczyny zdrowych maluszkow, trzymam za was kciuki :*
Pozdrawiam czasem was podczytuje
Trzymam kciuki za Wasze starania!
 
Do góry