reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Czesc mi to jest obojetne :)
Jestem juz po zabiegu, 3 dni psychicznie nie dawalam rady a teraz juz jest dobrze
Za 3 miesiace zaczniemy sie starac z chlopakiem o dzidzusia a juz jest malo prawdobodobienstwo ze znowu bedzie ciaza bezzardkowa :)

Zycze wam dziewczyny zdrowych maluszkow, trzymam za was kciuki :*
Pozdrawiam czasem was podczytuje
Nie pozostaje mi nic innego jak trzymać mocno kciuki!
 
Hej dziewczyny, co do zapachow to u mne sie zaczelo. Jesli tylko jakis zapach mi nie podejdzie jawnie mnie szarpie. Nie da rady ukryc. Calkiem od slodyczy mnie odrzucilo. Nawet moje ukochane lody poszly w kąt.
Ania trzymam za Was kciuki!
 
Dziewczyny, super wieści! @StycznioweSzczescie @Zancia8906 bardzo się cieszę :)
Dziewczyny, patrzcie co znalazłam. Mi się nie przyda w Niemczech, ale wam i owszem - czy do ginekologa czy innego lekarza. Mając potwierdzenie ciąży (karta ciąży, zaświadczenie) muszą was przyjąć do lekarza (na NFZ oczywiście) w dniu zgłoszenia, a jeśli gdy jest to niemożliwe, muszą wam wyznaczyć termin u lekarza w ciągu 7 dni. Czyli nie ma, że wolny termin jest dopiero za miesiąc :)
Tu macie artykuł, gdzie są podane podstawy prawne, na które można się powołać, jeśli nie będą chcieli was przyjąć: Link do: Bezpłatna opieka medyczna w ramach NFZ dla kobiet w ciąży i połogu
 
Dziewczyny, super wieści! @StycznioweSzczescie @Zancia8906 bardzo się cieszę :)
Dziewczyny, patrzcie co znalazłam. Mi się nie przyda w Niemczech, ale wam i owszem - czy do ginekologa czy innego lekarza. Mając potwierdzenie ciąży (karta ciąży, zaświadczenie) muszą was przyjąć do lekarza (na NFZ oczywiście) w dniu zgłoszenia, a jeśli gdy jest to niemożliwe, muszą wam wyznaczyć termin u lekarza w ciągu 7 dni. Czyli nie ma, że wolny termin jest dopiero za miesiąc :)
Tu macie artykuł, gdzie są podane podstawy prawne, na które można się powołać, jeśli nie będą chcieli was przyjąć: Link do: Bezpłatna opieka medyczna w ramach NFZ dla kobiet w ciąży i połogu
Też to dziś czytałam, tylko nie bardzo rozumiem, do lekarza każdej specjalizacji? Bo wydaje mi się to za bardzo nierealne

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Musi przyjąć danej specjalizacji, ale jak nie ma noża na gardle lepiej poczekać i tak do kogoś dobrego, bo tam gdzie wolne terminy to zazwyczaj jakieś konowały ;)
 
reklama
Witajcie Drogie Panie. Opiszę swoja historię bo może będzie ona wsparciem dla wielu z Was. W marcu tego roku byłam u Pani ginekolog ponieważ chciałam strać się o dzidzie. Po obejrzeniu moich jajników złapała się za głowę i powiedziała ze tylko leczenie farmakologiczne, a i to dużych szans nie ma. Powiem jeszcze ze od wielu lat mam zdiagnozowane pcos. Przepisał a mi suplement diety bo o dzidzie starać chcieliśmy się w drugiej połowie roku. I ku zdziwieniu mojemu a już przede wszystkim Pani doktor jestem w 9 tygodniu ciąży :) Powiedziała że to cud wiec kochane cuda naprawdę istnieją ;)
 
Do góry