reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
U nas wiedzą rodzice, rodzeństwo. No a z racji tego, że mam już zwolnienie z pracy,jutro mąż powie co i jak. Więc i znajomi będą wiedzieć, i w pracy. :)
Jakoś nie wierzę w to, że jeśli będę trzymała język za zębami, to będzie, zdrowa, donoszona ciąża. ;)
Przy pierwszej ciąży ukrywaliśmy, a po poronieniu i tak musieliśmy powiedzieć w pracy, dlaczego mnie tak długo nie było, porobiły się plotki, każdy miał swoją wersję, więc średnio przyjemna sytuacja się zrobiła.

Jak przeczytałam twój post to rzeczywiście spojrzałam na to z trochę inne strony. Teraz musimy się oszczędzać, więc nie mogę dawać z siebie 100 % w pracy np. podnosić ciężkich rzeczy, skakać po drabince tak jak dotychczas, jak nagle się tak "rozleniwię" to może do dać głupie konsekwencje. No cóż jeszcze trochę się wstrzymam i zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

Ja mam 25 lat.
Największą moją bolączką jest to że mieszkam w Anglii a tutaj robienie bety nie jest na porządku dziennym. Jeśli chce się ją zrobić prywatnie to kosztuje horrendalne pieniądze ;/ Więc testy pozytywne, objawy są ale do zanim nie spotkam się z położną oficjalnie nic nie można stwierdzić... nie wiem też czy od razu zrobią mi usg wtedy.
 
reklama
Jak przeczytałam twój post to rzeczywiście spojrzałam na to z trochę inne strony. Teraz musimy się oszczędzać, więc nie mogę dawać z siebie 100 % w pracy np. podnosić ciężkich rzeczy, skakać po drabince tak jak dotychczas, jak nagle się tak "rozleniwię" to może do dać głupie konsekwencje. No cóż jeszcze trochę się wstrzymam i zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

Ja mam 25 lat.
Największą moją bolączką jest to że mieszkam w Anglii a tutaj robienie bety nie jest na porządku dziennym. Jeśli chce się ją zrobić prywatnie to kosztuje horrendalne pieniądze ;/ Więc testy pozytywne, objawy są ale do zanim nie spotkam się z położną oficjalnie nic nie można stwierdzić... nie wiem też czy od razu zrobią mi usg wtedy.
Mieszkam w Niemczech, i jak dzisiaj byłam po zwolnienie z pracy u rodzinnego, to od razu zrobiła mi szybkie usg, które potwierdziło ciąże. Gdyby nie to usg, wstrzymalibyśmy się z informowaniem wszystkich do pierwszej wizyty u ginekologa :)
 
Jak przeczytałam twój post to rzeczywiście spojrzałam na to z trochę inne strony. Teraz musimy się oszczędzać, więc nie mogę dawać z siebie 100 % w pracy np. podnosić ciężkich rzeczy, skakać po drabince tak jak dotychczas, jak nagle się tak "rozleniwię" to może do dać głupie konsekwencje. No cóż jeszcze trochę się wstrzymam i zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

Ja mam 25 lat.
Największą moją bolączką jest to że mieszkam w Anglii a tutaj robienie bety nie jest na porządku dziennym. Jeśli chce się ją zrobić prywatnie to kosztuje horrendalne pieniądze ;/ Więc testy pozytywne, objawy są ale do zanim nie spotkam się z położną oficjalnie nic nie można stwierdzić... nie wiem też czy od razu zrobią mi usg wtedy.



Z jakich okolic jesteś?

Zrobią ci usg dopiero w 12 tyg i 20 tyg.
No chyba ze będą ( odpukać) jakieś problemy to zrobią dodatkowo.
To twoje pierwsze?
 
@dreamscometrue mam nadzieję, że bedziesz się mogła na wątku porządnie rozgościć
@blair korzystaj póki się da

Myślę, że z tym nie mówieniem o wczesnej ciąży to chodzi o to, żeby w razie co nie tłumaczyć się wszystkim do okoła. Wiadomo, że najbliższe osoby i tak będą wiedziały
 
Z jakich okolic jesteś?

Zrobią ci usg dopiero w 12 tyg i 20 tyg.
No chyba ze będą ( odpukać) jakieś problemy to zrobią dodatkowo.
To twoje pierwsze?

Tak, to moje pierwsze, rok wyczekane.
Mieszkam w Hereford, niedaleko Walii.
Jest opcja zrobienia usg prywatnie, ale kosztuje ono 89 funtów ;/ Na razie jest dosyć wcześnie więc zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Ale naprawdę zazdroszczę USG "na szybko" :D
 
Lisianna witam ;)

Margotka trzymam kciuki abyś do nas dołączyła ;)

Blair uwielbiam Bieszczady , mieszkasz gdzieś w pobliżu ??


Dreamscometrue gratuluje ;) oby wszystko poszło dobrze po in vitro szczegolnie trzymam kciuki ;)





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam nowe dziewczyny i gratuluje!

My na razie nie mowimy nikomu, po wizycie u lekarza powiemy rodzinie. Mam zamiar isc za jakies 2 tyg. A wy kiedy idziecie do lekarza?
 
Tak, to moje pierwsze, rok wyczekane.
Mieszkam w Hereford, niedaleko Walii.
Jest opcja zrobienia usg prywatnie, ale kosztuje ono 89 funtów ;/ Na razie jest dosyć wcześnie więc zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Ale naprawdę zazdroszczę USG "na szybko" :D

Czasem nie ma się co spieszyć.
Spokojnie poczekaj sobie na pierwsze usg a potem jak ci się będzie bardzo tęsknić to możesz sobie zrobić dodatkowe kiedy już będzie dzidziolka widać
Jeśli coś będzie cię niepokoić to idź do ogólnego i troszkę mu popanikuj to może załatwi ci dodatkowe usg.

Ja mieszkam w Essex
 
reklama
Lisianna witam ;)

Margotka trzymam kciuki abyś do nas dołączyła ;)

Blair uwielbiam Bieszczady , mieszkasz gdzieś w pobliżu ??


Dreamscometrue gratuluje ;) oby wszystko poszło dobrze po in vitro szczegolnie trzymam kciuki ;)





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
@bbubbka nie, przyjechaliśmy nad soline dokładnie do bukowca tylko na 5 dni. Jestem z Warszawy [emoji4] jutro rano już wracamy do domu.
Zwolnienie mam do piątku ( l4 od internisty z powodu przeziębienia) w sobotę mam wizytę u giną który robił mi poprzednio CC więc mam nadzieję, że zrobi mi USG i od razu da kolejne zwolnienie.

m3sx3e3k3kg0z09h.png
 
Do góry